3:0 Patryk Pelaczyk #8 ( Josef Mikyska #25, Radosław Nalewajka #22 ) +/-
12:21 2 min. Radosław Nalewajka #22 Zahaczenie
20:43 2 min. Olli Kaskinen #4 Zahaczenie
21:44 2 min. Bartłomiej Jeziorski #91 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:26 2 min. Roman Szturc #69 Atak łokciem
46:28 2 min. Raivo Freidenfelds #77 Opóźnianie gry
49:22 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:14 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:27 2 min. Radosław Galant #24 Wysoko uniesiony kij

JKH GKS Jastrzębie wygrywa "Górnicze derby". Jest to pierwsza ich wygrana w tym sezonie, pierwsze czyste konto Bence Balizsa, a zarazem czwarta z rzędu porażka GKS Tychy. Graczem meczu został Bence Balizs. Dobrej nocy.
KONIEC MECZU !!!
60. min - Gospodarze usilnie chcą strzelić czwartego gola, ale do końca meczu zostało 20. sekund.
59. min - GOOOL !!!  Mikyska kapitaknie pojechał z lewego skrzydła wyczekał bramkarza i tyskiego defensora, następnie odegrał do Patryka Pelaczyka, a ten strzałem przy słupku ustalił wynik tego meczu.
57. min. - Najpierw Mroczkowski a później Bagin uderzali z bliska na bramkę JKH. Kapitalnie te próby obronił Balizs.
56. min - GKS Tychy w pełnym zestawieniu.
54. min - GOOOL !!! Freidenfelds w sytuacji sam na sam zdobywa swoją pierwszą bramkę w barwach JKH.
54. min - Obustronne wykluczenie. Najpierw na ławkę kar zjeżdża Maciej Urbanowicz, a kilka sekud później ten manewr powtórzył Radosław Galant. 4/4.

53. min - Teraz potężnie huknął z prawego skrzydła Kaleinikovas. Fucik z najwyższym trudem łapie krążek.
52. min - Jastrzębie w pełnym zestawieniu.
52. min - Próbują goście strzelić gola, ale Bence Balizs spisuje się dzisiaj fantastycznie.
51. min - Kaleinikovas w osłabieniu był w sytuacji sam na sam !!!. Broni Tomas Fucik.
50. min - Kara dla JKH. Za spowodowanie upadku przeciwnika odpocznie Urbanowicz.
49. min - Gospodarze w pełnym zestawieniu. Po chwili Pelaczyk z bliska uderza w słupek.
48. min - Ostrzeliwana bramka gospodarzy, którzy wychodzą z opresji zwycięsko.
47. min - Kara dla JKH. Za opóźnianie gry na dwie minuty zjeżdża Freidenfelds
46. min - GOOOL. Mikyska kapitalnie podał krążek z za bramki a Maciej Urbanowicz z bliska umieścił go w bramce.

45. min - Galant z ostrego kąta. Broni Bence Balizs
44. min - Pelaczyk próbował od zachrystii podawać do Radosława Nalewajki, ale ten nie połapał się i akcja JKH została zakończona.
43. min - Mikyska !!! to powinien być gol. Fatalna strata defensorów GKS-u Tychy i nowy nabytek JKH znalazł się w sytuacji sam na sam, ale przegrał pojedynek ze swoim rodakiem w barwach gości.
42. min - Pelaczyk uderza z ostrego kąta. Łapie Tomas Fucik.
41 - min Bryk potężnie z niebieskiej. Miminalnie obok słupka.
Rozpoczynamy trzecią tercję.

KONIEC 2. TERCJI.
40. min - 20. sekund do końca tercji.
39. min - Bryk z lewego skrzydła. Obok bramki.
39. min - Gra toczy się w środku tafli.
38. min - Mikyska z niebieskiej ale jego strzał podbija defensor gości i krążek poza lodowiskiem.
37. min - Nie wygląda dobrze gra jastrzębian, co więcej nie słychać też dopingu. Grobowa atmosfera na "Jastorze"
36. min - GKS Tychy w pełnym zestawieniu.
36. min - Cały czas gospodarze bomardują bramkę gości. Nadal mamy bezbramowy remis.
35. min - Kocioł pod bramką Tychów. Wynik bez zmian.
35. min - Zagranie krążka wysokim kijem. Wznowienie w tercji gości.
34. min - Zamieszanie pod bramką gości. Próbowali napastnicy gospodarzy. Bez efektu bramkowego.
34. min - Jansons z niebieskiej. Łapie gumę Fucik.
34. min - Ponownie szansa dla gospodarzy, którzy przez 120. sekund zagrają w przewadze, po ataku łokciem Romana Szturca.
32. min - Nalewajka powstrzymywany przez tyską defensywę bez zagrożenia pod bramką Tychów.
31. min - Uwolnienie. Wznowienie w tercji gości.
30. min - Sinegubovs !!! Sam na sam. Nie ma gola !!!
28. min - Jastrzębianie nie wyjeżdżają z tercji Tychów, ale strasznie szwankuje skuteczność.
28. min - Korkiakoski z bliska, ale osaczany przez obrońcę uderzył z bekhendu. Fucik łapie gumę.
27. min - Freidenfelds z pierwszego krążka uderzył po podaniu z za bramki !!!. Fucik instynktownie odbija gumę parkanem.
26. min - Wrzutka Ciury z niebieskiej. Łapie gumę Balizs.
25. min - Sinegubovs z niebieskiej !!!. Gume odbija się od obrońcy i przelatuje obok bramki.
24. min - Goście w pełnym zestawieniu.
24. min - Oblężenie bramki Tychów. Uderzenie Sevcenki zostało obronione przez Fucika.
23. min - Szansa dla Tychów w podwójnym osłabieniu, ale po kontrze indywidualnej Sedivy z lewego skrzydła uderza nad bramką.
22. min - Kolejna kara dla zespoły z Tychów, za spowodowanie upadku przeciwnika na dwie minuty udaje się Jeziorski.
21. min - Szansa dla JKH. Za zahaczanie na dwie minuty odpoczynku udaje się Kaskinen.
20. min - Kocioł pod tyską bramką. Sevcenko w indywidualnej akcji, ale mrozi gumę Tomas Fucik, którego jeszcze atakował jeden z zawodników gospodarzy.
ROZPOCZYNAMY 2. TERCJĘ.

KONIEC 1. TERCJI.
20. min - 33. sekundy do końca pierwszej tercji.
19. min - Kostek przeciął podanie jednego z zawodników GKS-u Tychy, ale nie zdołał przejąć gumy i atak nie został rozpoczęty.
18. min - Uwolnienie. Gra wycofana do tercji JKH.
17. min - Mroczkowski w solowej akcji, ale jego strzał mija jastrzębską bramkę.
16. min - Atak JKH spalił na panewce. Freidenfelds odgrywał do jegnego ze swoich kolegów, ale ten minął się z krążkiem i gumę przejęła tyska drużyna.
15. min - Kostek z prawego skrzydła. Parkanem odbija golkiper gości.
15. min - Gospodarze w pełnym zestawieniu.
14. min - Mądrze bronią się jastrzębianie wybijając krążek z własnej tercji.
14. min - Bryk z bekhendu. Bez problemów łapie gumę Fucik.
13. min - Sevcenko z niebieskiej po lodzie. Z problemami interweniuje bramkarz gości.
13. min - Kara dla JKH GKS Jastrzębie. Na ławkę kar za zahaczanie udaje się Radek Nalewajka.
12. min - Svec potężnie z prawego skrzydła. Łapie krążek Fucik.
11. min - Przepychanki pod tyską bramką.
11. min - Na lodowisku atmosfera sparingowa. Nie słychać dopingu ani kibiców gospodarzy ani kibiców gości.
11. min - Korkiakoski z półobrotu z najbliższej odległości. !!! Zablokowany !!!.
10. min - Sevcenko zza obrońcy. Broni Fucik.
9. min - Uwolnienie. Gra wycofana do tercji JKH.
8. min - Twarda gra pod bandą w tercji gospodarzy.
7. min - Kocioł pod bramką JKH. Kapitalnie Balizs broni uderzenie jednego z zawodników z piwnego miasta. Jęk zawodu kibiców gości.
7. min - Galant z bliska !!! Broni Balizs.
6. min - Kocioł pod tyską bramką. Próbował Urbanowicz, ale krążek jakimś cudem nie wpadł do bramki Tomasa Fucika.
5. min - Strzał z niebieksiej, przekierowanie Starzyńskiego i pewnie łapie bramkarz JKH.
5. min - Uwolnienie. Wznowienie pod bramką Jastrzębia.
4. min - GKS Tychy nie wyjeżdża z tercji JKH.
3. min - Mroczkowski z niebieskiej !!!, obok bramki.
3. min - Wrzutka z niebieskiej na bramkę JKH. Łapie krążek węgierski bramkarz.
2. min - Bryk, ale jego strzał  zza lini niebieskiej został zablokowany, a tyska obrona przejęła krążek.
1. min - Pierwsza szansa dla JKH. Korkiakoski zagrał spod bandy pod bramkę, ale Svec nieczysto trafił w krążek. Po chwili Pociecha huknął z niebieskiej, ale kapitalnie obronił jego strzał Bence Balizs.
1. min - Wznowienie dla JKH
Dzień dobry Państwu. Zapraszam na mecz 6. kolejki Polskiej Hokej Ligi. W piątkowy wieczór na Lodowisku "Jastor" w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się kolejna odsłona "Górniczych Derbów". JKH GKS Jastrzębie zmierzy się z drużyną GKS-u Tychy, a emocji na pewno nie zabraknie. Relację prowadzi Marcin Janicki.