09:56 2 min. Lukas Lundvald #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:53 2 min. Carl Hudson #2 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:38 2 min. Kamil Sikora #19 Atak kijem trzymanym oburącz
19:38 2 min. Szymon Luszniak #27 Trzymanie kija przeciwnika
21:52 2 min. Matias Lehtonen #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:35 2 min. Mateusz Michalski #92 Opóźnianie gry
27:13 2 min. Anthon Eriksson #53 Atak łokciem
30:27 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Mariusz Piotrowski #91 Nadmierna liczba graczy na lodzie
33:28 2 min. Carl Hudson #2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:13 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Patryk Wronka #95 Nadmierna liczba graczy na lodzie
54:25 2 min. Andriej Fiłonienko #99 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:25 2 min. Armen Khoperia #37 Uderzanie kijem
59:27 2 min. Aleksander Gniewek #6 Zahaczenie

- Koniec Meczu
- 59 min - Nie ma gola, krążek odbił się od poprzeczki i słupka a następnie wyszedł w pole.
- 59 min - Na ławkę kar siada Gniewek.
- 59 min - Przez minutę jest sygnalizowana kara dla gości. Wcześniej Wronka cieszył się z gola, ale akcja trwała dalej. Sędziowie sprawdzają wideo.
- 58 min - Baszyrow za długo holował krążek i nie zdecydował się oddać strzał na odsłoniętą część bramki.
- 56 min - Zamieszanie pod bramą ale Khoperia zablokował Saarelainena.
- 55 min - GOL! 6:1! Kolusz przymierzył w okienko bramki Fiłonienki!
- 54 min - Dwie kary dla gości i przez pełne dwie minuty gospodarze grają 5 na 3!
- 52 min - Uderzenie Wronki z nadgarstka z okolicy bulika, łapie Fiłonienko.
- 50 min - GOL! 5:1! Podanie spod bandy Bepierszcza wprost pod bramkę na kija Michalskiego, który najechał na krążek i ulokował go w bramce!
- 49 min - Wajda wrzuca gumę, łapie Fiłonienko.
- 48 min - Sporo jazdy i walki pod bandą ale bez strzału groźnego.
- 45 min - Po naradzie sędziów nie będzie kary dla Zagłębia po wystrzeleniu krążka poza taflę. Był rykoszet.
- 44 min - Z daleka Baszyrow, spokojnie Murray.
- 44 min - GOL! 4:1! Michalski wystawił gumę zza bramki do Krężołka a ten bez problemu ulokował gumę w siatce!
- 42 min - Kolusz zmienił lot krążka po strzale Wajdy, obok bramki.
- 41 min - Podanie pod bramkę Monto, ale Saarelainen nie trafił w krążek.

- 39 min - Strzał Baszyrowa spod bandy, odbija Murray.
- 38 min - Na raty broni strzał Lundvala z bulika Murray.
- 37 min - Strzał Bernackiego odbija Murray.
- 37 min - GOL! 3-1! Ponownie w osłabieniu! Pasiut do Fraszki a ten uderzył po lodzie. Wydawało się, że wyciągnął gumę parkanem Fiłonienko już zza linii bramkowej. Będzie sprawdzane wideo. Sędziowie uznają gola.
- 36 min - Patryk Wronka powędruje na ławkę kar. W przewadze ponownie Zagłębie.
- 35 min - GOL! 2-1! Kontaktowy gol dla Zagłębia. Kozłowski dobił strzał z bliska Lundvala!
- 34 min - Z bliska Nahunko, ale odbija Murray! W zamieszaniu zablokowany Wasiljew.
- 34 min - Kara dla Hudsona, w przewadze Zagłębie.
- 32 min - Obstrzeliwana bramka gości, ale Pasiut i Wronka nie trafiają dokładnie pod bramką Fiłonienki.
- 31 min - Sześciu na lodzie w ekipie gości. W przewadze GieKSa.
- 30 min - Piotrowski zza niebieskiej, ale nad bramką.
- 28 min - GOL! 2-0! Kontra w osłabieniu GieKSy i Pasiut uderzył zza Wasiljewa a guma odbiła się od słupka i wylądowała w siatce!
- 28 min - Mocny strzał Kozłowskiego z bulika, pewnie Murray.
- 27 min - Eriksson na ławce kar. W przewadze ponownie Zagłębie.
- 26 min - Wronka pod bramką, zamieszanie ale nie zdołał opanować krążka gdy leżał na lodzie Fiłonienko.
- 25 min - Z daleka Fraszko, ale odbija Fiłonienko.
- 25 min - Monto sam na sam, ale uderzenie z backhandu nad poprzeczką.
- 24 min - Próbował z daleka Nahunko, ale niedokładny strzał i łapie Murray.
- 23 min - Mocny strzał z trzech metrów niepilnowanego Lundvalda, dobrze broni Murray.
- 23 min - Teraz 1:13 w przewadze 5 na 3 grają goście. Na ławce Michalski za opóźnianie gry.
- 22 min - Z kontrą Kozłowski i faulowany przez Lehtonena. W przewadze goście.
- 22 min - Gospodarze bez dobrej akcji w przewadze 5 na 3.
- 22 min - Hudson uderzył nad bramką, poprawiał Lehtonen również nad poprzeczką.
- 21 min - W kontrze w osłabieniu Wasiljew, ale zablokowany w dogodnej sytuacji.

- Koniec I tercji.
- 20 min - Strzał Wronki odbija Fiłonienko.
- 20 min - Dwie kary dla gości na ławce Sikora i Luszniak za ostrą grę przy bandzie. 5 na 3 przez 22 sekundy.
- 19 min - Groźny strzał z boku Fraszki, odbija Fiłonienko. Z dobitką nie zdążył Pasiut.
- 18 min - Uderzenie z niebieskiej Jakimienko, łapie Fiłonienko.
- 17 min - Gospodarze wybronili się z podwójnego osłabienia.
- 17 min - Wasiljew technicznym strzałem próbował zaskoczyć Murraya, ale ten skutecznie odbija gumę.
- 16 min - Strzał Dubinina nad bramką.
- 15 min - Na ławkę kar trafia Hudson i w przewadze 5 na 3 grają sosnowiczanie.
- 14 min - Strzał z pierwszego krążka Nahunki, łapie Murray.
- 14 min - Bernacki spod bandy, łapie Murray. Robi się zamieszanie pod bramką gdy na lód Wronka powalił Baszyrowa. Kara dla napastnika gospodarzy.
- 12 min - Wybił też gumę Krawczyk z tercji, bez dobrej akcji gospodarze.
- 11 min - Kozłowski wybija gumę ze swojej tercji.
- 10 min - Strzał Pasiuta, ale radzi sobie Fiłonienko.
- 9 min - Lundvald fauluje Wielkiewicza, będzie przewaga gospodarzy.
- 8 min - Strzał Pasiuta odbija Fiłonienko.
- 7 min - Wasiljew przed bramkę do Baszyrow, ale ten zablokowany.
- 6 min - Valtola uderzył dwa razy pod bramką.
- 5 min - GOL! 1-0! Rompkowski z niebieskiej, tam Fraszko jednak wyjechał z bramki Fiłonienko a leżącego Rosjanina pokonał Wronka!
- 4 min - Przepychanki pod bramką gości. Blanik z Krężołkiem i Khoperia z Michalskim. Bez kar.
- 4 min - Za dużo podań hokeistów w Sosnowcu i zamiast strzelać Ludnval jeszcze podawał i akcja zmarnowana. Do tego w polu bramkowym był Czwanczikow, spalony.
- 3 min - Dubinin podał pod bramkę, dostawił kija Bernacki ale czujnie w bramce Murray.
- 2 min - Mocny strzał Lundvalda, odbija Murray.
- 1 min - Spod bandy uderzył Wasiljew, odbija Murray.
- 1 min - Pierwszy krążek dla Zagłębia.

#2 Carl Hudson LO 0 1 1 0 1 1 6 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#98 Aleksandr Jakimienko PO 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0