1:0 Jean Dupuy #39 ( Bartłomiej Pociecha #67 ) +/-
2:0 Radosław Galant #24 ( Mateusz Gościński #11, Marek Biro #20 ) +/-
(+) Biro #20, Galant #24, Gościński #11, Jeziorski #91, Korczemkin #85
3:0 Szymon Marzec #71 ( Jean Dupuy #39 ) +/-
(+) Biro #20, Dupuy #39, Marzec #71, Pociecha #67
(-) Baszyrow #22, Bernacki #98, Nikiforow #78, Syrojeżkin #17, Wasiljew #10
(-1) 4/5 13:55
4:0 Alexander Szczechura #8 ( Bartłomiej Pociecha #67, Christian Mroczkowski #9 ) +/-
(+) Biro #20, Cichy #78, Mroczkowski #9, Pociecha #67, Szczechura #8
(-) Bernacki #98, Jaśkiewicz #96, Kasprzyk #23, Khoperia #37, Kozłowski #18
5/5 24:38
5:0 Christian Mroczkowski #9 ( Artiom Smirnow #76, Alexander Szczechura #8 ) +/-

Koniec meczu!
60. min - Baszyrow pod porzeczkę, broni Israelsson!
59. min - Przed kolejną szansą tyszanie, ale nieznaczna pomyłka!
58. min - Bizacki przed bramkę Czernika, a ten mrozi gumę.
57. min - GOOOL! Tym razem Gościński z trafieniem!
56. min - Żełdakow z niebieskiej ponad bramką. Zagłębie w komplecie.
55. min - GOOOL! Piękne trafienie notuje Cichy!
54. min - Gramy 5 na 3! Przewaga tyszan.
54. min - Galant stanął przed okazją na swojego trzeciego gola, jednak krążek w ostatniej chwili uciekł mu z łopatki kija!
53. min - Wróblem sam, ale jego strzał nie doleciał do Czernika.
52. min - Zdecydowanie zwolniło nam tempo gry. Tyszanie długo utrzymują się przy gumie.
51. min - Ponownie Szczechura! Krążek ląduje w bramce, ale sędziowie pokazują, że nie ma gola!
50. min - Szczechura po lodzie, parkanami broni Czernik!
50. min - Dupuy z lewego bulika, ale jego strzał poleciał ponad poprzeczkę!
49. min - Żełdakow stara się wprowadzić krążek do tercji sosnowiczan.
48. min - Szarpana gra gorzej wpłynęła na sosnowiczan i mamy wykluczenie dla Kozłowskiego.
48. min - Szczechura uderza, ale bez problemu broni Czernik.
47. min - Zwolniło nam tempo gry, brak dogodnych okazji z obu stron.
46. min - Dużo walki po obu stronach, co przekłada się na mniej sytuacji w ostatniej minucie.
45. min - Bizacki z lewego bulika, broni Czernik lewym parkanem!
44. min - GOOOL! Długo konstruowali swoją akcję tyszanie, ale ostatecznie to przyniosło efekt w postaci gola Galanta!
44. min - Galant przejmuję gumę w tercji neutralnej, ale był osamotniony w tej akcji i musiał poczekać na kolegów.
43. min - Lundvald mocno, ale obok! Z dobitką popędził jeszcze Krawczyk, jednak golkiper gospodarzy pewnie broni!
42. min - GOOOOL! Pierwsza bramka dla przyjezdnych! Wasiljew pokonuję Israelssona strzałem do praktycznie pustej bramki! Udana przewaga sosnowiczan!
41. min - Przez blisko dwie minuty Zagłębie Sosnowiec w przewadze!

Koniec 2. tercji
40. min - 30 sekund od końca drugiej tercji. GKS kontroluje przebieg meczu.
39. min - Witecki prawym skrzydłem, zostawia krążek, który został wstrzelony pod sosnowiecką bramkę, ale golkiper mrozi gumę.
38. min - Trwa oblężenie bramki Zagłębia! Próbował Cichy, potem Szczechura, ale bez szóstego gola dla GKS-u!
37. min - Wróbel ponownie tym razem ze slotu obok prawego słupka!
36. min - Wróble sam na dwóch obrońców, objechał bramkę i sprytnie chciał umieścić krążek w siatce!
35. min - Nie ma bramki! Guma odbiła się od poprzeczki!
34. min - Cichy uderza! Mamy gola? Czy poprzeczkę? Sędziowie sprawdzają!
33. min - Po raz kolejny interweniuje bramkarz Zagłębia.
32. min - Starzyński sam na sam z Fiłonienką, ale tym razem czujny bramkarz gości!
31. min - Czas dla ekipy z Sosnowca!
30. min - GOOOL! Piąta bramka dla GKS-u, a jej autorem Mroczkowski, który posłał gumę między parkanami golkipera Zagłębia!
30. min - Smirnow dobrze zagrywa z bekhendu, Cichy walczy na bandzie, ale ostatecznie traci krążek i kontra gości.
30. min - Marzec popędził lewą stroną, uderzył mocno, ale Fiłonenko broni!
30. min - Israelsson broni próbę Blanika parkanami.
29. min - Jeziorski niesygnalizowanym strzałem ponad poprzeczką!
28. min - Pociecha z ostrego kąta, ale interwencja Kozłowskiego zatrzymała tę próbę.
27. min - Zamieszanie pod bramką gości, rozpaczliwie interweniuje sosnowiecki bramkarz.
26. min - Żełdakow z prawej strony uderza prosto w Fiłonienke!
25. min - GOOOL! 4-0 Pociecha dogrywa przed bramkę, tam niefortunnie łyżwą interweniuje obrońca Zagłębia i Szczechura dopełnił formalności do pustej bramki!
25. min - Baszyrow raz, Baszyrow dwa, jednak wciąż niepokonany zostaję Israelsson!
25. min - Syrojeżkin miał dużo czasu, ale się zawahał i z tej akcji nici!
24. min - Zagłębie już w komplecie, jednak tyszanie wciąż w ich tercji obronnej.
23. min - Cichy potężnie z prawego bulika, ale parkanem broni golkiper gości!
22. min - Błąd techniczny Fiłonienki i GKS w przewadze!
21. min - Przed nami drugie dwadzieścia minut! Krążek dla sosnowiczan.

Koniec 1. tercji
20. min - Zamieszanie pod bramką Fiłonienki, jednak zdołali obronić się goście!
19. min - Sikora ze slotu i ponownie bramkarz gospodarzy górą!
19. min - Galant ruszył z kontrą, jednak przytomnie defensywa Zagłębia przerywa ten atak.
18. min - Israelsson instynktownie prawym parkanem obronił strzał Nikiforowa!
17. min - Długo przy krążku utrzymują się gospodarze.
16. min - Tyszanie już w komplecie i szykują kolejny atak!
14. min - GOOOL! Dupuy dograł do Marca, a ten pokonał bramkarza Zagłębia!
14. min - Bernacki po lodzie, broni golkiper gospodarzy!
14. min - Zagłębie Sosnowiec po raz pierwszy w przewadze.
13. min - Israelsson górą w tym starciu! Brak gola dla Zagłębia!
13. min - Blanik faulowany! Przed szansą z rzutu karnego sam poszkodowany!
13. min - Feofanov potężnie prosto do łapaczki Fiłonienki!
12. min - Cichy przez znakomitą okazją, jednak uderzył za słabo i prost w golkipera Zagłębia!
11. min - Gościński spod bandy wstrzelił gumę, ale przytomnie mrozi go bramkarz przyjezdnych.
10. min - Bernacki po lodzie z ostrego kąta, broni bramkarz GKS-u.
9. min - Dubinin do Jaśkiewicza, jednak po raz kolejny świetnie broni Israelsson!
8. min - GOOOOL! Galant uderzył raz! Ten strzał obronił Fiłonienko, ale przy dobitce nie miał żadnych szans!
8. min - Bizacki szukał przed bramką Biro, ale niedokładność sprawiła, że sosnowiczanie przejęli krążek.
7. min - Nikiforow z nadgarstka, pewnie broni bramkarz ze Szwecji!
7. min - Sosnowiczanie w kontrze! Nahunko zostawił krążek Krawczykowi ten potężnie uderza ponad bramką.
6. min - Sikora przytomnie dograł na slot, ale Krawczyk nieczysto trafia w gumę i mrozi grę Israelsson.
5. min - Dupuy przed szansą na drugie trafienie! Popędził lewą stroną, uderzył mocno, ale bramkarz Zagłębia poradził sobie z jego próbą.
4. min - Prawą stroną pognał Nikiforow, jednak jego strzał pewnie łapie do raka golkiper gospodarzy.
3. min - Bizacki traci krążek za swoją bramką, ale Israelsson naprawia jego błąd i pewnie broni!
2. min - Tyszanie po zdobytej bramce szukają podwyższenia wyniku!
1. min - GOOOL! Złe ustawienie obrony Zagłębia sprawiło, że Dupuy znalazł się sam na sam z Fiłonienką i z strzałem z bekhendu dał prowadzenie swojej drużynie!
1. min - Rozpoczynamy piątą rundę zmagań w Tychach!