Clarke Saunders, zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami, zostaje w drużynie Re-Plast Unii Oświęcim. 31-letni golkiper przedłużył swój kontrakt o kolejny rok.
„Saundy” w minionym sezonie rozegrał 39 spotkań, w których wpuszczał średnio 2,44 bramki na mecz i bronił ze skutecznością oscylująca w granicach 91,2 procent. Zachował trzy czyste konta i zaliczył też trzy asysty.
Nie da się jednak ukryć, że nie zaprezentował takiej formy, jak w sezonie 2019/2020, gdy został wybrany najbardziej wartościowym zawodnikiem sezonu (MVP).
Przypomnijmy, że wcześniej szefostwo biało-niebieskich odnowiło umowy z dwoma defensorami: Miłoszem Noworytą i Peterem Bezušką oraz trzema napastnikami Teddym Da Costą, Aleksiejem Trandinem i Łukaszem Krzemieniem.
Czytaj także: