Hokej.net Logo

Puchar Turnieju Niepodległości U10 ponownie dla drużyny z Czech – RT Torax Poruba

Puchar Turnieju Niepodległości U10 ponownie dla drużyny z Czech – RT Torax Poruba

W dzień niepodległości w Opolu odbyła się druga edycja Turnieju Niepodległości 2021 w hokeju na lodzie w kategorii U10 zorganizowana przez Polskie Centrum Hokeja na Lodzie (PCHL), ze wsparciem MUKS Orlik Opole. Zawody cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i przyciągnęły do Opola ponad 100 najmłodszych adeptów hokeja.


Podobnie jak i w ubiegłym roku w Nowym Targu, Puchar Turnieju Niepodległości drużyna z Czech - RT Torax Poruba. Po raz kolejny zmagania z drużynami z zagranicy udowodniły naszym dzielnie walczącym hokeistom, że przed nimi dużo ciężkiej pracy i treningów. Jedynie drużyny PCHL i MKS Cracovia Kraków, nawiązały ze zwycięzcami równorzędną walkę, nieznacznie ulegając w meczach finałowych. Warto jednak podkreślić, że większość drużyn występowała w bardzo młodych składach, złożonych z zawodników urodzonych w latach 2013-2016, gdzie turniej zorganizowany był dla roczników 2012 i młodsi. Nie ulega jednak wątpliwościom, że drużyna z Poruby była znacznie lepiej ograna, co uwidocznione było dużym zgraniem, umiejętnościami gry zespołowej i przygotowaniem taktycznym.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków


Naszym najmłodszym hokeistom nie można zarzucić braku zaangażowania i waleczności, czym nadrabiali oni swoje braki wyszkolenia. Za tą właśnie waleczność i zaangażowanie, organizatorzy wyróżnili największych Walczaków i najlepszych zawodników każdej z drużyn, a także najmłodszych uczestników zawodów.


Wyniki Turnieju Niepodległości w hokeju na lodzie w kategorii U10 (rocznik 2012 i młodsi):
Na zakończenie turnieju wszyscy jego uczestnicy dumnie odśpiewali Hymn Polski. Wręczono również medale i nagrody indywidualne ufundowane przez Hokej.Net oraz Print Tychy. W każdej drużynie wyróżniono najmłodszego i najlepszego zawodnika. Ponadto wybrano najlepszych zawodników całego turnieju:


• najlepszy bramkarz – Krystian Krzak (PCHL),
• największy walczak – Bartosz Ślusarek (MKS Cracovia Kraków 1),
• MVP turnieju – Copik Matyas (RT Torax Poruba).

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

Darmowy hosting zdjęć i obrazków


Darmowy hosting zdjęć i obrazkówPrzeczytaj dodatkowo
Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2021 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe