Hokej.net Logo

Powołania przed Mistrzostwami Świata Juniorów U20 IB

Powołania przed Mistrzostwami Świata Juniorów U20 IB

Trener Artur Ślusarczyk powołał 29 zawodników i 18 rezerwowych na zgrupowanie oraz Mistrzostwa Świata Juniorów IB, które odbędą się w Tallinie w dniach 11-18 grudnia.

Plan kadry wygląda następująco:


29 listopada 2021 r. – Zbiórka zawodników KNJU20 w Tychach,


29 listopada – 8 grudnia 2021 r. – Zgrupowanie szkoleniowe KNJU20 w Tychach,


9 grudnia 2021 r. – Wylot z Warszawy do Tallina/Estonia,


9 – 10 grudnia 2021 r. – Konsultacja szkoleniowa KN Juniorów U20 w Tallinie/Estonia,


11 – 18 grudnia 2021 r. – Mistrzostwa Świata Juniorów U20 Dywizji IB w Tallinie/Estonia,


12 grudnia 2021 r. – Mecz mistrzowski: KNJU20 – Francja U20,


14 grudnia 2021 r. – Mecz mistrzowski: Słowenia U20 – KNJU20,


15 grudnia 2021 r. – Mecz mistrzowski: Japonia U20 – KNJU20,


17 grudnia 2021 r. – Mecz mistrzowski: KNJU20 – Estonia U20,


18 grudnia 2021 r. – Mecz mistrzowski: Ukraina – KNJU20,


19 grudnia 2021 r. – Wylot do Polski, zakończenie zgrupowania szkoleniowego.


Na zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U20 zostali powołani

następujący zawodnicy:

Karol Biłas, Szymon Dobosz, Bartosz Florczak (wszyscy UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok), Wiktor Bochnak, Fabian Kapica, Tobiasz Kapica, Szymon Klimowski, Oskar Polak, Dominik Szlembarski (wszyscy MMKS Podhale Nowy Targ), Krzysztof Bukowski (Geneve Future Club), Stanisław Drozd – Niekurzak (Partille HK), Szymon Huchel (KS Katowice Naprzód Janów), Michał Jaracz (MKS Cracovia Kraków), Oliwier Kasperek (MOSM Tychy), Dominik Kasprzyk, Michał Nowak, Mikołaj Szczepkowski (wszyscy UKS Zagłębie Sosnowiec), Kacper Maciaś (HC RT Torax Poruba U20), Krzysztof Maciaś, Jakub Ślusarczyk (obaj HC Vitkovice Ridera U20), Szymon Maćkowski, Konrad Piskalski, Eryk Schafer (wszyscy MKS Sokoły Toruń), Filip Płonka (UKH Unia Oświęcim), Michał Proczek, Sebastian Wicher, Paweł Wybiral (wszyscy KH Polonia Bytom), Nicolas Stanek (HK Spisska Nowa Ves), Karol Sterbenz (HK Skp Poprad U20)


Zawodnicy rezerwowi:

Michał Cychowski (Krefelder EV 1981 U19), Natalian Dobrzeniecki, Marcel Sawicki, Jan Walczak, Jakub Wenker (wszyscy MKS Sokoły Toruń), Tomasz Grobelkiewicz (ŁKH Łódź), Mikołaj Kociszewski, Jan Stępień (obaj KH Polonia Bytom), Piotr Kot, Krystian Sosnowski (obaj UKH Unia Oświęcim), Krystian Kusak (Karlove Wary), Bartosz Miłek, Patryk Świerczyna (obaj KS Katowice Naprzód Janów), Michał Nawrocki (Kalix HC J20), Filip Sienkiewicz (UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok), Jakub Wilk (KTH KM Krynica), Marlon Wróbel (MKS Cracovia Kraków), Jakub Żurawski (MMKS Podhale Nowy Targ)


Kierownictwo KN Juniorów U20:

Artur Ślusarczyk (Trener główny), Arkadiusz Burnat (Trener asystent), Bartłomiej Nowak (Trener asystent), Do ustalenia (Trener asystent), Paweł Milart (Serwisant), Rafał Malasiewicz (Fizjoterapeuta), Arkadiusz Ogaza (Fizjoterapeuta), Marta Zawalska (Kierownik)

Przeczytaj dodatkowo
Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2021 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe