Hokej.net Logo
Wszystkich zarejestrowanych użytkowników prosimy o zresetowanie hasła. Na maila otrzymacie Państwo nowe hasła, które potem będzie można zmienić w swoim panelu użytkownika.

Z eWinner przez PHL: Analiza typów na 24. kolejkę

Z eWinner przez PHL: Analiza typów na 24. kolejkę

Przed nami 24. kolejka Polskiej Hokej Ligi w sezonie 2021/22. Nasz partner eWinner przygotował ciekawe kursy na najbliższe spotkania. Do wyboru jest wiele atrakcyjnych opcji. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy analizę meczów i to, na co warto zwrócić uwagę. Sprawdź!

----- >>>>  KLIKNIJ w poniższy banner a otrzymasz możliwość zwrotu bez ryzyka do 110 PLN za pierwszy zakład - wypłać lub graj dalej!

 

TYLKO z naszym kodem HOKEJNET zagrasz poniższe zdarzenia i możesz otrzymać BONUS do 610 PLN. Zarejestruj się już teraz

24. kolejka Polskiej Hokej Ligi:

 

Czwartek:

 

18:00 Comarch Cracovia - KH Energa Toruń
Typ: Powyżej 5,5 bramek
Kurs: 1,84

Do Krakowa przyjeżdża ekipa z Torunia, która ma ostatnio słabszy okres w sezonie. W ostatnich dziewięciu meczach "Stalowe Pierniki" wygrali tylko dwa razy. Natomiast gospodarze, po udanym udziale w Pucharze Kontynentalnym, powrócili do ligowych zmagań. We wtorek na własnym lodowisku przegrali z Katowicami 2:4 i widać było, że odczuwają zmęczenie. W czwartkowym spotkaniu nie powinno zabraknąć bramek. Gospodarze czują w nogach ostatni maraton meczowy, a torunianie popełniają sporo błędów w defensywie. To zaowocuje bramkami.
 

Piątek:
 

18:00 GKS Tychy - GKS Katowice
Typ: Powyżej 1,5 bramek w przewadze
Kurs: 2,10

Tyszanie będą chcieli przełamać dobrze grających w ostatnich meczach katowiczan, którzy przewodzą pewnie w ligowej tabeli. W świetnej formie jest atak Fraszko-Pasiut-Wronka i zatrzymanie ich będzie kluczem do zwycięstwa gospodarzy. Jednak w tym spotkaniu gra w przewadze będzie miała decydujące znaczenie. Dobry kurs na powyżej 1,5 bramek w tym elemencie gry zachęca do spróbowania.

18:00 JKH GKS Jastrzębie - Re-Plast Unia Oświęcim
Typ: 1 tercja JKH GKS
Kurs: 2,28

Jastrzębianie chcą się zrehabilitować za ostatnie słabsze wyniki. Pierwszy krok to wysokie zwycięstwo w Toruniu. Unici natomiast bardzo słabo grają w pierwszej tercji bo zarówno z Sanokiem i Sosnowcem schodzili z lodu przegrywając. W piątkowy wieczór gospodarze będą chcieli zejść do szatni z zaliczką bramkową. Kurs zachęcający.

19:00 Zagłębie Sosnowiec - Tauron Podhale Nowy Targ
Typ: Marcin Kolusz powyżej 0,5 punktów
Kurs: 1,85

W bardzo dobrej dyspozycji jest ostatnio Marcin Kolusz, który w trzech meczach zdobył trzy bramki i przy czterech asystował. W Sosnowcu będą musieli na niego uważać, ale to zadanie będzie bardzo trudne więc można liczyć, że "Kolos" zapunktuje.

 

 

Z kodem bonusowym (wpisz przy rejestracji HOKEJNET), możesz otrzymać darmowe profity!

 


( KLIKNIJ TUTAJ aby zagrać powyższy TYP i skorzystać ze zwrotu za pierwszy kupon do 110 zł!  )

Przeczytaj dodatkowo
Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2021 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe