Hokej.net Logo

"Szarotki" bez trenera! Marek Ziętara zawieszony

"Szarotki" bez trenera! Marek Ziętara zawieszony

Kolejny już raz dał o sobie znać porywczy charakter Marka Ziętary. Jak informuje katowicki „Sport”, szkoleniowiec „Szarotek” po ostatnim ligowym meczu z Cracovią, zaatakował sędziego Michała Bacę. Sprawa trafiła na policję.

W piątek wieczorem przyjęte zostało w tej sprawie zgłoszenie o naruszenie nietykalności osobistej. Sprawa jest w toku – potwierdził rzecznik prasowy Komendy Powiatowej w Nowym Targu Jacek Bobak.

Prezes klubu Agata Michalska poinformowała, że do momentu wyjaśnienia sprawy trener Ziętara został zawieszony w prawach szkoleniowca drużyny. Funkcję tą przejął dotychczasowy jego asystent Marek Rączka.

Dzisiaj wieczorem zbierze się zarząd i będziemy się zastanawiać do dalej. Na pewno wysłuchamy opinii trenera Ziętary – wyjaśniła prezes Michalska.

W najbliższych dniach sprawą zajmie się też zapewne Wydział Gier i Dyscypliny Polskiego Związku Hokeja na Lodzie.

Czytaj także:

Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2025 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe