Hokej.net Logo
KWI
11
KWI
16
KWI
17
KWI
24
KWI
25

Toulmin opuszcza KH GKS Katowice

Toulmin opuszcza KH GKS Katowice

Grant Toulmin nie jest już zawodnikiem KH GKS Katowice. Kontrakt z kanadyjskim napastnikiem został rozwiązany za porozumieniem stron.



Nie da się ukryć, że ten ruch ma związek ze słabą postawą katowickiego zespołu, który w pierwszych trzech meczach sezonu poniósł trzy porażki i strzelił zaledwie trzy bramki. Po przegranej z Unią Oświęcim (0:2) trener Jacek Płachta zasugerował, że w klubie może dojść do korekt wśród graczy zagranicznych.


Od wielu zawodników, głównie obcokrajowców, oczekuję znacznie więcej. To oni są od tego, by przesądzać o losach meczów. Jeśli ktoś nie chce grać w tym klubie, to… pojedzie do domu – stwierdził stanowczo.


Dobrze zbudowany skrzydłowy (195 cm, 100 kg) w pierwszych trzech meczach sezonu zaprezentował się bardzo słabo i nie zdobył żadnego punktu. Nie przypominał gracza z poprzednich rozgrywek. Wówczas był ważną postacią Manchesteru Storm, zanotował 53 punkty (18 bramek, 35 asyst) w 61 spotkaniach Elite Ice Hockey League.

Czytaj także:

Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2026 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe