2:4 Josef Mikyska #25 ( Raivo Freidenfelds #77 ) +/-
59:02
09:02 2 min. Jauhienij Kamienieu #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:12 2 min. Olli-Petteri Viinikainen #39 Rzucenie na bandę
26:27 2 min. Emil Bagin #76 Rzucenie na bandę
37:24 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Mateusz Ubowski #38 Nadmierna liczba graczy na lodzie
37:24 2 min. Arkadiusz Kostek #16 Zahaczenie
40:17 2 min. Filip Komorski #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:26 2 min. Christian Mroczkowski #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:42 2 min. Mateusz Bryk #69 Zahaczenie

Koniec spotkania.
59. min - GOOL! Viinikainen trafia do pustej bramki!
59. min - Fucik zjechał do boksu.
58. min - Paś wyprowadził kolejny atak Jastrzębia, lecz został powstrzymany przez Pociechę.
56. min - GOOL! Trzecią bramkę dla JKH zdobył Freidenfelds. Napastnik Jastrzębia mocno uderzył z lewego bulika i wcisnął gumę pod prawą ręką Fucika, dając JKH prowadzenie w całym spotkaniu.
55. min - JKH spokojnie rogrywa krążkiem za swoją bramką i wyprowadzją kolejną kontrę.
54. min - Obie drużyny dobrze się bronią. Wiele akcji jest zatrzymywanych w tercji neutralnej.
53. min - Dupuy wyszedł sam na sam z bramkarzem JKH, ale Balizs nie dał się okiwać i pewnie obronił strzał Kanadyjczyka.
51. min - Czas dla Jastrzębia.
51. min - Mroczkowski na ławce kar.
50. min - Dupuy mocno strzelił ze strefy międzybulikowej, lecz Balizs obronił parkanem.
49. min - Bryk oddał mocny strzał z linii niebieskiej, ale krążek poszybował ponad bramką Fucika.
48. min - Jansons uderzył z lewej strony tyskiej tercji, lecz wprost w bramkarza gospodarzy.
47. min - Urbanowicz posłał strzał po lodzie, który ominął bramkę Fucika.
46. min - Bukowski strzelił z prawego skrzydła, ale wprost w bramkarza JKH.
44. min - Kaskinen oddał potężny strzał z lewego bulika, lecz Balizs dobrze obronił.
43. min - Tyszanie grają w pełnym zestawieniu.
42. min - Tyszanie dobrze bronią osłabienia i JKH musi ponawiać wjazd do tyskiej tercji.
41. min - Komorski na ławce kar.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

Przerwa.
39. min - Bryk wprowadził krążek do tercji gospodarzy i JKH konstruuje hokejowy zamek.
38. min - Kara dla Kostka za zahaczanie oraz kara dla Tychów za nadmierną liczbę graczy na lodzie.
37. min - Paś strzelił z lewego bulika. Fucik dobrze interweniował parkanem.
36. min - Jeziorski chciał uderzyć z najbliższej odległości do bramki JKH, ale Urbanowicz zdążył mu przeszkodzić.
34. min - GOOL! Do wyrównania doprowadza Jansons. Napastnik JKH mocno uderzył z okolic prawego bulika i strzałem po lodzie pokonał bramkarza gospodarzy.
33. min - Paś oddał strzał ze stefy międzybulikowej, lecz wprost w Fucika.
32. min - Starzyński wprowadził akcję tyszan do tercji ataku, ale został powstrzymany przez Pelaczyka.
31. min - Dużo akcji kończy się fiaskiem w tercji środkowej. Obie drużyny dobrze spisują się w obronie.
30. min - Kaskinen mocno strzelił z linii niebieskiej. Bramkarz przyjezdnych złapał krążek i zamroził grę.
28. min - Kaleinkovas nie trafił czysto w gumę i chybił na pustą, tyską bramkę.
27. min - Bagin na ławce kar.
26. min - Jansons posłał potężny strzał z linii niebieskiej. Tyski bramkarz pewnie interweniował i zamroził grę.
25. min - Górny mocno uderzył z linii niebieskiej, ale wprost w Fucika.
24. min - Marzec oddał mocny strzał z lewego bulika, lecz Balizs dobrze zbił gumę parkanem.
22. min - GOOL! Drugą bramkę dla tyszan zdobył Dupuy. Kanadyjczyk po samodzielnej akcji strzelił pod parkanami Balizsa i dał Tychom prowadzenie.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Przerwa.
19. min - GOOL! Tyszanie szybko wygrali bulik, a podaniem został obsłużony Jeziorski, który mocnym strzałem w okienko pokonał Balizsa i doprowadził do wyrównania.
18. min - Pociecha oddał dobry strzał z linii niebieskiej, ale Balizs pewnie obronił.
17. min - Jastrzębianie rozgrywają akcję za tyską bramką. Bagin dobrze ich powstrzymał i wybił krążek z tyskiej tercji.
15. min - Kaleinkovas mocno uderzył z okolic lewego bulika, lecz ustrzelił poprzeczkę.
14. min - Jaśkiewicz oddał potężny strzał ze strefy międzybulikowej, ale wprost w Balizsa.
13. min - Dupuy samodzielnie pognał na bramkę Balizsa. Bramkarz Jastrzębia interweniował kijem.
12. min - Viinikainen na ławce kar.
11. min - Komorski uderzył z najbliższej odległości, lecz guma poszybowała obok bramki.
10. min - Kara dla Kamienieu.
9. min - GOOL! Wynik spotkania otworzył Svec. Mocnym uderzeniem z lewego bulika pokonał Fucika strzałem pod lewą ręką tyskiego bramkarza.
8. min - Mamy przepychankę pomiędzy Marcem i Mykyską na buliku. Sędziowie zażegnali konflikt.
6. min - Mamy dużo twardej gry na bandach. Żadna z drużyn nie odpuszcza walki o prowadzenie gry.
5. min - Pelaczyk samodzielnie wyprowadził akcję JKH ale został powstrzymany przez tyskich obrońców.
4. min - Bryk oddał strzał z linii niebieskiej, lecz Fucik dobrze obronił parkanem.
3. min - Freidenfelds strzelił sprzed samej bramki Fucika, ale nie trafił czysto w krążek.
2. min - Mroczkowski uderzył z prawego bulika. Balizs pewnie odbił gumę za swoją bramkę.
1. min - Rozpoczynamy zmagania w Tychach. W bramkach Fucik i Balizs.

#96 Oskar Jaśkiewicz LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Olli Kaskinen PO 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Kamil Lewartowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski LS 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#64 Ondřej Šedivý LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0