(-) Marva #60, Mokszancew #51, Olearczyk #9, Sawicki #13, Tamminen #67, Wilusz #18
14:46 2 min. Maciej Bielec #29 Zahaczenie
18:45 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Maciej Bielec #29 Opóźnianie gry
25:59 2 min. Kamil Olearczyk #9 Zahaczenie
27:29 2 min. Erik Němec #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:54 2 min. Martin Dudaš #2 Zahaczenie
32:41 2 min. Marlon Wróbel #20 Zahaczenie
49:28 2 min. Jakub Müller #49 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:59 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Radosław Sawicki #13 Opóźnianie gry
57:29 2 min. Erik Němec #14 Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec meczu!
60. min - Sekundy do końca spotkania!
59. min - Goście szukają trzeciego trafienia w przewadze, ale dobrze bronią się "Pasy"!
58. min - GOOOL! Sanoczanie wycofali bramkarza, ale niefortunnie przy wznowieniu krążek znalazł się w tercji neutralnej i dopadł do niego Csamango, który umieścił gumę w pustej bramce!
57. min - Po tej bramce gra zdecydowanie zwolniła.
56. min - GOOOOL! Shirley z bekhendu pokonuję golkipera Ciarko i mamy piątą bramkę dla Cracovii!
55. min - Nemec szukał okienka, ale zdążył Świderski złapać ten strzał do raka.
54. min - Zamieszanie pod bramką przyjezdnych, ostatecznie gra zostaję zatrzymana przez sędziów.
53. min - Rozpoczął się okres gry w przewadze Cracovii i ostrzeliwana jest bramka Świderskiego!
52. min - Po raz kolejny kara dla sanoczan za opóźnianie gry!
52. min - Sawicki sprytnie chciał umieścić krążek przy bliższym słupku, ale na posterunku golkiper "Pasów"!
51. min - Pippo z niebieskiej po lodzie uderza, ale Pieriewozczikow broni parkanem!
50. min - Sanoczanie przed szansą na gola kontaktowego! Dwie minuty w przewadze!
49. min - Biały pognał lewą stroną wrzucił krążek na krakowską bramkę, ale Pieriewozczikow mrozi gumę!
48. min - Csamango potężnie z prawej strony prosto do raka Świderskiego!
47. min - Bukowski przed okazją na kolejną bramkę, ale w ostatniej chwili wytrącony z rytmu jazdy!
46. min - Jacenko z centralnej części lodowiska, jednak wysoko nad bramką.
45. min - GOOOL! Świetna indywidualna akcja Bukowskiego, który mijał rywali jak tyczki i umieścił krążek w bramce!
44. min - Sanoczanie próbują zawiązać składną akcję, ale przychodzi im to z dużym trudem.
43. min - Bielec przed bramkę, ale Wilusz nie dotarł do tego podania.
42. min - Ismagiłow przed świetną okazją, jednak Świderski czujny!
42. min - Bukowski pognał lewą stroną i uderzył po lodzie z półobrotu, ale poradził sobie z tym strzałem golkiper gospodarzy!
41. min - Zaczynam ostatnią część regulaminowego czasu gry.

Koniec 2. tercji
40. min - Zamieszanie pod bramką gospodarzy! Najbliżej był Sawicki, jednak nie zdołał on trącić krążka.
39. min - Saur traci gumę we własnej tercji, ale na jego szczęście kolega był w pobliżu i blokuję próbę zawodnika gości.
38. min - Kolejny raz krążek zatrzymuje się na słupku bramki Ciarko!
37. min - Bukowski w kontrze, jednak jego zapędy zastopowane przez Kinnunena.
36. min - Z niebieskiej próbuje swojego szczęścia gracz "Pasów", ale guma po obronie golkipera gości ląduję poza lodowiskiem.
35. min - Shirley w samotnym rajdzie uderza na bramkę gości, ale spokojnie zbija do boku ten strzał Świderski.
34. min - GOOOL! Potężnie z niebieskiej huknął Gula, krążek tracił Jeżek i mamy kolejne trafienie dla gospodarzy!
34. min - Nemec z lewej strony broni ten strzał z problemami Świderski!
33. min - Sawicki z prawego bulika próbował zaskoczyć bramkarza gospodarzy, ale jego próbę zatrzymał obrońca "Pasów"
32. min - Problem z zegarem w hali w Krakowie. Czekamy na korekty.
31. min - GOOOOL! Filipek zmienił toru lotu krążka i ten znalazł się w bramce "Pasów"!
30. min - Pierwsza przewaga dla sanoczan! Wcześniej błąd we własnej tercji popełnił krakowski obrońca, ale golkiper "Pasów" naprawił błąd kolegi, broniąc parkanem.
29. min - Jacenko długo składał się do strzału, ostatecznie guma wylądowała na poprzeczce bramki strzeżonej przez Świderskiego!
28. min - Jeżek szukał mocnym podaniem Guli, ale ten drugi nie opanował krążka.
27. min - W kontrze dwóch zawodników Ciarko, jednak nie wykorzystują swojej szansy.
26. min - Cracovia w szóstkę w tercji obronnej sanoczan długo utrzymuję się przy gumie.
25. min - Bukowski sprzed obrońcy zagrywa do partnera, jednak ten nie dopada do krążka.
24. min - Csamangó do Jacenki przed bramkę Świderskiego, ale obrońca Ciarko dobrze zablokował tę próbę.
23. min - Pierwsze strzały w drugiej tercji na krakowską bramkę.
23. min - Shirley strzela ze slotu po dalszym słupku, ale Świderski od początku skoncentrowany.
23. min - "Pasy" nieustępliwie szukają kolejnego trafienia!
22. min - Słupek sprzymierzeńcem Świderskiego!
21. min - Zmiana w bramce Ciarko! Filip Świderski między słupkami od początku drugiej tercji!
21. min - Rozpoczynamy drugie dwadzieścia minut! Wznowienie dla Cracovii.

Koniec 1. tercji
20. min - GOOOOL! Po 15 sekundach w przewadze Cracovia podwyższa prowadzenie, a dokładniej robi to Kinnunen, który wstrzelił gumę z niebieskiej, a ona znalazła drogę do bramki Spesnego!
20. min - Do końca Cracovia w przewadze.
19. min - Bezwiński w samotej akcji dogrywa do Dubina, ale ten z najbliższej odległości nie jest w stanie zdobyć gola.
18. min - GOOOOL! Cracovia prowadzi 2-0 za sprawą Csamango, który strzałem prosto w okienko pokonuję golkipera przyjezdnych!
18. min - Sanoczanie już w komplecie, jednak na krakowianach nie robi to wrażenia i próbują drugi raz pokonać Spesnego!
17. min - Shirley otrzymuję podanie z lewego bulika, uderzył sprytnie, ale prosto w golkipera Ciarko.
16. min - Zagranie przed bramkę, ale Bodrow nie był w stanie opanować gumy.
16. min - "Pasy" przez dwie minuty w przewadze!
15. min - Po raz kolejny groźnie pod bramką Spesnego! Wrzucony krążek z niebieskiej przecięty, ale nie znalazł on drogi do siatki!
14. min - Sanoczanie próbują, jednak mają problem z konstruowaniem swoich akcji w tercji Cracovii.
13. min - Henttonen pognał lewą stroną, ale zatrzymany pewnie przez Gule!
12. min - Chwila przerwy! Z lodowiska zbierane są misie, które poleciały na taflę po bramce z racji "Teddy Bear Toss"!
12. min - GOOOOL! Ależ błąd w wyprowadzeniu krążka przez sanoczan. Z tego skorzystał Popiticz, który szybko zebrał się z lodu po upadku i umieścił gumę w bramce!
11. min - Saur wrzuca z niebieskiej pod bramkę Spesnego, ten czujnie łapie krążek do raka.
10. min - Kolejna okazja przed krakowianami! Brynkus przecina podanie, ale oddaje minimalnie niecelny strzał!
9. min - Ostrzeliwana bramka Spesnego! Pierwszy strzał blokuje obrońca, a drugi mija nieznacznie lewy słupek.
8. min - Sanoczanie przed okazją na objęcie prowadzenia, ale strzał z najbliższej odległości zatrzymuję Pieriewozczikow!
7. min - Wilusz mocno po lodzie, parkanem broni golkiper gospodarzy.
6. min - Marva z niebieskiej sprytnie uderza, ale Pieriewozczikow na posterunku!
5. min - Csamango pognał prawą stroną chciał dograć przed bramkę gości, ale jego podanie zablokował obrońca Ciarko.
4. min - Świetna okazja krakowian! Bodrow podłożył swój kij, ale krążek przeleciał ponad bramką Spesnego!
3. min - Nemec mocno uderza z lewej strony, jednak bardzo niecelnie.
2. min - Cracovia szuka swoich okazji w tercji Ciarko, ale dobrze w defensywie goście.
1. min - Marva z pierwszym strzałem w meczu, pewnie interweniuje golkiper "Pasów".
1. min - Rozpoczynamy jedyne spotkanie 36. kolejki! Przy krążku gospodarze.