07:34 2 min. Patryk Wronka #15 Przeszkadzanie
07:34 2 min. Roman Szturc #69 Przeszkadzanie
25:23 2 min. Mateusz Ubowski #38 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:57 2 min. Patryk Wronka #15 Atak kijem trzymanym oburącz
42:21 2 min. Jan Krzyżek #22 Przeszkadzanie

Koniec meczu!
60. min - Fucik wraca do bramki! Gramy w tercji neutralnej.
60. min - Czas dla GKS-u na 38 sekund przed końcem.
60. min - Równo minuta do końca meczu!
59. min - Pusta bramka gości!
58. min - GOOOOL! Brynkus odebrał gumę obrońcy GKS-u, podał do D. Kapicy, a ten znakomicie odsłużył Wronkę!
57. min - Znakomita okazja przed Kasperlikiem, który dynaczminie najechał na krążek, ale przegrał pojedynek z Fucikiem!
55. min - Krążek trafił prosto na kij Jeżka, ale ten w ostatnim momencie zablokowany!
53. min - Ponownie Starzyński ofiarnie trąca gumę i tym razem Stojanović musiał interweniować parkanem.
52. min - Odważny rajd Wróbla lewą stroną! Ostatecznie odległość była zbyt bliska, żeby zaskoczyć bramkarza Cracovii.
50. min - Starzyński trącił gumę przed bramką Stojanovića, ale zabrakło zasięgu zawodnikowi tyszan, aby bardziej zagrozić.
48. min - D. Kapica dobrze nagrywał do nadjeżdżającego Nemca na niebieską linię, ale ten okazał się szybszy od krążka i ten znalazł się w tercji neutralnej.
46. min - GOOOOL! Wysoko odebrali gumę gospodarze, ta trafiła na kij Tomiego, a ten daje wyrównanie!
46. min - GOOOL! Praktycznie kopia pierwszego trafienia! Tym razem Sedivy minął rywali i pokonał Stojanovića!

46. min - W komplecie GKS.
44. min - Dupuy kontra Stojanović! Lepszy golkiper "Pasów"!
44. min - Jeziorski sam na sam ze Stojanovićem! Faul i mamy rzut karny!
43. min - Krzyżek na ławce kar.
43. min - Najpierw Husak potem Tomi trafiają w dobrze ustawionych defensorów GKS-u.
41. min - Gramy!

Koniec 2. tercji
40. min - Mocno potraktowany F. Kapica, ale nie mamy kary!
38. min - Słupek ratuje gospodarzy od utraty bramki!
37. min - GOOOOL! Mroczkowski urwał się rywalom i umieścił krążek w siatce między parkanami bezradnego bramkarza gospodarzy!
36. min - Younan dwukrotnie z najbliższej odległości i dwukrotnie w dobrze ustawionego Stojanovića.
34. min - D. Kapica najpierw zza bramki najechał i próbował ulokować gumę przy słupku, a za chwilę uderzył z dystansu niecelnie.
32. min - Fucik zdołał zatrzymać Racuka i Jeżka, którzy próbowali zdobyć gola z bliskiej odległości.
31. min - Krakowianie w komplecie.
29. min - Wronka na ławce kar.
28. min - Zaczynamy granie od środka.
27. min - Pluszowe misie rzucone na lodowisko i mamy przerwę w grze.
27. min - GOOOL! Gula potężnie uderzył, krążek odbił się od Fucika zawisł w powietrzu i pokonał zdezorientowanego golkipera GKS-u!
27. min - Teraz w przewadze gospodarze.
26. min - Ubowski na ławce kar.
24. min - Rac na ławce kar.

23. min - Długo guma krążyła niebezpiecznie pod bramką przyjezdnych, ale ostatecznie wylądowała ona w raku Fucika.
22. min - Szturc był odwrócony plecami do bramki gospodarzy, ale zdołał oddać sprytny strzał i musiał być czujny Stojanović!
21. min - Gramy!

Koniec 1. tercji
19. min - Krakowianie w komplecie.
18. min - Dobra druga minuta przewagi GKS-u, jednak czujny pozostaje bramkarz Cracovii.
17. min - Racuk na ławce kar.
16. min - Kasperlik mocno uderzył z prawej strony! Fucik łapie gumę do raka.
15. min - Zakotłowało się pod bramką Stojanovića, który kilkukrotnie musiał interweniować!
14. min - D. Kapica zagrywa do nadjeżdżającego Wronki, lecz ten chybił.
13. min - Znakomita indywidualna akcja Arraka! Golkiper gości miał dużo problemów z obroną tego uderzenia!
12. min - Michalski przedarł się prawą stroną, ale z jego strzałem nie miał żadnych problemów Fucik.
11. min - Już w komplecie przyjezdni.
10. min - Czterech tyszan na lodzie.
9. min - Komorski na ławce kar. Gramy 4 na 3 przez ponad minutę.
8. min - Wronka i Szturc w boksie kar po małym konflikcie.

7. min - Najechał z lewej strony Komorski, który szukał miejsca między parkanami Stojanovića, ale ten wyczuł zamiary gracza gości!
6. min - Dupuy z Mroczkowskim w kontrze, ale Kinnunen w porę interweniował!
5. min - Szybkie tempo spotkania, ale mało klarownych sytuacji z obu stron.
4. min - Pociecha dobrze wypchał Arraka i ten nie mógł oddać celnego strzału na bramkę Fucika.
3. min - W trójkowej kontrze tyszanie, ale ich akcja spaliła na panewce.
2. min - Pierwsza przerwa w grze. Wznawiamy pod bramką gości.
1. min - Gramy!