12:22 2 min. Marek Wróbel #20 Zahaczenie
26:48 2 min. Adrian Labryga #22 Zahaczenie
32:56 2 min. Adrian Labryga #22 Atak łokciem
41:53 2 min. Bartosz Dąbkowski #41 Ostrość
43:16 2 min. Mateusz Rompkowski #91 Przeszkadzanie
47:00 2 min. Bartosz Dąbkowski #41 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:13 2 min. Wojciech Jankowski #66 Trzymanie przeciwnika
55:32 2 min. Michał Smeja #44 Atak kijem trzymanym oburącz
58:39 2 min. Krzysztof Wróblewski #28 Trzymanie przeciwnika
59:20 2 min. Rudolf Wolf #12 Zahaczenie
Źródło: własne, PZHL.

59. Strzał Danieluka w ostatniej sekundzie meczu broni Soliński - Stoczniowiec pokonuje lidera z Jastrzębia 6-2. W drużynie gości
zabrakło skuteczności w konstruowaniu i wykańczaniu akcji - ale przede wszystkim dobrej dyspozycji bramkarzy. Gospodarze grali jak z nut, Soliński bronił fenomenalnie, nareszcie akcje Stoczniowca były godne aspiracji gdańskiej drużyny.

57. BRAMKA: Furo wyprowadza kontrę w osłabieniu - zgrywa do tyłu do najeżdżającego Vitka - ten zwodzi bramkarza i strzela w swoim stylu

57. Zdrahal potęznie z niebieskiej - centymetry obok słupka - kontra Stoczniowca i bramka
55. Goście w przewadze - mocny strzał blokuje Marek Wróbel i zjeżdża kulejąc z lodu - kolejna kara dla Stoczniowca - szansa dla gości
54. Goście nareszcie ładnie rozgrywają akcję, ale w ostatniej chwili obrońcy zdejmują krążek z patki Zdenka
51. Skutchan objechał jastrzębskich obrońców i zwodem chciał pokonać bramkarza gości - Mrula jednak nie daje się zaskoczyć i chwyta krążek
50. Gra się nieco zaostrzyła - Jastrzębie przez 1,5 min. w przewadze - bez efektu - świetnie na bramce Soliński broni groźne strzały Zdrahala

47. BRAMKA: Lipina objeżdża bramkę Solińskiego - gdański bramkarz rzuca się na krążek, ale Lipina strzela pod brzuchem "Sola" - jest 5-2

46. Goście mają problem z założeniem zamka - a nawet z wyprowadzeniem krążka z własnej tercji - Stoczniowiec w pełnym składzie - Strużyk strzela - Mrula chwyta w łapaczkę
45. Goście w pełnym składzie - Kulas wyprowadza kontrę - strzela - Soliński pewnie broni
44. Stany wyrównane - na ławie siedzi gdański obrońca - a za 37 minut goście zagrają przez 1,5 min. w przewadze - Skutchan strzela z niebieskiej - dobrze Mrula
42. Kara dla gości - Stoczniowiec w ataku - Surgot z bliska - Mrula broni
Początek III tercji - w bramce gości Bartosz Mrula

Koniec II tercji - na lodzie rozgrzewa się Mrula - pewno będzie zmiana bramkarza w drużynie gości.
40. Zdenek w pełnym pędzie wjeżdża w tercję gospodarzy - strzela w okienko ale Soliński w niewiarygodny sposób wybija gumę zmierzającą w samo okienko.
39. Radwan kąśliwie strzela po wjeździe w tercję gospodarzy - SOLIŃSKI broni końcówką parkanów

35. BRAMKA: Strużyk wyjechał z kontrą - wjeżdża w tercję gości - uderza w Kosowskiego, który wypluwa krążek przed siebie - i tym razem już gdański napastnik się nie myli, strzelając w samo okienko

35. Soliński dobrze w bramce gospodarzy - kontra i gol dla Stoczniowca - 5-1

34. BRAMKA: goście w osłabieniu - a gospodarze wykorzystują przewagę już po 30 sekundach - po wznowieniu Vitek przejmuje krążek - wjeżdża przed bramkę i zawija krążek w długi róg bramki gości

32. BRAMKA: Jankowski zagrywa do marka Wróbla - a ten z okolicy prawego bulika strzela przy krótkim słupku i guma trzepocze w siatce

31. Zamek gości - Lipina uderza ze środka tercji - Soliński broni
30. Chmielewski - ależ blisko szczęścia był młody napastnik Stoczniowca - najpierw objechał jastrzębskich obrońców i w sytuacji sam na sam strzelił w Kosowskiego - po chwili dobijał - ale Kosowkski wybił
29. Rzeszutko wjeżdża w tercję gości i kąśliwie strzela - Kosowski odbija barkiem - niewiarygodne !!!
28. Goście w osłabieniu - gorąco pod bramką Jastrzębia - marek Wróbel bliski szczęścia ale wynik bez zmian

25. BRAMKA: sędzia sprawdza zapis video - bramka dla Stoczniowca, ale prawdopodobnie strzelona łyżwą - czekamy na werdykt - jest bramka - uderzony krążek skakał po lodzie i zawodnicy gości sugerowali, że został do bramki wbity łyżwą -

23. Gorąco pod obu bramkami - w jastrzębiu Danieluk dwukrotnie strzela w Solińskiego, który za daleko wyjeżdża z bramki

21.BRAMKA: Furo objeżdża bramkę gości i strzela między nogami Kosowskiego, który nie zdążył położyć parkanów na lód

Początek II tercji

20. Zdenek ruszył z kontrą - bez efektu i Stoczniowcy już ine zdążą przeprowadzić ataku - koniec I tercji
19. Kulas z Kąkolem wyruszyli z kontrą, jednak obrońcy Stoczniowca się w porę połapali - a Soliński był na posterunku
18. Kontra Stoczniowca - Chemielewski strzela zamiast podawać do najeżdżającego Strużyka
17. Trudno opisać to co się dzieje pod bramką gości - najpierw Vitek - później Vitek i ponownie Rzeszutko - Kosowski nie popełnia jednak błędu - konta gości - Zdenek mocno z 5 metra - prosto w Solińskiego
16. Lipina mocno uderza z okolicy lewego bulika - Soliński wybija
15. Drużyna gości w pełnym składzie - gospodarze też; Ziółkowski jedzie sam na sam - strzela w Kosowskiego
14. Vitek nie opanował krążka w idealnej sytuacji
13. Po 6 sekundach sytuacja wyrównana - ze strony gości na ławie Piekarski - ze strony gospodarzy - Bartłomiej Wróbel
12. Szybka gra z obu stron - kara dla gości
11. Atak gości - Kulas mocno uderza z 7 metra - Soliński wybija - kontra Stoczniowca - strzał Maja zablokowany
10. Urbanowicz dynamicznie wjeżdża w tercję gospodarzy - ale szybko zgaszony - kontra - Jankowski nieporadnie wobec obrońców Jastrzębia
8. Trwa oblężenie bramki gości - Ziółkowski z ostrego kąta w boczną siatkę - kontrataki gości zatrzymują się na niebieskiej gospodarzy - wreszcie Zdrahal wprowadza krążek w tercję gospodarzy
7. Rzeszutko z prawie zerowego kąta strzela - i jest bliski szczęścia - krążek odbity od Kosowskiego o centymetry mija bramkę gości
6. Groźnie pod bramką gości - najpierw M.Wróbel próbuje zaskoczyć golkipera - chwilę później Vitek przejmuje krążek na niebieskiej - uruchamia Rzeszutkę - ale jego strzał po kiju obrońcy wylatuje za taśmę
5. Chmielewski wjeżdża w tercję gości i wyprzedza obrońców, lecz strzela obok słupka
4. Zamieszanie pod bramką Jastrzębia - Kosowski gubi kij - ale przytomnie przykrywa krążek zagrywany w pole bramkowe

2. BRAMKA: zaskoczenie na trybunach w Gdańsku - Soliński wyjeżdża przed pole bramkowe i za bardzo odsłania lewy narożnik bramki - Danieluk wjeżdżający w tercję Stoczniowca dostrzega błąd bramkarza i precyzyjnym uderzeniem zmiata pajęczynę z narożnika bramki gospodarzy.