0:1 Hampus Olsson #95 ( Grzegorz Pasiut #18, Brandon Magee #19 ) +/-
03:50 2 min. Shigeki Hitosato #91 Zahaczenie
19:59 2 min. Mateusz Rompkowski #97 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:42 2 min. Alexandre Boivin #94 Zahaczenie
31:34 2 min. Igor Smal #48 Kara mniejsza techniczna
44:38 2 min. Bartosz Ciura #6 Wysoko uniesiony kij
55:38 2 min. Patryk Wajda #8 Uderzanie kijem

Koniec spotkania.
60. min - Fucik zjeżdża do boksu. Tysznie będą grali w 6.
59. min - Kaskinen uderzył z linii niebieskiej, lecz Murray odbił krążek za bramkę.
58. min - Boivinin nie trafił czysto w krażęk i Katowice wychodzą z kontrą.
57. min - Tyszanie starają się założyć zamek i wykorzystać przewagę.
56. min - Kara dla Patryka Wajdy.
55. min - Jeziorski nie trafił czysto w krążek z bliskiej odległości do bramki Katowic.
54. min - Ponownie Dupuy, tym razem uderzył z linii niebieskiej, lecz Murray pewnie broni parkanem.
52. min - Dupuy wychodził sam na sam z Murrayem, ale katowiczanie zdołali go powstrzymać.
50. min - Galant oddał strzał z okolic prawego bulika, lecz strzał poszybował obok bramki Murraya.
49. min - GOOL! Wynik spotkania otwiera Olsson. Strzelił sprzed samej tyskiej bramki, backhandem podniósł gumę i umieścił krążek pod poprzeczką.
47. min - Kolusz huknął z linii niebieskiej, ale Fucik pewnie łapie gumę.
45. min - Na ławce kar zameldował się Ciura. Dostał podwójnną karę za gre wysokim kijem.
45. min - Fraszko szybko zjeżdża do boksu po tym jak został sfaulowany przez jednego z tyskich obrońców.
45. min - Smal mocno uderzył z linii niebieskiej. Fucik może zapisać kolejną dobrą interwencję na swoje konto.
43. min - Wajda strzelił sprzed tyskiej bramki, ale guma poszybowała ponad poprzeczką.
42. min - Mikkola oddał strzał z niebieskiej, lecz dobrze Fucik obronił.
41. min - Zaczynamy trzecią tercję.

Przerwa.
40. min - Kolusz dobrze popracował w obronie i krążek poszybował po za taflę.
39. min - Szturc nie trafił czysto w gumę i Murray spokojnie łapie krążek.
38. min - Jeziorski oddał za słaby strzał, a Mikkola przechwycił krążek i wyprowadza kolejny atak Katowic.
37. min - Tyszanie oddają dużo strzałów, ale Murray jest dziś w dobrej dyspozycji.
35. min - Lehtonen uderzył ze strefy między bulikowej, lecz Fucik pewnie obronił.
34. min - Bukowski strzelał z okolic bulika, lecz tylko ustrzelił Wanackiego.
32. min - Kara mniejsza techniczna dla Katowic.
32. min - Jeziorski strzelał backhandem sprzed katowickiej bramki, lecz krążek ominął bramkę.
31. min - Gościński objechał bramkę Murraya, lecz nie zamknął czysto tej akcji.
30. min - Trwa ostrzał bramki Fucika. Tyszanie dobrze się bronią.
28. min - Kara dla Boivina. Mamy pierwszą przewagę "GieKSy" w tym meczu.
27. min - Komorski podał niecelnie do Mroczkowskiego i Katowice wychodzą z kolejną kontrą.
26. min - Pulkkinen uderzył z okolic prawego bulika, lecz Fucik dobrze obronił.
25. min - Bukowski podał do Galanta przed bramkę Murraya, ale ten minął się z krążkiem.
24. min - Murray po mocnym strzale wypluł przed siebie krążek, a najeżdżający Mroczkowski nie trafił czysto w krążek.
22. min - Po sprawdzeniu wideo przez sędziów dalej mamy remis. Sędziowie nie uznali bramki zdobytej przez Dupuy.
22. min - Trwa wideo weryfikacja bramki Jeana Dupuy.
21. min - Zaczynamy drugą tercję.

Przerwa.
20. min - Kara dla Rompkowskiego za spowodowanie upadku przeciwnika.
20. min - Bepierszcz uderzył z bliskiej odległości. Fucik obronił ten strzał na raty.
18. min - Jeziorski strzelił z okolic lewego bulika, ale krążek ominąl bramkę Katowic.
17. min - Jaśkiewicz oddał mocny strzał z linii niebieskiej, ale Murray dobrze obronił.
16. min - Bizacki podawał do Mroczkowskiego, lecz ten minął się z krążkiem.
14. min - Mamy dużo walecznej gry przy bandach. Żadna z drużyn nie odpuszcza.
13. min - Starzyński dobrze popracował w obronie i Katowice muszą wyjechać z tercji rywala.
12. min - Szturc uderzył po indywidualnej akcji, lecz ustrzelił tylko bandę.
11. min - Kaskinen wyprowadza kolejną akcję Tychów.
9. min - Olsson uderzał sprzed samej bramki, lecz krążek minął bramkę.
8. min - Szturc strzelił strefy międzybulikowej. Murray dobrze obronił.
6. min - "GieKSa" gra w pełnym zestawieniu.
5. min - Fraszko w osłabieniu wyszedł z akcją sam na sam, ale Fucik pewnie obronił.
4. min - Hitosato melduje się na ławce kar za zahaczanie.
3. min - Bukowski szukał podaniem Kaskinena w tercji Katowic, lecz katowiczanie przejęli krążek.
2. min - Monto oddał pierwszy strzał w tym spotkaniu, lecz Fucik obronił parkanem.
1. min - Rozpoczynamy zmagania w Tychach! W bramkach Tomas Fucik i John Murray.