2:3 Lauri Huhdanpää #86 Karny decydujący 65:00
08:09 2 min. Jegor Fieofanow #10 Wysoko uniesiony kij
09:21 2 min. Michał Kalinowski #19 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:27 2 min. Filip Starzyński #26 Trzymanie przeciwnika
24:54 2 min. Marek Biro #20 Wysoko uniesiony kij
32:36 2 min. Jakub Wenker #69 Opóźnianie gry
38:55 2 min. Eryk Schafer #33 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:26 2 min. Adrian Jaworski #11 Zahaczenie
48:36 2 min. Robert Arrak #17 Wysoko uniesiony kij
51:07 2 min. Radosław Galant #24 Uderzanie kijem
53:01 2 min. Kamil Kalinowski #10 Spowodowanie upadku przeciwnika

- Będą rzuty karne.
- 65 min - Kontra Sierguszkina, ale nie zdołał pokonać Moldera! Próbował dwukrotnie!
- 64 min - Syty przeciągnął strzał i uderzył z nadgarstka! Nie dał sięzaskoczyć Lewartowski.
- 63 min - Indywidualnie Cichy, ale strzał i dobitkę broni Molder
- 62 min - Indywidualna akcja Mroczkowskiego, wjechał między rywali, ale zahaczany nie zdołał oddać dokładnego strzału.
- 62 min - Groźny strzał Sytego zza obrońcy, na posterunku Lewartowski.
- 61 min - Teraz z backhandu próbował Seed, odbija Molder
- 61 min - Uderzenie Rodionowa broni Lewartowski.
- 61 min - Ruszona tyska bramka, przerwa w grze.

- 60 min - Uderzenie Szczechury obok bramki. Będzie dogrywka!
- 59 min - Złe podanie tyszan i mamy jeszcz bulik pod bramką gospodarzy. Ponownie złe podanie i mamy drugi bulik.
- 58 min - GOL! 2-2! Szczechura podał zza brami na środek do Cichego a ten uderzył z pomiędzy bulików celnie tuż przy słupku bramki Moldera!
- 57 min - Strzał Starzyńskiego zablokowany, ale jeszcze Marzec zmienił lot krążka i na raty mrozi Molder.
- 56 min - Podanie pod bramkę do Sytego, ale ten nie zdołał przejąć gumy.
- 54 min - Sam przed bramkarzem Rodionow, ale nie zdołał pokonać Lewartowskiego, który odbija klatką gumę!
- 54 min - GOL! 1-2! Wreszcie tyszanie przełamali bramkarza gości. Seed spod niebieskiej a tuż przed bramkarzem lot krążka zmienił Dupuy!
- 53 min - W dobrej okazji Dupuy, ale prosto w Moldera.
- 52 min - Na ławkę kara siada Kamil Kalinowski. Będzie zaraz przewaga tyszan.
- 52 min - Fieofanow blisko sytuacji sam na sam, ale nie zdołał przejąć gumy i wybija kijem Molder.
- 51 min - Tym razem kara gospodarzy. Na ławkę kar siada Galant, który rywala uderzył w swojej tercji.
- 51 min - Biro spod niebieskiej, ale po rykoszecie guma mija bramkę.
- 51 min - Tyszanie bez pomysłu jak na razie w kolejnej przewadze. Cichy z bulika i łapie spokojnie do raka Molder.
- 50 min - Z bulika Jeziorski, zatrzymuje gumę w parkanach Molder.
- 50 min - Cichy obok bramki, ale dwa strzały Szczechury padają już łupem Moldera.
- 49 min - Arrak ląduje na ławce kar po starciu z Mroczkowskim, który upadł na lód gdy przejeżdżał obok toruńskiego napastnika na środku lodowiska.
- 48 min - Dupuy dostał podanie przed bramkę, ale zablokowany!
- 47 min - Mocny strzał spod niebieskiej Szkrabau odbija Lewartowski.
- 46 min - Ogromne! zamieszanie pod bramką Moldera, ale nikt nie potrafił skierować gumy do bramki.
- 45 min - Strzał Żełdakowa trafia w Limmę, który zwija się z bólu. Poprawka Rosjanina ląduje na słupku i mrozi Molder!
- 45 min - Sierguszkin z pierwszego krążka zza bulika, ale pewnie Molder.
- 44 min - Na ławce kar Jaworski, w przewadze tyszanie.
- 43 min - Potężny strzał Kotlorza blokuje Syty. Zawodnik gości z bólem wraca do swojego boksu.
- 43 min - W doskonałej sytuacji Wróbel po podaniu Seed w uliczkę. Tyszanin zamarkował strzał ale trafił prosto w parkan wychodzącego Moldera a obok czekał na krążek niebostawiony Cichy.
- 42 min - Kotlorz z niebieskiej, odbija Molder. Zaraz poprawka spod bandy tyskiego obrońcy ale ponownie do boku odbija bramkarz gości.
- 41 min - Ponownie słabo w przewadze tyszanie i bez zagrożenia pod bramka Moldera.

- 40 min - Tyszanie w ataku, ale szybko trafią krążek w przewadze.
- 39 min - Wróbel faulowany przez Schafera, będzie przewaga gospodarzy.
- 37 min - GOL! 0-2! Strata krążka przez tyszan, Kamil Kalinowski uruchomił Huhdanpę, który uderzył z bulika na bramkę a z bliska celnie gumę dobił Vasjonkin!
- 36 min - Jeziorski spod bandy do Galanta, ale strzał z pierwszego krążka odbija parkanem Molder.
- 35 min - Wrzutka Seeda, łapie Molder. Gośćie już w pełnym zestawieniu.
- 35 min - Uderzenie Dupuya z nadgarstka, ale Molder pewnie łapie. Tyszanie za mało zasłaniają toruńskiego bramkarza.
- 34 min - Kontra torunian, uderzał w osłabieniu Kamil Kalinowski i łapie Lewartowski.
- 33 min - Mroczkowski w dobrej sytuacji, ale uderzył obok bramki.
- 32 min - Kara dla Wenkera za opóźnianie gry.
- 31 min - Uderzenie Pociechy odbija Molder, poprawka obok słupka.
- 31 min - Kontra gospodarzy pierwszy atak tyszan ruszył na bramkę Moldera, ale niedokładnie Szczechura i przejęli obrońcy.
- 30 min - Gościński spod niebieskiej, łapie do raka Molder.
- 29 min - Wrzuta pod bramkę, próbował Starzyński ale w zamieszaniu gumę mrozi Molder.
- 28 min - Groźna akcja Mroczkowskiego, ale po jego strzale guma podskoczyła Szczechurze i nie zdołał dokładnie dobić.
- 28 min - Mroczkowski zza obrońców, odbija Molder.
- 27 min - Wrzutka Arraka sprawiła kłopoty Lewartowskiemu, który na raty mrozi gumę ale w między czasie małe przepychanki i gra wycofana do tercji neutralnej.
- 26 min - Strzał z bulika Arraka, odbija Lewartowski.
- 25 min - Kontra Dupuya, ale strzał po rykoszecie powędrował nad poprzeczką.
- 25 min - Kara dla Biro i ponownie w przewadze goście.
- 25 min - GOL! 0-1! Huhdanpaa uderzył z okolicy bulika z nadgarstka i zaskoczył Lewartowskiego.
- 24 min - Na ławce kar Starzyński, w przewadze goście.
- 23 min - Świetna szansa Dupuya, ale pierwszy strzał odbija Molder a do pustej bramki Kanadyjczyk nie trafił i guma trafiła wzdłuż linii bramkowej!
- 22 min - Fieofanow ruszył z prawej strony ale z ostrego kąta nie dał się oszukać Molder.
- 21 min - Seed z pierwszego krążka sprzed bulika, ale obok bramki.

- Koniec I tercji.
- 20 min - Bizacki z niebieskiej, łapie Molder.
- 19 min - Błąd przy wyprowadzaniu krążka przez gości, Cichy sam przed bramką ale źle dograł Bizacki i Molder wybił do boku gumę.
- 18 min - Najpierw Mroczkowski z bliska a następnie z niebieskiej Seed - oba strzały padły łupem Moldera.
- 17 min - Uwolnienie, spalony - trochę szarpana gra z obu stron.
- 16 min - Torunianie dłużej w tercji rywala, próbują nawiązać akcje pod bramką Lewartowskiego.
- 15 min - Biro uderzył bezpański krążek na niebieskiej - ale spokojnie łapie Molder.
- 13 min - Ruszona bramka po akcji Marca ze Starzyńskim.
- 13 min - Starzyński pod bramką, ale nie trafił w jej światło.
- 13 min - Z daleka mocno Pociecha, ale obok słupka.
- 11 min - Ponownie Wróbel ale strzał z bliska łapie Molder.
- 11 min - Podanie pod bramkę do Cichego, ale te z metra nie trafił dokładnie w krążek!
- 10 min - Wróbel indywidualnie, ale nie trafił w bramkę.
- 10 min - Siły się wyrównują, na ławkę kar siada Michał Kalinowski.
- 9 min - Strzał Arraka, ale nie zdołał pokonać Lewartowskiego.
- 8 min - Z boku uderzał Limma, łapie Lewartowski ale przy tym strzale fiński napastnik ucierpiał i będzie kara dla Fieofanowa.
- 8 min - Molder źle wybił gumę, którą przejął Pociecha ale jego strzał zdążył złapać bramkarz gości.
- 7 min - Strata Zielińskiego, ruszył Kotlorz na bramkę Moldera, ale jego strzał powędrował nad poprzeczką.
- 6 min - Uderzenie Jaworskiego z ostrego kąta, łatwo łapie do raka Lewartowski.
- 4 min - Zza bulika Marzec, pewnie Molder zatrzymuje gumę.
- 4 min - Jeziorski do Gościńskiego - ten uderza obok słupka.
- 3 min - Ze środka tafli uderzył Rożkow, podbija gumę Lewartowski.
- 3 min - Pierwszy strzał w tym spotkaniu. Mroczkowski minął Rodionowa i uderzył prosto w Moldera.
- 2 min - Drugie z rzędu uwolenienie po stronie gości.
- 2 min - Dwie minuty za nami, ale bez żadnej akcji ani strzału celnego.

#16 Mathias Israelsson B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Kamil Lewartowski B 2 2.00 26 7 9 7 3 0 92.31 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 1 0 0 0
#16 Mathias Israelsson B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Dmitrij Korczemkin LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Michał Kotlorz PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski PS 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Jason Seed LO 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#96 Dienis Sierguszkin LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0