1:0 David Kostuch #97 Karny decydujący 65:00
02:10 2 min. Mariusz Dulęba #5 Zahaczenie
28:48 2 min. Tomasz Proszkiewicz #15 -
32:33 2 min. Sebastian Gonera #24 -
35:09 2 min. Jakub Witecki #66 -
54:27 2 min. Michał Garbocz #28 -
65 Do końca 30 sekund. Będą rzuty karne? No tam bramki już będą musiały paść! KONIEC DOGRYWKI - RZUTY KARNE!

64 A teraz Piotrowski do Bieli...nie ma gola! I kontra gości - Woźnica szukał miejsca pod poprzeczką, ale Radziszewski wyciągnął łapaczkę i wybronił!

63 L. Laszkiewicz!! W swoim stylu wjechał w tercję GKS-u, poczarował i wystrzelił z 7 metrów - Sobecki na posterunku!

62 Bomba Csoricha spod niebieskiej - tuż obok naszej bramki

61 Zaczynamy dogrywkę- krążek dla GKS-u

60 28 sekund do końca i trener gości poprosił o czas. Gramy! Na 13 sekund przed końcem będzie wznowienie w tercji obronnej Pasów. Bomba Sokoła z niebieskiej - Radziszewski broni! DOGRYWKA

59 Czyżby dogrywka?

58 Będzie gol? Nie! Łopuski uderzył z 7 metrów, Sobecki odbił parkanem, a po chwili rewelacyjnie interweniował przy dobitce Piotrowskiego! Hej Pasy Gol - na trybunach

56 Oooch! Kostuch mógł dać nam prowadzenie, uderzył z 6 metrów, jednak Sobecki pokazał klasę! To jest dzień bramkarzy!

55 Szansa przed Cracovią - goście w osłabieniu

54 Obie drużyny próbują strzelić tego zwycięskiego gola

53 Uuuufff...naszej bramce ponownie zagrażał Parzyszek, ale Radziszewski dziś również ma dzień konia!

52 Teraz jednak przebudzenie gości - Parzyszek wystrzelił z 6 metrów, jednak Radziszewski nie dał się zaskoczyć

50 Próba strzału Landowskiego spod niebieskiej - obok bramki Sobeckiego. Mamy przewagę. Byłoby dobrze ją wykorzystać

49 Aaaaj! Najpierw Leszek, a po chwili Daniel...niewiele brakowało, a mogło być 1:0 dla Pasów

48 Wicemistrzowie Polski osiągnęli delikatną przewagę

47 I strzał Wajdy spod bandy - obok bramki gości

46 Ale teraz Łopuski!! Napierał bramkę GKS-u, jednak Sobecki wygarnął mu krążek

45 Niewiele dzieje się na lodzie...

43 Od dłuższej chwili bez strzałów - gra od straty do straty

42 Jak na razie obaj bramkarze są czołowymi punktami swoich zespołów

41 Początek trzeciej tercji - krążek dla Cracovii. L. Laszkiewicz! Uderzył z 6 metrów, jednak obok bramki

----------------------------------------------------------------------

40 KONIEC DRUGIEJ TERCJI - DALEJ 0:0

39 Kolejna niezła akcja gości - tym razem minimalnie chybił Bagiński

38 Uwaga! Galant znalazł się na 5. metrze, uderzył, ale nad poprzeczką. GKS ma delikatną przewagę

37 Goście w pełnym zestawieniu

36 Kontra tyszan - Sokół uderzył z 5 metrów, jednak trafił obok bramki!

35 Tyszanie występują już w pełnym zestawieniu. Tyszanie ponownie w osłabieniu - na ławce Witecki

34 Gramy w przewadze, jednak niewiele z tego wynika

33 W odpowiedzi spod niebieskiej wystrzelił Proszkiewicz - Radziszewski po raz kolejny udowodnił, że jest w bardzo dobrej formie. I szybka akcja Pasów - bliski szczęścia L. Laszkiewicz! 2 minuty kary dla Gonery

32 Dulęba huknął z czerwonej, Sobecki odbił przed siebie i po chwili dobijał Słaboń..obok bramki

31 Może teraz? L. Laszkiewicz uderzył będąc tyłem do bramki, jednak Sobecki złapał gumę w raka. GKS w komplecie

30 Próbujemy przedrzeć się przez zasieki GKS-u, ale na razie bez efektu

29 Tyszanie grają w osłabieniu - szansa przed naszą drużyną

28 Ładna akcja Piotrowski-D.Laszkiewicz. Uderzał ten drugi, ale minimalnie chybił

27 I ponownie Vitek - tym razem wystrzelił z lewej strony, ale spudłował

26 Uuuuff...Vitek znalazł się na 4. metrze i gdyby lepiej przymierzył, pewnie byłoby 1:0 dla GKS-u. Napastnik gości napalił się jednak i spudłował

25 Tym razem Radzika próbowali pokonać: Parzyszek i Gonera, ale bez efektu. Jak na razie Rafał jeszcze nie puścił bramki w tym sezonie. Tymczasem gramy w komplecie

24 Uwaga! Jakes przymierzył spod niebieskiej, jednak Radziszewski obronił parkanem

23 Zagramy ponownie w osłabieniu - 2 minuty kary dla Kłysa

22 Gramy już w komplecie. Aaach! Piotrowski zagrał do Kostucha, ten stanął oko w oko z Sobeckim, ale minimalnie spudłował!

21 Początek drugiej tercji - tym razem wznowienie wygrali i tyszanie i zaraz zrobiło się gorąco pod bramką Radziszewski. Rafał spisał się jednak bez zarzutu

20 Zagramy w osłabieniu - 2 minuty dla Noworyty

19 D. Laszkiewicz oddał strzał spod niebieskiej, jednak krążek pomknął obok bramki GKS-u

18 Martynowski zagrał do środka do Pasiuta, lecz ten spalił akcję

17 Tyszanie grają już w pełnym zestawieniu - Vitek na lodzie

16 Wajda uderzył spod niebieskiej, jednak zbyt lekko, by zaskoczyć Sobeckiego

15 Ajajaaaaj!!!! Pasiut kapitalnie zwiódł obrońcę, a następnie efektownie zagrał przed bramkę do D. Laszkiewicza. Ten uderzył z pierwszej, ale pomylił się minimalnie! GKS w osłabieniu

Kolejna dobra interwencja w tym meczu Radziszewskiego - tym razem zatrzymał strzał Sokoła z 8 metrów

13 W odpowiedzi Łopuski - rozpędził się jeszcze w tercji neutralnej, szybko przedostał się w okolice bramki GKS-u, uderzył po krótkim słupku, ale tam na krążek czekał już Sobecki

12 Gonera! Ależ on ma uderzenie! Wystrzelił spod niebieskiej, ale Radziszewski zdołał odbić krążek!

11 Jak na razie spotkanie może się podobać - jest szybkie i obfituje w sytuacje bramkowe. Brakuje tylko samych goli

10 Tym razem z krążkiem przed Radziszewskim znalazł się Garbocz, jednak uderzył nieprecyzyjnie i nasz bramkarz mógł skutecznie interweniować

9 W rolach głównych dwóch ostatnich akcji bracia Laszkiewiczowie - najpierw uderzał Daniel, po chwili Leszek! Za każdym razem na posterunku Sobecki. W odpowiedzi Woźnica..broni Radziszewski

8 Martynowski!! Dopadł do krążka wygranego po buliku i natychmiast uderzył z nadgarstka - Sobecki miał problemy! I ponownie Martynowski! Znowu górą bramkarz GKS-u

7 Uwaga! Bagiński uderzył groźnie z 6 metrów i trafił w słupek!

6 Tym razem Gonera szukał szczęścia strzałem z 7 metrów - Radziszewski znowu nie dał się zaskoczyć

5 Jakes huknął spod niebieskiej, jednak Radziszewski poradził sobie z tym uderzeniem. Gramy w komplecie

4 Aj, szybka nasza akcja! Biela zagrał przed bramkę do Piotrowskiego, lecz ten nie sięgnął gumy

3 Marian Csorich, Marian Csorich - skandują kibice Pasów tym samym dziękując obecnego zawodnikowi GKS-u za kilka lat spędzonych w Krakowie. Gramy w osłabieniu - 2 minuty dla Dulęby