Przygotowania rozpoczęte
Mistrzowie Polski intensywnie przygotowują się do najważniejszej części sezonu. W ich planach są dwufazowe treningi i dwa sparingi.
– Po ostatnim meczu ligowym zawodnicy dostali dwa dni wolnego. Mieliśmy również okazję porozmawiać przed najważniejszymi spotkaniami w play-off – przyznał Andrej Husau, który zabrał swoich podopiecznych na spotkanie integracyjne do Wisły.
– Teraz przygotowujemy się bardzo intensywnie. Zawodników czekają zajęcia w siłowni, na lodzie i dwa sparingi – dodał.
Zostaną one rozegrane z JKH GKS-em Jastrzębie 6 i 8 lutego. Pierwsze starcie zostanie rozegrane na Jastorze, a drugie na Stadionie Zimowym.
A jak wygląda sytuacja kadrowa tyszan? Wiadomo, że na dłużej ze składu wypadli Olaf Bizacki (złamany obojczyk) i Alaksandr Jeronau. Białoruskiego defensora, który ma złamaną kość śródręcza, czeka sześciotygodniowa przerwa.
Do treningów wrócił już Radosław Galant, a za kilka dni na lodzie powinien zameldować się Bartłomiej Jeziorski.
16 lutego tyszanie rozpoczną fazę play-off, mierząc się najprawdopodobniej z MH Automatyką Gdańsk.
Czytaj także:
- Nie żyje człowiek, którego znał każdy kibic Unii Oświęcim. Miał 73 lata
- Reprezentacja Polski będzie w darmowej TV! "Domagali się tego". Porażka Polsatu
- Inauguracyjny sparing za nami. Gospodarze pokazali klasę!
- Oto ceny biletów i karnetów na mecze Unii. Są rabaty dla wiernych kibiców
- Bryk: Nic nie odda treningu hokejowego. Wszyscy cieszymy się jak małe dzieci

Komentarze