3:1 Pawło Padakin #21 ( Oskar Jaśkiewicz #96, Christian Mroczkowski #9 ) +/-
00:22 2 min. Olli Valtola #72 Atak kijem trzymanym oburącz
30:52 2 min. Christian Mroczkowski #9 Rzucenie na bandę
31:44 2 min. Jan Krzyżek #22 Uderzanie kijem
32:32 2 min. Olli Valtola #72 Przeszkadzanie
32:32 2 min. Kara tech. dla drużyny Odmowa rozpoczęcia gry
39:00 2 min. Wiktor Turkin #23 Spowodowanie upadku przeciwnika

60 . min - Spojenie ratuje tyszan przed utratą bramki po strzale z niebieskiej!
59. min - Czas dla trenera Sarnika, jeszcze próbuje coś wytłumaczyć swoim podopiecznym.
58 . min - Gonią za krążkiem sosnowiczanie, a gospodarze za wszelką cenę trzymają gumę w swoim posiadaniu.
57 . min - Spokojnie tyszanie trzymają grę z dala od swojej bramki.
56. min - Valtola indywidualnie ale miał przed sobą zbyt wielu rywali i w efekcie zgubił krążek.
55. min - GOOLL!!! Padakin dobił swój własny strzał i daje gospodarzom dwubramkowe prowadzenie.
54. min - Turkin przepychał się przed bramką, jednak udało się gościom wyjaśnić niebezpieczeństwo.
53. min - Salo zagrał przed tyską bramką i postraszyli sosnowiczanie. Chwilę później Nahunko strzela, a Lewartowski łapie gumę.
52. min - GOOOLLL!!! Sygnalizowana kara dla gości i tyszanie grając w sześciu zdobywają bramkę. Ubowski świetnie znalazł się przed bramkarzem i wbił gumę do siatki!
52. min - Szturc świetnie znalazł Krężołka, w ostatniej chwili dołożony kij defensora gospodarzy.
51. min - Na lodzie leży Olaf Bizacki. Kibice miejscowych domagają się wykluczenia, jednak gwizdki arbitrów milczą.
50. min - Niemi wrzucał gumę przed bramkę Lewartowkiego, jednak dobrze pokryli tyscy defensorzy jego partnerów.
49. min - Krężołek w ostatniej chwili powstrzymany przed uderzeniem.
48. min - Jeziorski zrobił sobie multum miejsca, ale brakło spokoju i precyzji w ostatniej fazie akcji.
47. min - Wydawało się, że w dobrym tempie wyprowadzają kontrę gospodarze, ale spalony przerwał ich akcję.
46. min - Gościński zagrał w stronę Marca, ale ten drugi przyparty do band i unieszkodliwiony.
45. min - Padakin objeżdżał bramkę, ale w kluczowym momencie zgubił gumę.
- 43 min - Dobra okazja Szturca, ale nie uderzył zbyt dokładnie. Zaraz Saur i przycisnęło Zagłębie w tercji rywala!
- 42 min - Tyczyński wjechał w tercję rywala pomiędzy dwóch rywali, ale ostatecznie defensorzy wybili mu gumę spod kija.
- 41 min - Gospodarze wybronili osłabienie.

- Koniec II tercji
- 40 min - Strzał Krężołka łapie Lewartowski.
- 39 min - Turkin za spowodowanie upadku przeciwnika trafia na ławkę kar. W przewadze goście.
- 38 min - Ogromne zamieszanie pod bramką Lewartowskiego, próbował Charvat, ale na raty mrozi gumę bramkarz gospodarzy.
- 37 min - Strzał Jeziorskiego po rykoszecie nad bramką.
- 35 min - Jeziorski z bliska przestrzelił.
- 35 min - Ubowski z bliska w bramkarza, poprawka Mroczkowskiego i lepszy Szczepkowski!
- 34 min - Uderzenie Krężołka na raty broni Lewartowski.
- 33 min - Efekt zejścia hokeistów do szatni? Dwie kary dwuminutowe dla gości. Będziemy grać 3 na 3. Valtola za wybicie kija Komorskiemu przez to gol został nieuznany oraz kolejne dwie minuty za odmowę rozpoczęcia gry.
- 33 min - Po kilku minutach hokeiści z Sosnowca powrócili na swoją ławkę.
- 33 min - Zawodnicy z Sosnowca zjeżdżają do szatni, protest?! CYRK! Jest to efekt nieuznanego gola dla Zagłębia i nałożenia na nich kary pomimo, że wcześniej nie było żadnej sygnalizacji ze strony sędziów.
- 33 min - Krężołek zdobywa gola strzałem z nadgarstka, ale jest narada sędziów. Komorski wcześniej miał wytrącony kij i będzie po konsultacji sędziów kara dla gości!
- 32 min - 1:07 goście zagrają w podwójnej przewadze. Na ławkę kar siada Jan Krzyżek.
- 31 min - Mroczkowski trafia na ławkę kar za rzucenie na bandę.
- 30 min - Szczepkowski mrozi bezpański krążek.
- 28 min - GOL! 1-1! Błąd tyszan w ustawieniu i z własnej tercji podanie sam na sam dostał Niemi i skutecznie wykorzystał okazję strzałem w krótki róg.
- 26 min - GOL! 1-0! Szymon Marzec wjechał w tercję rywala i tuż z bulika umieścił gumę w okienku bramki Szczepkowskiego!
- 24 min - Strzał spod bandy i łapie bramkarz gości.
- 23 min - Komorski zbyt lekko i odbija Szczepkowski.
- 22 min - Mocny strzał Nahunko, ale bardzo niecelnie.

- Koniec I tercji.
- 20 min - Tyczyński obrócił się z krążkiem na niebieskiej, jego strzał minął bramkę zasłoniętego Lewartowskiego.
- 19 min - Strzał Andrejkiwa pewnie łapie Lewartowski.
- 18 min - Długo krążek holował Mroczkowski, zamieszanie pod bramką - ale na raty mrozi gumę Szczepkowski.
- 17 min - Naróg do Bucenki pod bramkę, ale jego strzał z nadgarstka broni Lewartowski.
- 16 min - Gościński huknął nad poprzeczką.
- 16 min - Ciura spod niebieskiej, ale pewnie do raka łapie Szczepkowski.
- 13 min - Strzał Turkina zablokowany.
- 9 min - Dwa strzały spod bandy Bizackiego, odbija Szczepkowski.
- 8 min - Niemi spod niebieskiej, ale prosto w bramkarza.
- 8 min - Skrzydłem ruszył Kucharski, ale jego strzał pewnie broni Szczepkowski.
- 7 min - Pewna interwencja Szczepkowskiego. Wznowienie pod bramką gości.
- 7 min - Zagłębie nie zagroziło bramce Lewartowskiego.
- 5 min - Na ławkę kar siada tym razem Kaskinen. W przewadze Zagłębie
- 5 min - Jeziorski z dwóch metrów, ale w boczną siatkę.
- 4 min - Z boku uderzył Tyczyński, odbija Lewartowski.
- 3 min - Mroczkowski pod bramkę, wcześniej próbował Turkin - ale zbyt koronkowo chcieli to rozegrać tyszanie.
- 3 min - Świetna sytuacja Padakina, lecz jego strzał i dobitkę z bliska obronił Szczepkowski.
- 2 min - Komorski uderzył nad bramką.
- 1 min - Już w pierwszej sytuacji na ławkę kar trafia Valtola. W przewadze tyszanie.

- W bramce gospodarze Kamil Lewartowski, gdyż chory jest Tomáš Fučík. Między słupkami Zagłębia wchodzi Mikołaj Szczepkowski.

#31 Mateusz Kubiaczyk B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Kamil Lewartowski B 1 1.00 26 9 6 11 0 0 96.15 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#96 Oskar Jaśkiewicz LO 0 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0