6:1 Christian Mroczkowski #9 ( Ondřej Šedivý #64, Filip Komorski #5 ) +/-
01:54 2 min. Robert Mrugała #77 Trzymanie przeciwnika
15:20 2 min. Lukáš Hvila #22 Wysoko uniesiony kij
17:08 2 min. Filip Starzyński #26 Niebezpieczne wyposażenie
34:05 2 min. Adrian Słowakiewicz #25 Trzymanie przeciwnika
39:50 2 min. Ołeksij Worona #88 Zahaczenie
50:37 2 min. Christian Mroczkowski #9 Atak kijem trzymanym oburącz

Koniec spotkania.
59. min - GOOL! Szóstą bramkę dla GKS-u zdobył Mroczkowski. Christian wyciągnał i położył Bizuba przez co mógł strzelić na pustą bramkę.
58. min - Worwa uderzył z linii niebieskiej, lecz krążek poszybował ponad bandami.
57. min - GOOL! Piątego gola dla tyszan zdobył Bukowski. Oddał mocne uderzenie z okolic prawego bulika i trafił pod parkanami Bizuba.
57. min - Kapica oddał groźny strzał, lecz "guma" minęła bramkę Lewartowskiego.
55. min - GOOL! Drugą swoją bramkę w tym meczu zdobył Szturc. Ponownie w indywidualnej akcji pokonał Bizuba i zdobył czwartą bramkę dla GKS-u.
54. min - Tyszanie oddają dużo strzałów w tej tercji, ale jeszcze żaden nie znalazł się w bramce Podhala.
52. min - GOOL! Pierwszą bramkę dla Podhala zdobył Worona. Pewnie uderzył z okolic strefy międzybulikowej i umieścił krążek pod parkanami Lewartowskiego.
51. min - Kara dla Mroczkowskiego za atak kijem.
50. min - Sobecki podał to Komorskiego, a ten oddał mocny strzał, który minął bramkę Bizuba.
48. min - Kamiński uderzył sprzed okolic tyskiej bramki, ale Lewartowski dobrze zagrał parkanem i obronił strzał.
47. min - Komorski strzelił z najbliższej odległości, lecz trafił w słupek.
46. min - Marzec uderzył z ostrego kąta, lecz Bizub pewnie obronił.
45. min - Zorko strzelił z strefy międzybulikowej, ale krążek poszybował ponad bramką.
44. min - Kaskinen oddał mocny strzał z linii niebieskiej i Bizub musiał bronić na raty.
42. min - Podhale gra w pełnym zestawieniu.
42. min - Tyszanie starają się założyć zamek i wykorzystać przewagę liczebną.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

Przerwa.
40. min - Na ławkę kar udał się Worona.
39. min - Hvila uderzył z okolica prawego bulika, lecz Lewartowski nie dał się zaskoczyć.
38. min - Mrugała oddał niewygodny strzał z linii niebieskiej i Lewartowski bronił na raty.
37. min - "Szarotki" grają w pełnym zestawieniu.
35. min - Słowakiewicz melduje się na ławce kar za trzymanie przeciwnika.
33. min - "Szarotki" dobrze grają w tercji środkowej i tyszanie nie mogą wejść do ich tercji.
32. min - Sedivy podał przed bramkę do Mroczkowskiego, lecz ten minął się z krążkiem.
30. min - Wsół z Huhdanpaa konstruują kontrę Podhala.
29. min - Boivin podał przed bramkę do Szturca, ale ten nie trafił czysto w krążek.
28. min - Bizacki oddał mocny strzał z linii niebieskiej. Bizub pewnie obronił kolejne uderzenie.
26. min - Przygodzki chciał zaskoczyć Lewartowskiego strzałem z lewego bulika, lecz ten dobrze obronił.
25. min - GOOL! Kolejną bramkę dla "trójkolorowych" zdobył Sedivy. Tyski napastnik uderzył z okolic lewego bulika prosto w okienko bramki Podhala.
23. min - "Szarotki" wyprowadzają groźną kontrę, lecz zostają powstrzymane przez tyskich obrońców.
22. min - GOOL! Drugą bramkę dla GKS-u i swoją pierwszą w polskiej lidze zdobywa Szturc. Czeski napastnik popisał się swoimi umiejętnościami w indywidualnej akcji i strzelił pod parkanami Bizuba.
21. min - Zaczynamy drugą tercję.

Przerwa.
20. min - Rozpoczeła się ostatnia minuta pierwszej tercji.
18. min -  Mamy pierwsze wykluczenie dla tyszan w tym spotkaniu, a na ławkę kar udał się Starzyński.
18. min - GOOL! Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobywa Pociecha. Tyski obrońca mocno pociągnął z linii niebieskiej i ulokował krążek w samym okienku.
16. min - Na ławce kar zameldował się Hvila, za grę wysokim kijem.
15. min - Worwa nie trafił czysto w krążek i tyszanie przejeli kontrolę nad grą.
14. min - Tomasik został mocno sfaulowany przez jednego z tyskich graczy, lecz sędzia puścił grę dalej.
13. min - Jaśkiewicz wyprowadza kolejny atak Tychów.
11. min - Obie drużyny nie potrafią skonstruować skutecznej kontry. Większość akcji kończy się w środkowej tercji.
9. min - Komorski nie przejął podania od Mroczkowskiego i nie trafił czysto na pustą bramkę.
9. min - Worwa oddał mocny strzał z linii niebieskiej, lecz Lewartowski pewnie złapał "gumę".
8. min - Przygodzki wyprowadził kontrę Podhala, ale został powstrzymany przez tyskich obrońców.
7. min - Jaśkiewicz strzelił z linii niebieskiej, lecz krążek minął bramkę Podhala.
5. min - Starzyński uderzył z okolic prawego bulika, lecz Bizub dobrze obronił parkanem.
4. min - Drużyna Podhala gra w pełnym zestawieniu.
2. min - Mamy pierwsze wykluczenie w tym meczu, a na ławkę kar wędruje Mrugała.
2. min - Bagin oddał mocny strzał z linii niebieskiej, ale Bizub pewnie złapał krążek.
1. min - Bizacki oddał pierwszy strzał w tym spotkaniu, lecz Bizub pewnie obronił.
1. min - Rozpoczynamy zmagania w Tychach! W bramkach Lewrtowski i Bizub.

#33 Tomáš Fučík B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Kamil Lewartowski B 1 1.00 19 5 5 9 0 0 94.74 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0