Rozgrywki: 2021/22 - Ekstraliga: Regularny
3:6 (0:0, 1:4, 2:2) Zakończony
2022-01-28
19:00
V runda / 40. kolejka
1:0 Michaił Syrojeżkin #17 ( Aleksandr Wasiljew #10, Jewgienij Nikiforow #78 ) +/-
(+) Arrak #17, Kogut #68, Kuraszow #28, Szkrabow #12
(-) Czwanczikow #13, Dubinin #8, Jaśkiewicz #96, Kozłowski #18, Rzeszutko #13, Sikora #19

Koniec meczu!
60. min - GOOOL! Arrak z hattrickiem po golu do pustej bramki!
60. min - Minuta do końca! Kara dla Zająca! Czas dla Zagłębia!
59. min - Pusta bramka Zagłębia Sosnowiec!
59. min - Goście po bramce kontrolują przebieg meczu!
57. min - Nikiforow z najbliższej odległości, ale broni Molder!
55. min - GOOOL! Świetnym podanie obsłużony Zając i ponownie na dwubramkowym prowadzeniu goście!
55. min - Molder broni strzał Kozłowskiego i uspokaja grę!
54. min - Ofiarnie bronią się torunianie!
53. min - Torunianie ponownie próbują przejąć kontrole nad przebiegiem meczu.
52. min - Korczocha sam, ale jego atak powstrzymany zgodnie z przepisami!
50. min - Trwa napór na bramkę Moldera!
49. min - Dubinin z kolejnym atakiem, tym razem nieznacznie chybił!
48. min - GOOOL! Zagłębie Sosnowiec łapie kontakt! Baszyrow zagrywa wzdłuż bramki, a tam Rzeszutko dostawia łopatkę kija i mamy bramkę!
47. min - Kalinowski ruszył z kontrą, uderzy z bulika, ale poradził sobie z tym uderzeniem golkiper Zagłębia!
46. min - GOOOL! Jaśkiewicz najprzytomniej po wznowieniu i umieszcza gumę w bramce gości!
46. min - Nikiforow potężnie w Moldera!
45. min - Kozłowski w kontrze, ale jego kolega zbyt szybko znalazł się w tercji gości.
43. min - Jaworski uderza wysoko ponad bramką!
43. min - W komplecie już torunianie!
41. min - Ruszamy od razu z trzecią tercją!

Koniec 2. tercji
40. min - GOOOL! Arrak do Koguta i ten umieszcza krążek w bramce! Bramka w osłabieniu dla przyjezdnych!
39. min - GOOOL! Ponownie Arrak z bramką! Jaworski oddał strzał, który obronił parkanem golkiper gospodarzy, ale krążek wylądował na kiju napastnika "Stalowych Pierników" i mamy gola!

39. min - Przed szansą Nahunko, który się pomylił i gramy już w kompletach!
37. min - GOOOL! Arrak w indywidualnej akcji i pokonuję Fiłonienke!
36. min - Wracamy do meczu!
36. min - Przerwa w grze! Problemy techniczne na lodowisku, chwilowy brak prądu.
36. min - Błąd na niebieskiej gracza z Torunia, faul i gramy 4 na 4!
36. min - Kogut świetnie drybluje i będzie kara dla gracza Zagłębia!
34. min - Energa w komplecie.
34. min - Czwanczikow miał sporo czasu, żeby przygotować się do strzału! Uderza jednak zbyt anemicznie i prosto w Moldera!
32. min - Kara dla torunian! 19 sekund gramy 4 na 4, potem w przewadze sosnowiczanie!
30. min - Zagłębie jeszcze dwie minuty w osłabieniu!
30. min - Fiłonienko broni najazd Arraka i wciąż mamy remis!
30. min - Rzut karnych dla gości!
28. min - GOOOOL! Znakomicie odpowiadają torunianie, a dokładniej Michał Kalinowski, pokonał on Fiłonienke, który nie zdążył przybrać pozycji bramkarskiej i odwrócony plecami do tego uderzenia kapituluje!
28. min - Sosnowiczanie poczuli krew i szukają drugiego trafienia!
27. min - GOOOL! Syrojeżkin pociągnął z nadgarstka i nie dał szans Molderowi! Gospodarze na prowadzeniu!
26. min - Baszyrow przed szansą, jednak jego strzał powędrował wysoko ponad poprzeczką!
26. min - Zamieszanie pod sosnowiecką bramką! Fiłonenko zgubił kij, ale ostatecznie udało mu się zamrozić gumę!
24. min - Arrak sam lewą stroną, walczy z obrońcami i oddaję strzał z ostrego kąta, z którym poradził sobie Fiłonenko!
23. min - Szkodienko zdecydował się na samotny rajd, który zakończył strzałem zza obrońcy!
22. min - Groźnie Bernacki z pierwszego krążka, jednak reaguję Molder i pewnie łapie gumę do raka!
21. min - Czas na drugą odsłonę tego starcia!

Koniec 1. tercji
20. min - Kolejna interwencja Fiłonienki, który okazał się lepszy od szarżującego Jaworskiego!
20. min - Syty potężnie, ale jego strzał znacznie mija bramkę!
19. min - Kogut przed szansą w osłabieniu, ale nie udało mu się pokonać golkipera Zagłębia w tym pojedynku!
18. min - Mocno Kozłow potraktował swojego przeciwnika i na dwie minuty ląduje na ławce kar!
17. min - Kalinowski przedziera się lewą stroną, uderza po lodzie, jednak jego strzał nieznacznie mija słupek!
16. min - Dogranie przed bramkę do Wasiljewa, ale ten znacznie chybia!
14. min - Uderzenie z niebieskiej i Fiłonienko broni na raty!
14. min - Zamieszanie pod bramką Zagłębia, ale radzą sobie defensorzy gospodarzy i przejmują krążek!
13. min - Ponownie w kontrze gospodarze i ponownie obrońca gości ratuję drużynę przed stratą gola!
12. min - Po raz drugi w przewadze torunianie!
10. min - Wasiljew sam na sam z bramkarzem "Stalowych Pierników", jednak w ostatniej chwili obrońca wyłuskuję gumę!
9. min - Kozłowski na ławce kar!
8. min - Ponownie kotłuje się pod bramką gości, ale Rzeszutko nie miał wystarczająco sporo miejsca, by oddać strzał!
7. min - Nahunko dynamicznie wjechał do tercji torunian, oddał uderzenie, które odbił do boku Molder!
6. min - Wasiljew z bulika szukał luki pomiędzy parkanami golkipera przyjezdnych, jednak ten w porę powstrzymuję tę próbę!
5. min - Pierwszy celny strzał gospodarzy! Naróg próbował z ostrego kąta, ale odbił ten strzał Molder!
3. min - Obie ekipy zachowawczo na początku spotkania.
2. min - Jaworski w indywidualnej akcji, oddaję strzał, z którym radzi sobie Fiłonienko!
1. min - Rozpoczynamy najpóźniejsze dzisiejsze spotkanie, które odbywa się na "Stadionie Zimowym" w Sosnowcu!

#34 Michał Czernik B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#99 Andriej Fiłonienko B 5 5.13 34 12 10 12 0 0 85.29 58:30 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#22 Rusłan Baszyrow PS 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#98 Michał Bernacki PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Jakub Blanik PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#34 Michał Czernik B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Andriej Czwanczikow PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Michał Naróg LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#78 Jewgienij Nikiforow LS 0 2 0 2 2 -2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 1 1 1 0 2 0 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Kamil Sikora LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Michaił Syrojeżkin PO 1 0 0 0 1 -1 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Aleksandr Wasiljew ŚR 0 1 1 0 1 -3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0