02:35 2 min. Jakub Michałowski #5 Przeszkadzanie
12:38 2 min. Tomáš Jelínek #89 Przeszkadzanie
14:26 2 min. Jarosław Rzeszutko #13 Przeszkadzanie
18:20 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Uderzanie kijem
23:43 2 min. Damian Piotrowicz #32 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:49 2 min. Ołeksij Worona #88 Natarcie
41:56 2 min. Kamil Sikora #19 Atak kolanem
42:16 2 min. Tomáš Jelínek #89 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:59 2 min. Jakub Michałowski #5 Wysoko uniesiony kij
55:59 2 min. Alex Maunula #34 Ostrość

Koniec spotkania.
60. min - GOOL! Sikora zdobył gola do pustej bramki Podhala, tym samym ustanowił wynik spotkania.
59. min - Zagłębie skutecznie się bronią i Podhale musi ponownie zaczynać swoje kontry.
57. min - GOOL! Piotrowicz w indywidualnej akcji posłał potężny strzał w lewe okienko bramki Nowego Targu i dał Zagłębiu prowadzenie.
56. min - Mamy obustronne wykluczenie. Na ławce kar Maunula i Michałowski.
56. min - Jelinek uderzył w lewe okienko bramki Sosnowca, lecz Spesny pewnie złapał gumę.
55. min - Sosnowiczanie nie umieją wprowadzić krążka do tercji ataku.
53. min - Zorko mocno uderzył, ale Spesny dobrze odbił krążek.
52. min - Przygodzki nie trafił czysto w gumę i Sosnowiec przejął gumę.
51. min - Rzeszutko oddał strzał z prawego bulika. Lindskoug nie dał się zaskoczyć.
50. min - Nahunko nie trafił na pustą bramkę Lindskouga.
49. min - Przygodzki ustrzelił boczną siatkę bramki Spesnego.
48. min - Kamiński próbował oodać strzał z najbliższej odległości, ale Spesny już wcześniej zamroził grę.
47. min - Mrugała strzelił z linii niebieskiej. Spesny dobrze interweniował.
46. min - Switana oddał groźny strzał, ale Spesny pewnie obronił.
44. min - Mrugała strzelił z linii niebieskiej, ale guma poszybowała po za taflę.
43. min - Gramy 4 na 4. Jelinek na ławce kar.
42. min - Sikora na ławce kar.

42. min - Khoperia oddał strzał z ostrego kąta, lecz Spesny dobrze obronił barkiem.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

Przerwa.
39. min - Kogut strzelił z lewego bulika, ale Lindskoug nie dał się zaskoczyć.
38. min -  Neupauer uderzył z linii niebieskiej, lecz ustrzelił tylko obrońcę Zagłębia.
37. min - Aleksandrow strzelił z ostrego kąta. Spesny złapał i zamroził grę.
36. min - Witecki oddał groźny strzał wprost w rękawice Lindskouga.
35. min - Mamy dużo walki o gumę przy bandach. Obie ekipy zaciekla walczą o krążek.
34. min - GOOL! Rzeszutko doprowadził do wyrównania. Polski napastnik popisał się indywidualną akcją i umieścił gumę pod lewym okienkiem Lindskouga.
33. min - Kozłowski strzelił ze strefy międzybulikowej, ale Lindskoug dobrze interweniował.
32. min - B. Wsół podał przed bramkę Spesnego do Jelinka, lecz ten minął się z krążkiem.
31. min - Dużo akcji z obu drużyn kończy się fiaskiem w tercji środkowej.
30. min - Neupauer oddał mocny strzał. Spesny nie dał się zaskoczyć na swoim posterunku.
29. min - Sosnowiczanie konstruują atak za własną bramką.
27. min - Worwa ustrzelił boczną siatkę bramki Spesnego.
26. min - Rzeszutko źle uderzył w gumę i krążekposzybował obok bramki Lindskouga.
25. min - Worona na ławce kar.
25. min - Jelinek strzelił z linii niebieskiej. Spesny dobrze odbił gumę za bramkę.
24. min - Piotrowicz udał się na odpoczynek, na ławce kar.
23. min - Sosnowiec gra bardzo wysokim pressingiem.
22. min - Neupauer oddał groźny strzał, ale Spesny popisał się pewną obroną.
21. min - P. Wsół odmeldowuje się na ławce kar.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Przerwa.
19. min - Neupauer na ławce kar.
17. min - Michałowski uderzył z najbliższej odległości, ale ustrzelił poprzeczkę bramki Lindskouga.
16. min - GOOL! Switana otwiera wynik meczu. Napastnik Podhala popisał się mocnym uderzeniem pod poprzeczkę z pomiędzy bulików i dał prowadzenie "Szarotkom"
15. min - Rzeszutko melduje się na łwace kar.
14. min - Nahunko nie trafił na pustą bramkę.
13. min - Jelinek na ławce kar za przeszkadzanie.
13. min - Andriejkiw oddał mocny strzał ze strefy międzybulikowej, lecz Lindskoug popisał się pewną interwencją.
11. min - Mamy dużo walki o krążek w tercji środkowej. Obie ekipy chcą prowadzić grę w tym spotkaniu.
10. min - Maunula wyprowadził kolejną kontrę "Szarotek", lecz został powstrzymany przez obrońców Zagłębia.
9. min - Witecki uderzył z nadgarstka. Lindskoug złapał krążek i zamroził grę.
7. min - Zorko uderzył z ostrego kąta. Spesny dobrze odbił krążek parkanem.
6. min - Piotrowicz strzelił z okolic prawego bulika, ale ustrzelił obrońcę Podhala.
5. min - Spesny interweniował kijem i guma poszybowała po za taflę.
4. min - Nowotarżanie nie umieją założyć hokejowego zamka.
3. min - Michałowski na ławce kar.
2. min - Khoperia oddał pierwszy strzał w tym spotkaniu, lecz Lindskoug pewnie obronił.
1. min - Rozpoczynamy zmagania w Sosnowcu. W bramkach Spesny i Lindskoug.

#31 Szymon Klimowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#47 Kevin Lindskoug B 2 2.01 44 19 10 15 0 0 95.45 59:43 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#2 Ołeksandr Ałeksandrow PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Robert Mrugała LO 0 1 0 1 1 -2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Martin Przygodzki PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 René Svitana ŚR 1 0 0 0 1 -2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Dominik Szlembarski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Ondřej Volráb PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#86 Filip Wielkiewicz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Ołeksij Worona ŚR 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0