21:53 2 min. Bogusław Rąpała #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:47 2 min. Tomasz Ziółkowski #12 Atak kijem trzymanym oburącz
32:44 2 min. Petr Janečka #73 Zahaczenie
38:09 2 min. Dmitri Rodin #5 Uderzanie kijem
41:35 2 min. Michał Smeja #44 Wysoko uniesiony kij
46:24 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
51:39 2 min. Jan Steber #97 Zahaczenie
53:52 2 min. Roman Guričan #68 Spowodowanie upadku przeciwnika
60:42 2 min. Mateusz Rompkowski #91 Zahaczenie
- Pierwsi na lód wchodzą Niedźwiadki Sanok, witani przez kibiców gromkimi brawami przy oprawie świetlnej.
- Przy oprawie świetlnej wchodzą obie drużyny. Każdy zawodnik Sanoka jest wyczytywany przez spikera i witany gromkimi brawami.
- Ponad 3 tysiące ludzi na trybunach!
- Rozpoczynamy pierwszą tercję.
- 1 min. - Strzał Zapały łapie do raka Odrobny.
- 3 min. - Strzał Maja zablokowany.
- 4 min. - Z backhandu strzelał Skutchan, ale lekko obok bramki.
- 4 min. - Kara dla gości.
- 5 min. - Strzał Vozdeckyego obok bramki. Stoczniowiec z kontrą 2 na 1, ale obrońca się rzucił i zablokował podanie.
- 6 min. - Gra jak na razie wyrównana.
- 7 min. - Marek Wróbel z okolicy bulika, broni Plaster. Kara dla Suura.
- 8 min. - Kara dla Dziubińskiego, Stoczniowiec zagra 5 na 3 przez półtorej minuty.
- 9 min. - Z bliska Skutchan, ale wprost w parkany Plaskiewicza.
- 10 min. - GOL! 0-1! Dobre podanie Chmielewskiego do Wróbla, a ten w sytuacji sam na sam strzela obok Plaskiewicza.
- 12 min. - Krążek w siatce Odrobnego, ale Hućko strzelił gola nogą. Wcześniej Odrobny dwukrotnie broni strzały Białego i właśnie Hućki.
- 13 min. - Vozdecky obrócił się oddał strzał z okolicy bulika, broni parkanem Odrobny.
- 14 min. - Gruszka przed bramkę do Drzwieckiego, ale lekka zmiana kierunku krążka nie zaskoczyła bramkarza gości.
- 16 min. - Stoczniowiec w przewadze, zakłada hokejowy zamek ale bez strzału.
- 17 min. - Indywidualna akcja Drzewieckiego, minął obrońcę i oddał strzał, przy tym był faulowany.
- 18 min. - Strzał Vozdeckyego broni Odrobny, Stocznia dobrze w obronie.
- 19 min. - Suur z niebieskiej, bramkarz gości mrozi gumę parkanami.
- Koniec I tercji. Wyrównana gra, ale mało akcji bramkowych z obu stron.

- Rozpoczęła się II tercja, kara dla gospodarzy.
- 21 min. - Sanok atakuje, kara dla Stocziowca.
- 22 min. - Vozdecky strzela nad bramką. Kontra Stoczni i kara dla gospodarzy.
- 23 min. - Potężny strzał Vozdeckyego obok bramki.
- 23 min. - GOL! 1-1 Mocny strzał Vozdeckyego ląduje między parkanami Odrobnego.
- 24 min. - Dziubiński przed bramkę do Drzewieckiego, troszkę niedokładnie i krążek odskoczył wychowankowi Stoczniowca.
- 25 min. - Janecka z boku, mrozi gumę Plaster.
- 26 min. - Chmielewski mocno nad bramką. Kontra KH, świetnie parkanem z bliska broni strzał Ivicica.
- 30 min. - Vozdecky wzdłuż do Poziomkowskiego ale ten nie trafił w krążek.
- 32 min. - Groźnie dwa razy Jankowski, świetnie broni parkanami Plaskiewicz.
- 33 min. - Zapała sam na sam! świetnie podał Ivicic, Odrobny odbił a dobitka Zapały obok bramki!.
- 34 min. - Mocny strzał Wróbla z okolicy bulika broni Plaskiewicz.
- 35 min. - Świetna sytuacja dla gospodarzy, ale Odrobny jest w dobrej formie i nie dał się pokonać, zawodnik Sanoka był sam przed bramkarzem.
- 35 min. - GOL! 1-2! Kontra Stoczniowca, Maj do Stebera, ten na metrze wyprzedził Rapałę i w sytuacji sam na sam z backhandu wpakował gumę obok słupka.
- 38 min. - GOL! 2-2! Mermer uderzył w stronę bramki spod bandy, gumą odbiła się i wyszła przed bramkę do pustej dobił Wojciech Milan. Odrobny wyjechał z bramki i zostawił odsłoniętą jej większą część.
- 39 min. - Stoczniowca w przewadze. Kontra KH, Vozdecky do Ivicica ten z pierwszego krążka mocny, a Odrobny z łatwością łapie do raka gumę!.

- Rozpoczynamy III tercję.
- 41 min. - Kara dla Stoczniowca.
- 42 min. - Odrobny borni strzał Zapały, Poziomkowski nad bramką.
- 45 min. - Sporo chaotycznej gry, spalone i uwolnienia z obu stron.
- 46 min. - Biały z Mermerem jechali 2 na 1, pierwszy z nich zamiast podawać to oddał strzał obok bramki!.
- 48 min. - Vozdecky podał idealnie do Kubata ale ten będąc sam na przeciw bramkarza uderzył zbyt lekko by go zaskoczyć!
- 49 min. - Drzewiecki dostał podanie przed bramkę, obrócił się i z nadgarstka strzelił, świetnie Odrobny wyciągnął się jak długi i złapał krążek do raka.
- 50 min. - Nadal 2-2. Kibice oglądają bardzo wyrównany pojedynek.
- 51 min. - Biały, ale strzał zbyt lekki i odbijaczką do boku odbił Odrobny.
- 52 min. - Vozdecky pod bramkę, Kubat zmienia lot krążka ale Odrobny na posterunku.
- 53 min. - Strzał Rompkowskiego ląduje na poprzeczce bramki Plaskiewicza!.
- 55 min. - Chmielewski na wprost Plaskiewicza, strzela lekko w prosto w niego.
- 57 min. - Dziubiński do Gruszki wzdłuż bramki, ale obrońcy blokują podanie.
- 58 min. - Vozdecky przed bramkę do Zapała ten z backhandu nie trafił w bramkę. Świetna okazja.
- 16 sekund do końca meczu, zapowiada się dogrywka.
- DOGRYWKA!

- Rozpoczyna się dogrywka!
- 61 min. - Ivicic sam na sam, łapie do raka gumę Odrobny! Kara dla Stoczni.
- 62 min. - Druga kara dla Stoczniowca, faulowany Drzewiecki.
- 63 min. - Oblężenie bramki Odrobnego, słupek po strzale Guriczana. Przerwa na sprawdzenie Video, po strzale Milana.
Ciarko KH Sanok
#1 Michał Plaskiewicz B 2 1.91 25 25 0 0 0 0 92.00 62:51 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0