Hokej.net Logo

Orlik bez najlepszego strzelca

Orlik bez najlepszego strzelca

Radek Meidl odchodzi z PGE Orlika Opole. Czeski napastnik jest obecnie na etapie poszukiwania nowego klubu.

29-letni napastnik w poprzednim sezonie był najlepszym strzelcem i najlepiej punktującym zawodnikiem ekipy z Barlickiego. W 42 meczach strzelił 19 bramek i zaliczył 24 asysty. Na ławce kar spędził 20 minut.

Od zakończenia sezonu minęły już dwa miesiące i od tamtej pory żaden z działaczy Orlika się ze mną nie skontaktował. Tym bardziej, że szefostwo klubu zalega mi wciąż pewną sumę pieniędzy, a żeby dostać licencje musi tę sprawy uporządkować – przyznał Meidl.

Dla mnie to jasny sygnał, że Orlik nie jest mną zainteresowany i muszę sobie poszukać nowej drużyny. Fajnie byłoby zostać w Polskiej Hokej Lidze – dodał.

Z ekipy z Barlickiego wcześniej odeszli łotewski bramkarz Jānis Auziņš i szwedzki napastnik Jonas Höög.

Czytaj także:

Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2025 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe