28:57 2 min. Mateusz Rompkowski #97 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:58 2 min. Mateusz Bepierszcz #24 Atak kijem trzymanym oburącz
54:31 5 min. Carl Hudson #2 Atak łokciem
59:53 20 min. Andriej Czwanczikow #9 Kara meczu za niesportowe zachowanie
59:53 5 min. Andriej Czwanczikow #9 Bójka
59:53 20 min. Anthon Eriksson #53 Kara meczu za niesportowe zachowanie
59:53 5 min. Anthon Eriksson #53 Bójka
59:53 20 min. Carl Hudson #2 Kara meczu za niesportowe zachowanie
59:53 20 min. Lukas Lundvald #88 Kara meczu za niesportowe zachowanie

- Koniec Meczu 2-3!
- 60 min - 7 sekund  i wznowienie w strefie neutralnej! ....
- 60 min - Czyszczenie lodu bo kibice rzucali różne przedmioty na taflę.
- 60 min - Sędziowie się naradzają i chyba będzie jeszcze dogrywane 7 sekund. Wracają zawodnicy na lód i do boksu. CYRK.
- 60 min - Kotłowało się pod bramką a następnie bójka pomiędzy zawodnikami. Najpierw za bramką Blanik, Pasiut, Fraszko. A następnie pod boksem Zagłębia! Wielka zadyma! Później już zadyma przy wyjściu zawodników Zagłębia gdzie szli w kierunku swojej szatni.
- 58 min - Strzał Erikssona niecelny. Coraz bliżej niespodzianki.
- 57 min - Michalski obrócił się z krążkiem, ale jego uderzenie odbija Fiłonienko.
- 55 min - Nikiforow do Wasiljewa ale ten oko w oko z bramkarzem, trafia obok słupka.
- 54 min - Hudson za bramką gości niebezpiecznie wszedł w Luszniaka i po naradzie mamy 5+20.
- 53 min - Jakimienko z niebieskiej, odbija Fiłonienko.
- 53 min - Wronka z bulika, ponownie lepszy Fiłonienko.
- 53 min - Strzał Wajdy odbija Fiłonienko. Blisko był Eriksson, ale obrońcy wybijają gumę sprzed bramki.
- 53 min - Kolusz w indywidualnej akcji, ale zatrzymany przed bramką.
- 51 min - Z pierwszego krążka Nikiforow, spokojnie Murray.
- 51 min - Podanie pod bramkę, tam próbował Michalski ale broni Fiłonienko. Na lód napastnika GKS powalił Kozłowski i zawodnicy mieli sobie coś do wyjaśnienia.
- 50 min - Wanacki z bulika, ale prosto w bramkarza.
- 48 min - Strzał Kruczka z pierwszego krążka, odbija parkanem Fiłonienko.
- 47 min - Lehtonen pod bramkę, próbował Kolusz zmienić lot krążka ale bez efektu.
- 46 min - Zbyt lekko Wajda spod bandy.
- 44 min - GOL! 2-3! Bernacki objechał bramkę, jego strzał odbił Murraya, ale dobitka Syrojeżkina była już skuteczna!
- 43 min - Wronka próbował zza bulika, ale odbija Fiłonienko wysoko nad bramkę.
- 42 min - Podanie pod bramkę, krążek niefortunnie odbił się przed Fiłonienkę ale Kolusz nie zdołał opanować gumy.
- 41 min - Rompkowski z nadgarstka uderzył nad poprzeczką.
- Zaczynamy III tercję.

- 39 min - Spod niebieskiej Kliniecky, ale spokojnie odbija Murray.
- 38 min - Uderzał zza obrońcy Wasiljew, łapie Murray.
- 38 min - Bez zagrożenia ze strony Zagłębia, które gra w przewadze.
- 36 min - Bepierszcz ląduje na ławkę kar za atak kijem trzymanym oburącz.
- 34 min - Hudson spod niebieskiej, łapie Fiłonienko.
- 32 min - Strzał Krężołka obok bramki.
- 31 min - Bez zagrożenia ze strony Zagłębia.
- 30 min - Czwanczikow był na przeciw Murraya, ale ten wyjechał z bramki i skrócił skutecznie kąt.
- 29 min - Rompkowski podcina Khoperię, będzie kara.
- 28 min - GOL! 2-2! Z ostrego kąta wypalił Michalski i guma wylądowało w okienku bramki!
- 28 min - Dobra okazja Krężołka, który minął już bramkarza ale nie opanował krążka i ten trafił za bramkę.
- 28 min - Fraszko wystawił gumę Wronce, ale ten nie zdołał pokonać Fiłonienki.
- 27 min - Spod niebieskiej uderzył Rompkowski, odbija parkanem Fiłonienko.
- 26 min - Zagłębie nie zdołało wykorzystać przewagi.
- 25 min - GOL! 1-2! Fatalnie Fiłonienko podał do Pasiuta będącego na niebieskiej, który wypuścił Fraszkę i w sytuacji sam na sam ulokował gumę pomiędzy parkanami
- 25 min - Hudson zahaczył kolanem Baszyrowa i będzie przewaga Zagłębia.
- 24 min - GOL! 0-2! Ryszył niepilnowany lewą stroną Piotrowicz i uderzył pod poprzeczkę po krótkim rogu!
- 22 min - Strzał Lundvalda i dobitkę Naroga odbija Murray.
- 21 min - Uderzenie Baszyrowa, łapie Murray.
- 21 min - Pasiut dostał podanie na czystą sytuację, ale odbija Fiłonienko.

- Koniec I tercji. Strzały: 13-15.
- 19 min - GOL! 0-1! Świetna akcja Baszyrowa. Pierwszy strzał odbił Murraya, ale napastnik Zagłębia będąc już za bramką zawinął gumę tak, że tak odbiła się od bramkarza i wpadła do bramki!
- 18 min - Strzał i dobitka Kozłowskiego - górą Murray! Zagłębie ciśnie.
- 17 min - Baszyrow w dobrej sytuacji praktycznie sam na sam, ale Murray nie dał się pokonać.
- 15 min - Z pierwszego krążka spod niebieskiej uderzył Kozłowski, ale odbija spokojnie Murray.
- 13 min - Wanacki spod niebieskiej, odbija Fiłonienko.
- 12 min - Wielkiewicz pod bramką, ale obok słupka.
- 11 min - Podanie pod bramkę i Kruczek z bliska uderzał ale broni Fiłonienko parkanem!
- 10 min - Sikora urwał się defensywie i w sytuacji sam na sam w osłabieniu minął Murraya ale się zaplątał i nie zdołał skierować krążka do pustej bramki!
- 10 min - Zamieszanie pod bramką Fiłonienki, próbował Saralainen.
- 9 min - Hudson uderzył obok słupka.
- 9 min - Nikiforow uderzał Pasiuta i ląduje na ławce kar. W przewadze GieKSa.
- 8 min - Uderzenie Kozłowskiego z okolicy bulika, łapie Murray.
- 7 min - Podanie na niebieską, ale Kruczek nie opanował krążka i spalony.
- 6 min - Strzał Nikiforowa odbija Murray w odpowiedzi Saralainen - ale pewnie do raka łapie Fiłonienko.
- 5 min - Wronka popędził na przebój pomiędzy pięciu przeciwników, ale uderzenie obok bramki.
- 4 min - Strzał spod bandy Khoperi, ale Murray podbija gumę, która odbiła się od dachu lodowiska.
- 3 min - Pasiut z ostrego kąta, ale nie trafił w bramkę.
- 1 min - Strzał Wasiljewa z dwóch metrów, odbija Murray.

#2 Carl Hudson LO 0 0 0 0 0 1 32 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#2 Aleksandr Jakimienko PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski LO 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Miro-Pekka Saarelainen PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#34 Michał Czernik B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#99 Andriej Fiłonienko B 2 2.03 46 13 11 22 0 0 95.65 59:05 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#22 Rusłan Baszyrow PS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#98 Michał Bernacki PS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#87 Jakub Blanik PS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#34 Michał Czernik B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Andriej Czwanczikow PS 0 0 0 0 0 -2 25 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0