Hokej.net Logo
KWI
24
KWI
25
KWI
29

Szwedzki klub upamiętni Stefana Liva (WIDEO)

Szwedzki klub upamiętni Stefana Liva (WIDEO)

Szwedzki klub HV71 Jönköping przygotował dla swoich kibiców specjalne opaski na rękę dla upamiętnienia urodzonego w Polsce Stefana Liva, który w 2011 roku zginął w katastrofie samolotu z hokeistami Łokomotiwu Jarosław.


Opaska "ett liv" to nasz hołd dla Stefana Liva, ale jednocześnie przypomina nam, jak Stefan traktował każdego człowieka - z lojalnością, pokorą i obustronnym respektem To hasło symbolizuje wartości, które powinny być oczywiste, ale niestety dziś zbyt często się o nich zapomina Jak sami chcemy być traktowani? Pomyślmy o tym Zawsze chodzi o "jedno życie"


Fot. hv71.se


Klub HV71 Jönköping zawsze dbał o swoje wartości, ale w tym przypadku chcieliśmy zwrócić uwagę na coś więcej Zamiast po prostu uczcić Stefana Liva jako sportowca chcieliśmy pokazać, jaki był jako człowiek

Moja rodzina jest w Szwecji i to jest dla mnie najważniejsze Od biologicznej matki dowiedziałem się tylko, że nie miałem rodzeństwa i że kiedy się urodziłem byłem tak chory, że spodziewała się mojej śmierci







Czytaj także:

Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2026 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe