Hokej.net Logo

W Katowicach „Szarotki” zagrają bez pięciu zawodników

W Katowicach „Szarotki” zagrają bez pięciu zawodników

Po ponad tygodniowej przerwie do rozgrywek ligowych wracają hokeiści Podhala Nowy Targ. W piątek, wyjazdowym meczem z GKS Katowice, zainaugurują drugą rundę części zasadniczej.


W składzie „Szarotek” na to spotkanie zabraknie aż piątki zawodników. Do kontuzjowanych od dłuższego czasu Pawieła Nowżyłowa, Jakuba Worwy dołączyli Bartłomiej Neupauer, Filip Wielkiewicz i Robert Mrugała.

Na powrót Nowożyłowa, Neupauera i Wielkiewicza przyjdzie kibicom „Szarotek” poczekać jeszcze parę tygodni. W coraz lepszej dyspozycji jest już Worwa, który wznowił treningi po operacji kolana i być może będzie gotowy na wtorek. Uraz Mrugały eliminuje go z gry tylko na kilka dni i być może zagra on już w niedzielnym spotkaniu.

Czytaj także:

Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2025 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe