1:1 Hampus Olsson #95 ( Matias Lehtonen #7, Marcin Kolusz #20 ) +/-
2:1 Jean Dupuy #39 Karny decydujący 65:00
15:23 2 min. Emil Bagin #76 Przeszkadzanie
32:12 2 min. Ondřej Šedivý #64 Przeszkadzanie
37:15 2 min. Patryk Wajda #8 Uderzanie kijem
47:40 2 min. Christian Mroczkowski #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:53 2 min. Christian Mroczkowski #9 Spowodowanie upadku przeciwnika

Rzuty karne.
64. min - Wanacki nie trafił czysto w gumę z najbliższej odległości do bramki.
63. min - Pasiut oddał mocny strzał z lewej strony tafli, lecz krążek poleciał nad tyską bramką.
62. min - Boivin pudłuje w akcji sam na sam z Murrayam.
61. min - Rozpoczynamy dogrywkę.

Przerwa.
59. min - Mała sprzeczka na buliku pomiędzy Lehtonenem a Starzyńskim. Sędziowie uspokajają obu Panów.
58. min - Kara dla Mroczkowskiego.
58. min - Magee w indywidualnej kontrze jechał na tyską bramkę. Górą wyszedł z tego starcia bramkarz gospodarzy.
57. min - Pulkkinen strzelił sprzed samej tyskiej bramki, lecz minimalnie chybił.
56. min - Tyszanie szybko wygrali bulik i Sedivy oddał natychmiast strzał, ale ponownie górą wyszedł bramkarz gości.
54. min - Kaskinen oddał mocny strzał z prawego skrzydła, lecz krążek poleciał obok bramki Murraya.
53. min - Mamy dużo bezpańskich krążków. Wkradło się trochę nerwówki w grę obu zespołów.
52. min - Fraszko rozgrywa akcję za tyską bramką, szukając podania do swoich kolegów z drużyny.
50. min - GOOL! Ponowne zamieszanie pod tyską bramką, a najczujniejszym graczem był Olsson, który oddał strzał pod poprzeczkę.
49. min - Duży kocioł pod bramką Fucika, ale tyszanie wybijają gumę po za obszar swojej tercji.
48. min - Mroczkowski na ławce kar.
48. min - Murray ponownie skutecznie interweniuje i gra zostanie wznowiona po stronie jego prawej ręki.
47. min - Sedivy w samodzielnej akcji nacierał na bramkę gości. Murray dobrze obronił to uderzenie.
45. min - Pociecha oddał strzał z linii niebieskiej, lecz obił nogi katowickiego obrońcy.
44. min - Pasiut uderzył zza linii niebieskiej. Fucik na raty obronił ten strzał i zamroził grę.
43. min - Pulkkinen dobrze wprowadził gumę do tercji rywala, lecz tyszanie zdołali go powstrzymać.
42. min - Dupuy strzelił sprzed bulików, ale nie trafił czysto w krążek.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

Przerwa.
39. min - Mamy zamieszanie pod bramką Murraya, lecz górą wyszedł bramkarz Katowic.
38. min - Kara dla Wajdy.
37. min - Bukowski mocno uderzył z prawego skrzydła. Murray dobrze zbił krążek.
36. min - Galant przejął gumę w tercji środkowej i szybko pomknął do tercji rywala.
35. min - Tyszanie grają w pełnym zestawieniu.
34. min - Fraszko strzelił sprzed bulików, ale guma poszybowała po za tyską taflę.
33. min - Kara dla Sedivego.
31. min - Galant dobrze powrócił do obrony i przeciął podanie do Pasiuta.
30. min - Bepierszcz soczyście uderzył z okolic lewego bulika. Fucik złapał gumę i zamroził grę.
29. min - Komorski w indywidualnej akcji najeżdżał na bramkę Murraya, lecz Kruczek zdążył go powstrzymać.
28. min - Ciura przejął gumę za tyską bramką i konstruuje kolejny atak tyszan.
27. min - Lehtonen uderzył z ostrego kąta. Fucik obronił ten strzał parkanem.
26. min - Obie ekipy grają bardzo ostro i dynamicznie. Nikt nie odpuszcza walki.
24. min - Olsson mocno uderzył po lodzie, lecz Fucik nie dał się zaskoczyć tym strzałem.
23. min - Sedivy nie przejął podania od Pociechy i Katowice wyprowadzają kontrę.
22. min - Dupuy oddał groźny strzał z ostrego kąta. Bramkarz Katowic pewnie interweniował.
21. min - GOOL! Wynik spotkania otwarł Jeziorski. Zbił gumę po mocnym strzale Szturca i pokonał Murraya uderzeniem pod parkanami.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Przerwa.
20. min - Olsson na ławce kar.
19. min - Dupuy uderzył z lewej strony tafli. Murray zamroził grę.
18. min - Pasiut strzelił z linii niebieskiej, lecz guma poszybowała obok bramki Fucika.
17. min - Trwa ostrzał tyskiej bramki.
16. min - Kara dla Bagina.
15. min - Szturc przejął krążek we własnej tercji i podał do Galanta do tercji "GieKSy".
14. min - Bukowski w samodzielnej akcji, lecz został powstrzymany przez obrońców Katowic.
13. min - Kruczek mógł oddać strzał z najbliższej odległości, ale dobrze wybronił to Pociecha.
11. min - Monto gra wysokim pressingiem i tyszanie rozpoczynają akcję zza swoją bramką.
10. min - Murray z kolejną dobrą obroną i Pasiut zagrywa do tercji przeciwnika.
9. min - Bizacki strzelił z prawego bulika, lecz krążek poszybował obok bramki gości.
7. min - Smal oddał strzał z lewego skrzydła. Fucik złapał gumę i zamroził grę.
6. min - Dupuy uderzył ze strefy między-bulikowej. Bramkarz gości dobrze interweniował.
5. min - Boivin zagrywał przed bramkę do Mroczkowskiego, lecz źle trafił w gumę.
4. min - Magee dobrze pilnowany przez Jeziorskiego i "GieKSa" opuszcza tyską tercję.
3. min - Mikkola wyprowadza kolejną kontrę Katowic.
2. min - Szturc oddał strzał z bliskiej odległości. Murray dobrze zbił gumę.
1. min - Rozpoczynamy zmagania w Tychach. W bramkach Fucik i Murray.