Hokej.net Logo

Wróbel o sparingu z Zagłębiem. "Był to mój udany mecz"

Wróbel o sparingu z Zagłębiem. "Był to mój udany mecz"

W swoim pierwszym meczu sparingowym GKS Tychy pokonał na własnym lodzie Zagłębie Sosnowiec 6:5. Z dobrej strony pokazał się Kamil Wróbel, który miał udział przy czterech zdobytych bramkach.


Wróbel dołączył do trójkolorowych po zakończeniu poprzedniego sezonu z JKH GKS-u Jastrzębie. Po podpisaniu kontraktu przyznał, że potrzebował nowego wyzwania, a te słowa nie spodobały się jego poprzedniemu trenerowi Róbertowi Kaláberowi. W mediach mieliśmy drobną przepychankę słowną, ale fakt jest taki, że 24-letni napastnik bardzo dobrze rozpoczął przygodę ze swoim nowym klubem.


Wychowanek JKH w swoim nieoficjalnym debiucie strzelił jednego gola i zanotował trzy asysty.


Myślę, że był to mój udany mecz. Dobrze mi się grało z chłopakami i to przełożyło się na moją zdobycz punktową – powiedział Wróbel.


Podkreślił też, że zespół Zagłębia dobrze się zaprezentowała.


Mają dobrą i silną drużynę. Przez dużą ilość bramek był to na pewno dobry mecz dla kibiców. Widać było już zmęczenie od połowy meczu, ponieważ bardzo ciężko pracujemy. Cały czas przygotowujemy się do ligi – wyjaśnił jeden z nowych nabytków trójkolorowych.


Brak opisu.

Czytaj także:

Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2026 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe