O transmisjach i kibicach na trybunach
Transmisje w TVP Sport już w półfinale? Co z kibicami na trybunach? Na te pytania na dzisiejszej konferencji prasowej odpowiedziała Marta Zawadzka, prezes spółki Polska Hokej Liga.
Zawadzka, będąca kobietą orkiestrą w strukturach polskiego i światowego hokeja, zapewniła, że władze ligi i PZHL od dłuższego czasu prowadziły rozmowy z kanałem sportowym Telewizji Polskiej dotyczące transmisji z najważniejszych meczów sezonu.
Na antenie TVP Sport, zgodnie z obowiązującą umową, miały zostać pokazane mecze reprezentacji Polski, Pucharu i Superpucharu Polski oraz finału play-off PHL.
– Będą transmisje z finałów i niektórych meczów półfinału – zaznaczyła Marta Zawadzka.
Wielu osób zastanawia się też zapewne, czy spotkania fazy play-off z perspektywy trybun zobaczą kibice. Na razie rząd nie wydał w tej kwestii żadnych regulacji.
– Wspólnie z przedstawicielami innych federacji siatkarskiej i piłki ręcznej rozmawiamy z przedstawicielami krajowych władz na ten temat. Próbujemy przekonywać, że nawet zapełnienie trybun w 25 procentach to byłoby dla nas bardzo dużo – wyjaśniła Zawadzka.
– Sytuacja co do liczby zakażeń jest stale monitorowana. Wszystko zależy od tego, jak pandemia dalej będzie się rozwijać. Jesteśmy troszkę straszeni trzecią falą, która nie wróży dobrej sytuacji. Liczymy jednak, że półfinały i finał będzie rozgrywany przy częściowym zapełnieniu trybun – dodała.
Czytaj także:
- Nie żyje człowiek, którego znał każdy kibic Unii Oświęcim. Miał 73 lata
- Reprezentacja Polski będzie w darmowej TV! "Domagali się tego". Porażka Polsatu
- Inauguracyjny sparing za nami. Gospodarze pokazali klasę!
- Oto ceny biletów i karnetów na mecze Unii. Są rabaty dla wiernych kibiców
- Bryk: Nic nie odda treningu hokejowego. Wszyscy cieszymy się jak małe dzieci

Komentarze