1:0 Christian Mroczkowski #9 ( Michael Cichy #78, Alexander Szczechura #8 ) +/-
(+) Cichy #78, Dupuy #39, Mroczkowski #9, Seed #27, Szczechura #8
(-) Kozłowski #18, Naróg #15, Sikora #19, Syrojeżkin #13
(+1) 5/4 17:06
2:0 Bartłomiej Jeziorski #91 ( Christian Mroczkowski #9, Radosław Galant #24 ) +/-
58:33 2 min. Rusłan Baszyrow #22 Wysoko uniesiony kij

60. min - Cichy mocno z bulika, ale Fiłonienko obronił to zagranie.
59. min - Zagłębie zamknięte we własnej tercji.
58. min - Baszyrow mocno z bulika, ale wciąż bez bramki dla gości.
56. min - Sikora z bulika, ale zablokowany ten strzał przez tyską defensywę.
55. min - Mocna, ofesywna gra Zagłębia.
54. min - Bychawski z niebieskiej, ale skuteczna obrona Lewartowskiego.
53. min - Marzec huknął z okolic bulika, ale nie trafił w światło bramki.
52. min - Cichy mocno ze slotu, ale zablokowane to zagranie przez obrońcę Zagłębia.
51. min - Sosnowiczanie spod niebieskiej, ale czujnie tyski bramkarz.
50. min - Fieofanow ze slotu, ale nie zdołał umieścić krążka w siatce.
50. min - Lundvald z ostrego kąta trafia w bark Lewartowskiego.
49. min - Nikiforow przed bramkę, ale żaden z jego kolegów nie zdołał zmienić toru lotu krążka.
48. min - Dupuy do Fieofanowa, a ten z ostrego kąta nie lokuje gumy w siatce.
47. min - Lundvald ambitnie z krążkiem w tyskiej tercji, ale poruszona tyska bramka i akcja zostaje przerwana.
46. min - Szczechura na niebieską do Michałowskiego, ten mocno przymierzył, ale nie zaskoczył rosyjskiego golkipera.
45. min - Kontra Galanta, ale Bychawski go powstrzymał.
44. min - Skutecznie bronią się tyszanie.
43. min - Cichy z tercji neutralnej, lecz nie trafia w światło bramki.
42. min - Marzec z ostrego kąta! Sosnowiecki golkiper barkiem odbija to uderzenie.
42. min - Dupuy z bulika trafia wprost w Fiłonienkę.
41. min - Pociecha z niebieskiej, lecz niecelnie.

40. min - GOOOL!!!! Fieofanow próbował wymanewrować bramkarza z bliska, ale parkanem wybronił to zagranie Fiłonienko. Guma jednak trafiła wprost na patkę kija Sierguszkina, który zmieścił gumę tuż pod poprzeczką!
40. min - Jaśkiewicz z ostrego kąta, lecz obok bramki.
39. min - Pociecha bez przyjęcia z bulika, ale trafił wprost w bramkarza gości.
38. min - Naróg z niebieskiej, trącenie krążka przed bramkarzem, ale krążek minął bramkę.
37. min - Sierguszkin z bliska, dobitka Fieofanowa, ale świetnie interweniuje Fiłonienko!
36. min - Pociecha z niebieskiej, ale trafia w nogi rywala. Krążek opuszcza tercję gości.
35. min - Dobrze bronią się sosnowiczanie w tym wykluczeniu.
34. min - Przygodzki rozpędza się lewą stroną tafli, uderza z ostrego kąta, ale nie umieszcza gumy w siatce.
33. min - Pociecha mocno z niebieskiej, ale Fiłonienko dostrzegł to uderzenie i zdołał je zamrozić.
32. min - Kozłowski spod niebieskiej, lecz krążke minął światło bramki.
31. min - Marzec ze slotu, ale trafił ponad bramką strzeżoną przez Fiłonienkę.
30. min - Kontra Dubinina i niecelny strzał z bekhendu.
29. min - Cichy z bulika szukał okienka przy bliższym słupku, ale trafił minimalnie ponad bramką!
27. min - Sierguszkin mocno ze slotu, ale nie pokonał sosnowieckiego bramkarza.
26. min - Mroczkowski z bulika na drugą stronę do Jeziorskiego, a ten nie pomylił się i bez przyjęcia umieścił gumę w pustej bramce!
24. min - Nikiforow przymierzył jak z armaty z koła bulikowego, ale nie pokonał Kamila Lewartowskiego.
23. min - Lundvald z ostrego kąta, ale barkiem broni to uderzenie tyski golkiper.
22. min - Sierguszkin z bulika! Strzał wylądował wprost na Fiłonience.
21. min - Korczemkin z niebieskiej trafia w parkan Fiłonienki.

20. min - Cichy ze slotu, ale Fiłonienko górą.
19. min - Starzyński na niebieską do Korczemkina, ale temu jednak uciekła guma.
19. min - Kotlorz z niebieskiej, ale ponad sosnowiecką bramką.
18. min - GOOOL!!!! Szczechura zza bramki do Cichego, temu jednak złamał się kij, ale guma trafiła na bulik do Mroczkowskiego, który nie pomylił się i mimo ofiarnej interwencji Fiłonienki ulokował gumę w siatce!
17. min - Pociecha mocno z niebieskiej, ale rakiem odbija gumę Fiłonienko.
16. min - Pociecha z niebieskiej, lecz niecelnie i goście przejmują krążek. Piotrowicz z kontrą, ale guma wyprzedziła go i uniemożliwiła mu możliwość zagrożenia bramce Lewartowskiego.
15. min - Kotlorz huknął z niebieskiej, ale trafił w nogi sosnowieckiego zawodnika.
15. min - Dupuy pociągnął z ostrego kąta, ale nie trafił w światło bramki.
14. min - Baszyrow przed bramkę, ale nikt nie sięgnął gumy i Lewartowski zamroził gumę.
13. min - Biro z niebieskiej, ale wprost w sosnowieckiego golkipera.
13. min - Trójkolorowi z dystansu! Fiłonienko jednak zdołał wybronić to zagranie.
12. min - Mocny strzał sosnowiczan z bulika, ale minął on jednak światło bramki.
11. min - Tyszanie skutecznie wyłuskali gumę i pognali do tercji gości i zabrali cenne sekundy z osłabienia.
10. min - Rzeszutko samotnie powalczył o gumę w tercji gospodarzy. Wywalczył krążek i znalazł się samotnie przed bramkarzem, ale nie zdołał ulokować gumy w siatce.
9. min - Seed do Mroczkowskiego, ten dogrywa przed bramkę do Dupuya, lecz ten nie zorientował się na czas i tyszanie tracą posiadanie gumy.
8. min - Wasiljew pognał do tercji rywala, ale był naciskany przez dwóch tyszan i w ferworze walki sfaulował tyskiego zawodnika.
7. min - Pociecha z niebieskiej! Czujnie Fiłonienko.
6. min - Tyszanie starają przedrzeć się do tercji rywala, ale nie pozwala na to sosnowiecka defensywa.
5. min - Dupuy z ostrego kąta, ale Fiłonienko wybronił to uderzenie.
5. min - Fieofanow wyłuskał gumę w tercji neutralnej, wypuścił ją sobie do przodu, lecz niecelnie i gości przejęli krążek.
4. min - Szczechura z bekhendu, lecz niecelnie.
3. min - Starzyński z bulika! Fiłonienko górą.
2. min - Dupuy przedziera się przez szyki obronne Zagłębia, ale w ostatecznej fazie nie pokonał golkipera przyjezdnych.
1. min - Mroczkowski z bliska! Fiłonienko odbija to uderzenie kijem.