20:30 2 min. Filip Komorski #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:36 2 min. Grzegorz Pasiut #18 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:26 2 min. Filip Komorski #5 Wysoko uniesiony kij
43:58 2 min. Marcin Kolusz #20 Przeszkadzanie
47:54 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Uderzanie kijem
50:48 2 min. Patryk Wajda #8 Zahaczenie

Koniec spotkania.
60. min - GOOL! Fraszko pakuje gumę do pustej bramki.
59. min - Tyszanie wyprowadzają jedna z ostatnich kontr.
57. min - Bepierszcz zaatakował Boivina pod bandą, za tyską bramką, lecz górą z tego starcia wyszedł tyski zawodnik.
56. min - Ciura strzelił z linii niebieskiej. Murray obronił ten strzał parkanem.
55. min - Cios za cios. Obie drużyny wyprowadzają dużo akcji.
54. min - Mała sprzeczka pod tyską bramką. W rolach głównych Pociecha i Olsson.
52. min - Dupuy oddał strzał sprzed bulików, ale trafił jednego z obrońców Katowic.
51. min - Wajda na ławce kar.
50. min - Ciura wrzucił krążek przed bramkę gości do Starzyńskiego, lecz Murray szybciej złapał krążek i zamroził grę.
49. min - Kaskinen posłał potężny strzał z lewego skrzydła. Murray pewnie interweniował.
48. min - Wykluczenie dla Pociechy.
48. min - Lehtonen uderzył z okolic bulika. Fucik wybił krążek po za taflę.
47. min - Kolejna akcja tyszan zatrzymana na linii niebieskiej. Katowice pewnie grają w obronie.
46. min - Gościński indywidualnie poprowadził tyski atak, ale został powstrzymany przez Kruczka.
44. min - Kara dla Kolusza.
44. min - Dupuy wychodził sam na sam z Murrayem, lecz był faulowany przez Kolusza.
44. min - Wynik pozostaje bez zmian.
44. min - Trwa wideo-weryfikacja bramki dla Katowic.
43. min - Bepierszcz zatrzymany na linii niebieskiej przez tyskich obrońców.
42. min - Galant oddał strzał spomiędzy bulików wprost w bramkarza gości.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

Przerwa.
39. min - Fraszko posłał niewygodny strzał spod linii niebieskiej. Fucik ponownie dobrze interweniował.
38. min - Pasiut oddał strzał z prawego bulika. Fucik złapał gumę i zamroził grę.
36. min - Olsson skutecznie zagrał na linii niebieskiej i zmusił tyszan do spalenia akcji.
35. min - Marzec uderzył ze skrzydła. Wanacki dobrze pokrył ciałem i zablokował ten strzał.
34. min - Bizacki oddał strzał sprzed bulików, lecz tym uderzeniem trafił jednego z obrońców Katowic.
33. min - Pasiut dogrywał przed bramkę do Bepierszcza, ale ten nie trafił czysto w gumę.
32. min - Kolusz pewnie zagrał w tercji środkowej i zatrzymał tyską kontrę.
31. min - Tyszanie szczelnie założyli zamek w tercji Katowic.
30. min - Kruczek z Pasiutem skutecznie zagrali w obronie i wyprowadzili kolejny atak gości.
28. min - GOOL! Simek strzelił z bliskiej odległości do tyskiej bramki i ponownie dał Katowicom prowadzenie.
27. min - Komorski ponownie na ławce kar.
26. min - Murray z kolejną dobrą interwencją. Tym razem obronił strzał z linii niebieskiej od Pociechy.
25. min - Marzec mocno zaatakował Lehtonena przy bandzie i przejął krążek.
24. min - Gościński wychodził sam na sam z Murrayem. Bramkarz Katowic sparował gumę w stronę bandy.
23. min - Dupuy mógł oddać strzał z bulika, ale zbyt długo zwlekał ze strzałem i stracił krążek.
22. min - Pasiut na ławce kar.
22. min - Kolusz oddał strzał sprzed bulików, lecz wprost w bramkarza gości.
21. min - Komorski na ławce kar.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Przerwa.
19. min - Simek strzelił z ostrego kąta, lecz Fucik dobrze się ustawił i obronił ten strzał.
18. min - Fraszko zagrywał przed bramkę Fucika do Bepierszcza, ale ten nie trafił czysto w krążek.
17. min - Mamy dużo przerywanych akcji w tercji środkowej. Żadna z drużyn nie odpuszcza walki o prowadzenie gry.
15. min - GOOL! Do wyrównania doprowadził Jeziorski. Zachował on najzimniejszą głowę pod bramką Murraya i dobił krążek.
14. min - Marzec strzelił z lewego skrzydła. Krążek zatrzymał jeden z obrońców "GieKSy".
13. min - Galant uderzył spomiędzy bulików, ale wprost w bramkarza Katowic.
12. min - Dupuy zagrał wysokim pressingiem i zmusił gości do wycofania się pod ich bramkę.
10. min - GOOL! Wynik spotkania otwarł Pasiut. Dostał podanie od Bepierszcza pod tyską bramkę i pewnie ulokował krążek w siatce.
9. min - Pulkinnen dobijał akcję gości z bliskiej odległości do bramki Fucika, lecz tyski bramkarz skutecznie interweniował parkanami.
8. min - Magee powalczył w tyskiej tercji grając wysokim pressingiem.
7. min - Szturc strzelił z okolic prawego bulika. Murray wybił gumę po za taflę.
5. min - Boivin w swoim stylu wyprowadził swoją drużynę z tercji obronnej. Kruczek zdołał zabrać mu krążek w tercji neutralnej.
4. min - Fraszko oddał strzał z linii niebieskiej, ale tym uderzeniem trafił jednego z tyskich obrońców.
3. min - Bepierszcz wyprowadza kontrę Katowic zza bramki Murraya.
2. min - Lehtonen pognał do tyskiej tercji, lecz zdążył go powstrzymać Younan.
1. min - Rozpoczynamy zmagania w Tychach! W bramkach Fucik i Murray.