07:08 2 min. Robert Arrak #10 Atak kijem trzymanym oburącz
20:38 2 min. Michał Kotlorz #71 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:45 2 min. Witalij Andrejkiw #69 Trzymanie przeciwnika
26:40 2 min. Erik Němec #14 Wysoko uniesiony kij
27:31 2 min. Patryk Wronka #15 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:55 2 min. Kamil Sikora #19 Rzucenie na bandę
35:52 2 min. Patrik Spěšný #66 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:39 2 min. Andrej Dubinin #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
61:02 2 min. Robert Arrak #10 Uderzanie kijem

KONIEC SPOTKANIA

63. min - GOOOL!!! Sosnowiczanie potrzebowali niespełna 10 sekund. Szybkie rozegranie krążka po wznoweniu i Kogut zapewnia zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu.
62. min - Arrak ukarany za uderzanie kijem i czas dla gospodarzy.
61. min - Trzyosobowe składy i zaczynamy dodatkowe 5 minut tego spotkania.

KONIEC III TERCJI

60. min - Nahuńko wybija krążek po przejechaniu linii czerwonej i już nic nie wydarzy się w tej tercji. Będziemy mieli dogrywkę w dzisiejszym spotkaniu.
59. min - Minuta do końca tercji. W ataku goście.
57. min - Kasperlik tuż po wznowieniu strzela na bramkę Spesnego. Wynik dalej remisowy.
56. min - Trójkowa akcja gospodarzy zwieńczona strzałem Bucenki spod bandy. Stojanovic ze spokojem broni to uderzenie.
55. min - Brynkus szybko się obrócił między bulikami i natychmiast oddaje strzał. Spesny odbija do boku.
55. min - Zagłębie w pełnym zestawieniu.
54. min - Po ponad minutowym zamku goście oddają strzał, a konkretnie Wronka. Spesny jednak nie daje się pokonać.
52. min - Dubinin na ławce kar za spowodowanie upadku przeciwnika.
50. min - Krakowianie mieli pustą bramkę przed sobą, ponieważ Spesny był w parterze, ale nie zamieniają wyśmienitej okazji na bramkę.
49. min - Jezek próbował technicznie pokonać Spesnego, ale ten odbija to uderzenie.
47. min - Wstrzelenie krążka przez Kozłowskiego na bramkę Stojanovicza. Krakowski bramkarz odbija to uderzenie.
44. min - Otwarta gra obu zespołów, ale na razie wynik na tablicy wyników pozostaje bez zmian.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę.

40. min - Koniec drugiej tercji.
39. min - Na minutę przed końcem Zagłębie wyprowadzą kontrę i Piotrowicz umieszcza krążek pod parkanami Stojanovicza.
37. min - Minuta, która wstrzęsnęła Stadionem Zimowym. Najpierw goście strzelają w przewadze bramkę na 2:3, po chwili na 2:4, a 16 sekund później Butsenko strzela kontaktowego gola.
36. min - Dziurdzia dostał idealne podanie za bramki od Racuka i umieszcza krążek w okienku bramki gospodarzy.

33. min - Cracovii udaję się założyć zamek w końcówce przewagi, ale wyrównania nie mamy.
31. min - Sikora za rzucenie na bandę.
30. min - Cracovia w pełnym zestawieniu.
29. min - Kozłowski próbował dwukrotnie pokonać Stojanovica. Ten oba uderzenia broni. Koniec pierwszej kary gości.
27. min - Wronka próbował przejąć gumę w tercji ataku, lecz ostatecznie sędziowie odgwizdują jego przewinienie.
27. min - Nemec za grę wysoko uniesionym kijem.

26. min - Gula równo z upływem przewagi oddaje strzał na bramkę gospodarzy. Spesny pewnie łapie gumę.
24. min - Andrejkiv za trzymanie przeciwnika.
23. min - Zagłębie obroniło osłabienie i już gra w pełnym zestawieniu.
21. min - Kotlorz odpocznie 2 minuty na ławce kar.
21. min - Zaczynamy drugą tercję. Pierwszy krążek dla gości.

KONIEC I TERCJI

20. min - Syrena oznajmia koniec pierwszej tercji.
19. min - Khoperia przechwycił krążek na czerwonej linii i pomknął na bramkę gości. Strzał jednak pewnie broni Stojanovic.
17. min - Csamango próbował położyć Spesnego i umieścił krążek w bramce. Spesny ze spokojem mrozi krążek.
15. min -  GOOOL!!! Szybka odpowiedź krakowian. Wronka zdobywa kontaktową bramkę.
14. min - GOOOL!!! Kogut świetnie ominął obrońców Cracovi i oddał krążek Witeckiemu, a ten strzałem po lodzie pokonuje bramkarza gości.

14. min - Mocny strzał Arraka zatrzymany przez Opiłkę.
13. min - Brunkus zatrzymany przez Spesnego po strzale z najbliższej odległości.
11. min - GOOOL!!! Szybkie rozegranie krążka po wznowieniu w tercji ataku i Michał Naróg wyprowadza gospodarzy na prowadzenie.
10. min - Dziurdzia próbował wyłuskać krążek spod lezącego obrońcy gospodarzy i oddać strzał, lecz ostatecznie Spesny mrozi gumę.
9. min - Zagłębie zdołało założyć zamek w końcówce przewagi, ale nie oddało nawet strzału. Goście w pełnym zestawieniu.
7. min - Arrak ukarany za cross-checking.
5. min - Spesny pewnie broni uderzenie Kasperlika.
4. min - Husak strzela z okolic lewego bulika, ale krążek zablokowany przez zawodnika gospodarzy.
3. min - Kozłowski zablokowany na niebieskiej.
1. min - Przed szansą stanął Kozłowski, lecz nie zdążył do podania spod bandy od Kotlorza.
1. min - Ruszamy. Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.

Witam ze Stadionu Zimowego W Sosnowcu. Już za chwilę początek spotkania w ramach 12 kolejki Polskiej Hokej Ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec i Comarch Cracovią.

#17 Oskar Rzekanowski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 1 1 0 1 -2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0