2:5 Brandon Magee #19 ( Bartosz Fraszko #10, Grzegorz Pasiut #18 ) +/-
2:6 Brandon Magee #19 ( Bartosz Fraszko #10, Maciej Kruczek #12 ) +/-
15:05 2 min. Matias Lehtonen #7 Zahaczenie
33:00 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
34:29 2 min. Oskar Polak #72 Opóźnianie gry
51:04 2 min. Marcin Kolusz #20 Wysoko uniesiony kij
59:27 2 min. Patryk Wsół #6 Zahaczenie

60. min - Wsół na ławce kar.
59. min - Uderzenie Pulkkinena parkanem broni golkiper gospodarzy i mamy minutę do końca meczu.
57. min - Bepierszcz najechał z prawej strony, guma zagubiła się między parkanami Polaka, ale bramkarz gospodarzy wyszedł zwycięsko z tego pojedynku.
55. min - GOOOL! Magee dokłada kij i dopełnia formalności, zdobywając czwartą bramkę!
54. min - W komplecie już katowiczanie.
52. min - Kara dla Kolusza.
51. min - GOOOOL! Magee z hattrickiem i najładniejszą bramką w tym spotkaniu, aż bidon na bramce Polaka odskoczył!
50. min - GOOOL! Fraszko, zostawia krążek Magee, a ten uderza prosto w okienko i notuje dublet!

50. min - Dużo walki oglądamy w trzeciej tercji.
48. min - Saroka upadał, ale oddał strzał, który obronił Miarka.
46. min - Goście zaczynają oddawać celne strzały w kierunku Polaka, ale ten nie ma problemów z interwencjami.
45. min - Worona z pierwszego krążka, pomylił się minimalnie!
44. min - Długo goście utrzymują się przy krążku, jednak nie oddają strzałów.
42. min - Starają się ponownie mocno rozpocząć katowiczanie, ale tym razem nowotarżanie nie dają się zaskoczyć.
41. min - Gramy!

Koniec 2. tercji
40. min - GOOOOL! Worona dopada do bezpańskiego krążka i pięknym strzałem pokonuje Miarkę!
39. min - GOOOOL! Magee zdobywa bramkę widmo! Zawodnicy zdziwieni, ale sędzia wskazuję, że mamy trafienie!

38. min - Bepierszcz oszukał Polaka, ale ten zostawił prawy parkan i nie dał się pokonać!
37. min - W komplecie gospodarze.
37. min - Ofiarnie interweniuje teraz bramkarz Podhala, który rzucił się, aby zamrozić gumę.
36. min - GieKSa w przewadze!
35. min - Błąd Polaka i mamy karę.
33. min - Sześciu katowiczan na lodzie i mamy karę.

32. min - GOOOL! Neupauer sam na sam z bramkarzem gości i pewnie umieścił gumę obok lewej ręki Miarki!
31. min - Pasiut marnuje znakomitą okazję na gola!
30. min - Kontra gospodarzy, krążek "zatańczył" przed pustą bramką GieKSy, ale żaden zawodnik nie zdołał skierować go do siatki!
29. min - Goście dali chwilę na rozpędzenie się nowotarżanom i już ponownie przejmują inicjatywę.
27. min - Miarka instynktownie broni odbity krążek przed jego bramką!
26. min - Pulkkinen z ostrego kąta, czujny Polak!
24. min - Znakomite panowanie nad gumą Wielkiewicza, którego zdołał powstrzymać Miarka!
23. min - Wanacki długo sam prowadził krążek, aż w końcu zdecydował się na uderzenie, z którym nie miał problemów Polak.
22. min - GOOOOL! Simek znakomicie zagrał zza bramki do Lehtonena, a ten z najbliższej odległości umieszcza gumę w bramce!
22. min - Fraszko na lodzie, mamy przerwę w grze.
22. min - Mocno ofensywnie w drugą tercję weszli katowiczanie, którzy nie opuszczają tercji obronnej gospodarzy.
21. min - Gramy!

Koniec 1. tercji
20. min - GOOOL! Bramkarz gospodarzy poradził sobie ze strzałem Lehtonena, ale nie miał szans przy dobitce Bepierszcza i na 2 sekundy przed końcem goście wychodzą na prowadzenie!
18. min - Simek prosto w Polaka i mamy przerwę w grze.
17. min - W komplecie goście.
15. min - Lehtonen na ławce kar.
13. min - Polak poruszył bramkę po strzale Maciasia.
12. min - Przygodzki swój rajd zakończył strzałem, z którym poradził sobie Miarka.
11. min - Dłużej katowiczanie utrzymują się w tercji Podhala. Bramkarz gospodarzy w końcu łapie gumę do raka.
9. min - Do boku odbija gumę Polak po strzale Ciepielewskiego.
7. min - Kruczek z pierwszego krążka prosto do raka Polaka.
5. min - Słabo weszli w to spotkanie katowiczanie, którzy nie potrafią utrzymać się w tercji rywala przy krążku.
4. min - Wielkiewicz w indywidualnej akcji, uderza w dobrze ustawionego bramkarza GieKSy!
3. min - Miarka, jako pierwszy w tym meczu mrozi gumę i mamy uwolnienie pod katowicką bramką.
2.min - Dużo niedokładności po obu stronach. Bramka Podhala przesunięta mamy przerwę w grze.
1. min - Gramy!

#72 Oskar Polak B 6 6.00 42 15 11 16 0 0 85.71 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#2 Ołeksandr Ałeksandrow LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Martin Przygodzki LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz PS 0 0 0 0 0 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#40 Marat Soroka ŚR 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Dominik Szlembarski LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Damian Tomasik LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0