28:54 2 min. Rafał Solon #19 Trzymanie przeciwnika
30:02 2 min. Bartłomiej Wróbel #17 Przeszkadzanie
30:11 2 min. Paweł Skrzypkowski #55 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:25 2 min. Milan Furo #80 Trzymanie przeciwnika
45:44 2 min. Marek Wróbel #20 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:20 2 min. Wojciech Jankowski #66 Uderzanie kijem
60:33 2 min. Marcin Ćwikła #17 Uderzanie kijem
61:32 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
63:36 2 min. Miroslav Sekáč #24 Zahaczenie
Źródło: własne, PZHL.

- Trwa I tercja
- Bronią Janiec - Odrobny.
- 1 min. - pierwsza groźna akcja gości, Marek Wróbel przed Jańcem, ale wprost w niego.
- 1 min. - Odpowiedź gospodarzy, Robert Kostecki dostał podanie przed bramkę, ale dobrze ustawiony Odrobny wybronił jego strzał.
- 2 min. - Strata krążka przez Białego, popędził Ziółkowski, strzelił z okolicy bulika, broni Janiec.
- 3 min. - Obrońca Stoczniowca wepchnięty na Odrobnego, chwilowa przerwa w grze.
- 5 min. - Strzelał z boku Vitek, ładnie obronił Janiec.
- 5 min. - Z okolic niebieskiej strzelał Strzyżowski - Odrobny złapał z łatwością do raka krążek.
- 6 min. - Dwie okazje Pawła Połącarza, ale Odrobny na posterunku.
- 7 min. - Strata krążka przez Schneidera, Stoczniowiec 2 na 1 ale kontra nieudana i krążek przechwycony za bramką.
- 8 min. - Strzyżowski strzelał po podaniu Demkowicza, Odrobny na raty broni.
- 10 min. - Kara dla Bigosa, 5 na 3 Stoczniowiec przez 42 sekundy.
- 12 min. - Stoczniowiec bez dogodnej sytuacji w podwójnej przewadze.
- 13 min. - Dwukrotnie strzelał Biały, stojąc tuż przed Odrobnym - bramkarz gości parkanami broni.
- 16 min. - Strzyżowski z boku praktycznie sam na sam, jednak strzelił prosto w bramkarza.
- 17 min. - Odpowiedź Stoczniowca, broni Janiec strzał Wróbla.
- 18 min. - 0-1 Wygrane wznowienie przez M. Wróbla, Jankowski bez namysłu uderzył a guma wpadła pod poprzeczkę.
- 18 min. - 0-2 Strzał Rzeszustko w długi róg, Janiec nawet nie drgnął.
- 19 min. - Kara dla Stoczniowca, Połącarz na pełnej szybkości - oddaje strzał ale prosto w Odrobnego.
- Koniec I tercji

- Trwa II tercja
- 21 min. - Strzał Sekacza obok bramki.
- 23 min. - Cacho w dobrej sytuacji, ale Odrobny broni.
- 25 min. - Sanoczanie atakują, ale nic z tego nie wynika. Strzał Połącarza łapie do raka Odrobny.
- 26 min. - Vitek dwukrotnie miał dogodną sytuacje, ale szczęście w tych sytuacjach sprzyjało Jańcowi. Przerwa w grze ruszona bramka.
- 29 min. - Najpierw strzelał Furo a w odpowiedzi Ćwikła ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału.
- 30 min. - Stoczniowiec w przewadze, ale to strzał Wojtka Milana sprawił kłopoty Odrobnemu.
- 30 min. - 1-2 Dwie kary dla Stoczniowca - w zamieszaniu podbramkowym Cacho zdobywa gola. Zawodnicy gości protestowali, że Odrobny złapał gumę po chwili mu wypadła co wykorzystali gospodarze.
- 32 min. - 2-2 Rąpała z niebieskiej doprowadza do wyrównania.
- 33 min. - 2-3 Błąd sanockiej obrony, Wróbel strzelał a Vitek dobił do pustej. Jańcowi krążek wypadł co ułatwiło Vitkowi sytuacje do zdobycia gola. Zmiana bramkarzy za Jańca wchodzi Rocki.
- 35 min. - Przerwa w grze, jeden z gdańszczan dostał krążek w twarz.
- 36 min. - Strzał Schneidera z niebieskiej, broni Odrobny.
- 38 min. - Skutchan obok bramki.
- 39 min. - Stoczniowiec w końcówce przycisnął, ale szczęście dopisuje Rockiemu i w dwóch sytuacjach wyszedł obronną ręką.
- Koniec II tercja

- Rozpoczęła się III tercja
- 41 min. - Ćwikła znów marnuje dobrą okazję.
- 43 min. - Sanoczanie w posiadaniu krążka, ale ataki nie przynoszą skutków.
- 44 min. - Ćwikła praktycznie przed pustą bramką, ale nie trafia dokładnie w krążek i sytuacja zmarnowana.
- 46 min. - 3-3 Sanoczanie wykorzystują grę w przewadze. Sekacz z niebieskiej po lodzie zaskakuje Odrobnego, krążek pzred bramką odbił się jeszcze od łyżwy jednego z hokeisty i zmylił bramkarza gości.
- 48 min. - Ćwikła do Poziomkowskiego - ten z pierwszej, obok bramki.
- 50 min. - Strzał z boku Schneidera, Odrobny nie wiedział gdzie krążek, odbił się od niego i wypadł z bramkę.
- 51 min. - Strzyżowski przed bramkarzem z boku, ale prosto w Odrobnego. Sanoczanie cisną.
- 53 min. - Świetne podanie Cacho, Ćwikła sam na sam, obok bramki.
- 54 min. - Wojciech Milan strzelał z boku, Odrobny broni. Gospodarze niemrawo w przewadze, Stoczniowiec się dobrze wybronił.
- 57 min. - Cacho do Ćwikły ten objechał obrońcę strzelił ale znów prosto w Odrobnego.
- 59 min. - Akcja R. Kosteckiego, łapie Odrobny. Stoczniowiec się na razie broni, bez zagrożenia pod bramką Rockiego.
- 60 min. - Będzie dogrywka.

- Trwa dogrywka.
- 61 min. - Ćwikła uderza kijem przeciwnika i Stoczniowiec gra w przewadze. Zaraz kara dla Stoczniowca, za nadmierną ilość graczy na lodzie.
- 63 min. - Sanoczanie w przewadze - strzelał Schneider, Sekacz, Mermer - Odrobny broni. Sanok poprosił o czas (63:09).
- 64 min. - 3-4 Stocznia skutecznie skontrowała. Błąd obrony i Jankowski wymanewrował Rockiego i strzelił po lodzie tuż obok niego.

Energa Stoczniowiec
#90 Przemysław Odrobny B 3 2.83 40 40 0 0 0 0 92.50 63:36 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0