3:0 Dmytro Danyłenko #7 ( Damian Piotrowicz #32, Michał Naróg #15 ) +/-
05:49 2 min. Timi Lahtinen #81 Zahaczenie
17:56 2 min. Armen Khoperia #37 Przeszkadzanie
23:02 2 min. Johan Höglund #4 Przeszkadzanie
28:17 2 min. Nikita Bucenko #14 Atak kijem trzymanym oburącz
31:32 2 min. Michał Naróg #15 Trzymanie przeciwnika
41:25 2 min. Johan Höglund #4 Przeszkadzanie
42:11 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Konrad Filipek #42 Nadmierna liczba graczy na lodzie
54:04 2 min. Witalij Andrejkiw #69 Wysoko uniesiony kij
55:05 2 min. Ville Heikkinen #55 Uderzanie kijem
55:05 2 min. Sebastian Harila #3 Atak kijem trzymanym oburącz

KONIEC SPOTKANIA

60. min - Syrena oznajmia koniec dzisiejszego spotkania. Zagłębie pewnie wygrywa 3:0 i udanie żegna się ze swoimi kibicami na prawie miesiąc bez spotkań na własnym lodzie.
59. min - Dubinin po minięciu obrońców Sanoka uderza na bramkę. Salama odbija to uderzenie.
58. min - Ostatnie dwie minuty trzeciej tercji.

57. min - GOOOLLL!!! Danylenko doskonale obsłużony przez Rzeszutkę i mamy gola w podwójnej przewadze gospodarzy.
57. min - Rzeszutko pociągnął z nadgarstka. Salama broni to uderzenie.
56. min - Sosnowiczanie w pełnym zestawieniu.
55. min - Podwójne wykluczenie sanoczan.
54. min - Andreikiv ukarany za wysoko uniesiony kij, lecz z mojej perspektywy nic takiego nie było.

52. min - Krawczyk efektownie przecina podanie na środku lodowiska.
50. min - Sanoczanie coraz groźniejsi w ataku, lecz na razie wynik bez zmian.
49. min - Ahoniemi próbował zaskoczyć Spesnego uderzeniem zza bramki. Bramkarz Zagłębia mrozi gumę.
48. min - Trójkowa kontra gości i Heikkinnen zdecydował się na uderzenie. Spesny odbija tę próbę.
47. min - To mogło zaskoczyć Spesnego. Ahoniemi zmienia tor lotu krążka i ten ląduje na słupku bramki gospodarzy.
46. min - Kocioł pod bramką Zagłębia, ale ostatecznie gospodarze wybiją krążek na uwolnienie.
43. min - Sanoczanie w pełnym zestawieniu.
43. min - Butsenko uderza z nadgarstka. Salama cudem broni to uderzenie.
42. min - Błąd przy zmianie i już mamy kolejne wykluczenie dla sanoczan.
41. min - Hoglund na dwie minuty za przeszkadzanie.

41. min - zaczynamy trzecią tercję.

KONIEC DRUGIEJ TERCJI

40. min - Szybko wymienione podania przez Zagłębie na środku lodowiska i po przejechaniu niebieskiej linii Krawczyk natychmiast uderza. Salama broni to uderzenie.
38. min - Rzeszutko oddaje krążek do Piotrowicza zza bramki, ale ten nie zdołał przyjąć krążka.
37. min - Piotrowicz ruchem głowy szukał podania, a ostatecznie uderzył. Kogut przy próbie dobitki minimalnie chybił.
36. min - Tuż po wznowieniu Zagłębie oddaje strzał, a kapitan sosnowiczan próbował jeszcze dobijać ten krążek. Salama ze spokojem mrozi gumę.
33. min - To mogła być tragiczna przewaga w wykonaniu sanoczan. W końcówce kary gospodarze wyszli z kolejną kontrą. Witecki po raz kolejny popisał się dryblingiem i zdecydował się na uderzenie. Salama broni ten strzał.
32. min - GOOOLLL!!! Kolejna kontra w osłabieniu gospodarzy i tym razem Kozłowski znajduje dziurę między parkanami Salamy.
32. min - Naróg na ławce kar za trzymanie.
30. min - Sanoczanie po raz kolejny bez założenia zamka w przewadze. Sosnowiczanie wysoko bronili, a nawet końcówce osłabienia Sikora mógł pokusić się gola, ale nieczysto uderzył.
28. min - Butsenko na dwie minuty za cross-checking.
27. min - Valtola próbował pokonać Spesnego, ale obrońcy Zagłębia skutecznie go blokują.
25. min - Sosnowiczanie aktywni w przewadze, ale nie podwyższają prowadzenia i sanoczanie już w pełnym zestawieniu.
25. min - Tamminen przechwycił krążek na czerwonej linii i pomknął na bramkę gospodarzy, ale trafia wprost w Spesnego.
24. min - Kotlorz uderza z niebieskiej i Makela przyjmuje to uderzenie na ciało. Sędziowie po chwili przerywają grę.
23. min - Hoglund ukarany za przeszkadzanie.
22. min - Rzekanowski pociągnął z nadgarstka, ale krążek mija bramkę Salamy.
21. min - Szybkie przejęcie krążka przez gospodarzy i Kozłowski już sprawdził czujność Salamy.
21. min - Pierwsze wznowienie po przerwie dla sanoczan.

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI

20. min - Dwie piątki sanoczan nie zdołały nawet założyć zamka w przewadze.
20. min - Gospodarze wyszli z kontrą. Khoperia pomknął na bramkę Salamy i oddaje krążek do nadjeżdżającego Kotlorza, a ten soczystym uderzeniem po lodzie minimalnie pudłuje z niebieskiej linii.
18. min - Khoperia za przeszkadzanie ląduje na ławce kar i sanoczanie do końca tercji grają w przewadze.
17. min - Makela zatrzymany przez obrońców Zagłębia.
15. min - Kotlorz sam pomknął na bramkę gości i uderzył tuż po przejechaniu niebieskiej linii. Salama dla bezpieczeństwa mrozi ten krążek.
14. min - Karlson uderza z niebieskiej linii. Spesny, mimo że nie miał dobrej wizji pewnie broni to uderzenie.
13. min - Makela uderza z lewego bulika po krótkim słupku. Spesny odbija ten krążek.
12. min - Uderzenie Koguta mogło zaskoczyć Salame, ale ten wykazuje się refleksem i łapie uderzenie na swoją głową.
11. min - Lahtinen uderza z prawego bulika. Spesny broni ze spokojem to uderzenie.
10. min - Khoperia dopadł do bezpańskiego krążka i natychmiast uderzył. Salama broni ze spokojem to uderzenie.
8. min - Sosnowiczanom udaje się założyć zamek w końcówce przewagi. lecz nie oddają oni celnego strzału. Sanoczanie w pełnym zestawieniu.
6. min - Lahtinen ukarany za zahaczanie.
6. min - Samotna akcja Rzekanowskiego, ale tuż po przejechaniu niebieskiej linii upada na lód.
5. min - Adreikiv huknął z niebieskiej. Salama ze spokojem broni to uderzenie.
2. min - GOOOLLL!!! Wrzucenie krążka pod bramkę przez Kozłowskiego, tam do krążka dopada Bernacki i oddaje strzał, który broni Salama, ale przy dobitce Rzeszutki jest już bezradny.
1. min - Witecki próbował zaskoczyć sanockiego bramkarza wrzuceniem krążka spod niebieskiej linii, ale ten pewnie broni.
1. min - Ruszamy!!!

Witam ze Stadionu Zimowego w Sosnowcu. Już za niespełna kwadrans początek spotkania w ramach 14. kolejki PHL pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec i Marma Ciarko STS Sanok.