09:30 2 min. Jarosław Kłys #21 Zahaczenie
11:06 2 min. Rafał Radziszewski #31 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:06 10 min. Rafał Radziszewski #31 Kara za niesportowe zachowanie 10min
15:48 2 min. Sebastian Biela #90 Uderzanie kijem
21:28 2 min. Szymon Marzec #87 Zahaczenie
29:32 2 min. Patryk Noworyta #55 Trzymanie przeciwnika
33:57 2 min. Rafal Martynowski #27 Uderzanie kijem
42:00 2 min. Sebastian Witowski #23 Trzymanie przeciwnika
52:19 2 min. Aron Chmielewski #92 Ostrość
52:19 2 min. Mikołaj Łopuski #28 Ostrość
56:42 2 min. Tomasz Landowski #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
KONIEC MECZU - W KTÓRYM PO MAŁO EMOCJONUJĄCEJ (CHOĆ OBFITUJĄCEJ W BRAMKI) PIERWSZEJ TERCJI ZAWODNICY POSTANOWILI ZAPEWNIĆ KIBICOM NIECO EMOCJI. SZCZEGÓLNIE MOGŁA SIĘ PODOBAĆ DRUGA ODSŁONA, ZAŚ 18 SEKUND 3 TERCJI KOSZTOWAŁO GOSPODARZY PUNKTY W TYM SPOTKANIU

59.49. ZJEŻDŻA ODROBNY

59.32 CZAS DLA STOCZNIOWCA

60. Został minuta do końca
59. Ależ było gorąco pod bramką Radzika - aż się zawodnicy Stoczniowca złapali za głowę, że nie wykorzystali takiej sytuacji
58. Stoczniowcy przed szansą na wyrównanie - zamek, Rompkowski z niebieskiej w parkany Radzika, zamieszanie pod bramką, ale bramkarz mrozi
57. Teraz Pasiut próbował z 5 metra na zasłoniętego Odrobnego - ale i bramkarz StoczniOwoców nie zasypuje gruszek w popiele - kontra sTOCZNI, KARA DLA DLA cRACOVII.
56. Teraz gorąco pod bramką Radziszewskiego, ale bramkarz gości pokazuje swoją klasę
55. Niedokładność w szeregach Stoczniowców, którzy rzucili się wreszcie do rozpaczliwego ataku - ale popełniają błąd i rusza groźna kontra - na szczęście dla gospodarzy zdążyli wrócić obrońcy
53. Kary za ostrość dla Chmielewskiego i Łopuskiego - luźniej na lodzie i więcej okazji - ale to goście mają przewagę, mimo, iż gospodarze powinni teraz docisnąć, jeżeli myślą o zmianie niekorzystnego dla siebie wyniku

50.59 BRAMKA 3-4: rozprężenie w szeregach gospodarzy wykorzystują bracia Laszkiewcz, Leszek zamienia na bramkę podanie Daniela, wyprowadzając drużynę gości na prowadzenie

50.41 BRAMKA 3-3: oblężenie bramki Stoczniowca, guma trafia do stojącego na 5 metrze Kostucha, który strzela w samo okienko

50.Groźna kontra gości - Martynowski sam na sam, ale w ostatniej chwili gdański obrońca dołożył kij i guma poleciała w niebo
49. Teraz już goście nie mają niczego do stracenia - a gdańszczanie czekają na kontry; zobaczymy, czy taka taktyka przyniesie efekt; Łopuski sam na sam z Odrobnym, ale strzela w bramkarza

45.59 BRAMKA 3-2: najpierw krakowianie przegrali 3 pojedynki z Odrobnym - Pasiut z ostrego kąta, dwukrotnie Daniel Laszkiewicz, po którego drugim strzale gumę przyjął Janeczka i długim podaniem posłał z kontrą Jana Stebera; ten nie zmarnował swojej drugiej sytuacji sam na sam z Radziszewskim, i pewnym strzałem wyprowadził Stoczniowców na prowadzenie

45. Goście w pełnym składzie - gdańszczanie zmarnowali okres gry w przewadze; teraz Ziółkowski w indywidualnej akcji - ale jak zwykle bezskutecznie
43. Gdańszczanie w przewadze, ale nie potrafią stworzyć sobie sytuacji bramkowej - kontra Cracovii, Biela sam na sam - długo czekał, ale Odrobny nie dał się położyć i wybronił strzał krakowskiego napastnika
41. Jeżeli trzecia tercja rozpoczyna się przy remisowym wyniku - to rządzi się swoimi prawami - kto pierwszy straci bramkę, ten najprawdopodobniej przegra cały mecz. Zobaczymy, co nam przyniesie ta odsłona - na razie kara dla gości.
III TERCJA

KONIEC II TERCJI - bezbramkowej, ale za to dużo ciekawszej niż pierwsza odsłona - mecz nabrał tempa a zawodnicy postanowili powalczyć o zwycięstwo.
39. Znowu M.Wróbel - wygarnął gumę zza bramki i próbował zaskoczyć Radziszewskiego i hakiem wrzucić ją do siatki
38. Teraz M.Wróbel szaleje w tercji Cracovii - ale nonszalancja zawodnika skutkuje szybką kontrą gości - Odrobny broni i znowu gdańszczanie atakują
37. Goście w pełnym zestawieniu - gorąco pod bramką Stoczniowca - kontra - Skutchan sam na sam - strzela centymetry od spojenia słupka z poprzeczką
36. Chmielewski z niebieskiej uderza między nogami obrońcy, ale Radzik instynktownie broni gumę zmierzającą tym razem po właściwej stronie słupka
35. Gdańszczanie w przewadze - Janeczka uderza, Steber zmienia lot krążka, ale guma znowu mija o centymetry słupek; kolejna akcja gospodarzy, ale sędzia odgwizduje spalony w polu bramkowym
34. No - zrobił się mecz - akce pod jedną i drugą bramką i dużo walki - kara dla gości
33. WAjda wracający z kary znalazł się sam na sam - jednak ofiarnie interweniujący Rompkowski rzucił się na lód o zblokował strzał; po kilkunastu sekundach Witowski pojechał sam na sam - ale przegrał pojedynek z Odrobnym
31. SKRZYPKOWSKI UDERZA Z NIEBIESKIEJ - GUMA ODBIJA SIE OD KASKU Radzika i wypada poza taflę
30. Stoczniowcy po raz kolejny w przewadze
29. Teraz Steber pojechał z kontrą sam na sam - mieszał, mieszał, ale w ostatniej chwili wracający obrońca uderzył w kij i guma uciekła napastnikowi Stoczniowca
28. Skutchan strzelił z nadgarstka z ostrego kąta - guma o centymetry minęła słupek bramki gości
27. Gorąco pod bramką Odrobnego - szybka kontra, Chmielwski strzela kąśliwie - Radzik odbija końcem łapaczki,ale nikt nie dobija gumy leżącej przed bramką
25. Ależ blisko zdobycia bramki byli goście - ale dwukrotnie sytuację wyjaśnia Odrobny
24. Stoczniowcy w pełnym składzie - Marzec pojechał z kontrą, ale Radzik szybszy
23. Oblężenie bramki Odrobnego, ale gospodarze dobrze blokują
22. Goście w przewadze - szybka kontra 3 na 1, ale Skrzypkowski przecina podanie - kontra Chmielewskiego, ale strzał prosto w Radzika
II TERCJA

Poprawka strzelca pierwszej bramki dla Cracovii - zamiast Leszka Laszkiewicza powinno być Michał Piotrowski

KONIEC I TERCJI, w której wynik otworzył w 6 minucie Szymon Marzec, zdobywając swoją pierwszą bramkę w sezonie. Debiutując przed gdańską publicznością Szymon pokazał, że jego nazwisko często będzie gościć na ustach kibiców, gdyż jego bramka mogłaby być ozdobą niejednego lodowiska.

17.57 BRAMKA 2-2: Marzec wrzuca gumę na przedpole - ktoś z gości wybija wprost na kija Chmielewskiego, który nie marnuje idealnej okazji

16. Stoczniowcy w przewadze,

14.46 BRAMKA 1-2: co nie udało się dwukrotnie Pasiutowi, udało się Kłysowi, który po podaniu właśnie od Pasiuta strzelił ze środka niebieskiej w słupek, ale tym razem guma wpadła do bramki

14. Pasiut strzela z ostrego kąta - prosto w Odrobnego
13. Po strzale Pasiut poprzeczka ratuje gospodarzy przed stratą bramki
12. Gdańszczanie w przewadze - przy okazji kary dla gości dodatkowa 10 za dyskusję z sędzią w sprawie nałożonej kary - co od tego sezonu oznacza automatyczną karę 10 minut
11. A teraz gospodarze w przewadze 4 na 3 - Skrzypkowski strzela z niebieskiej ale zbyt słabo żeby zaskoczyć Radzika
10. Znowu 4 na 4 - niestety - spiker w Gdańsku jest kompetnie niesłyszalny a ze stanowisk prasowy w ogóle nie widać ławki kar

8.29 BRAMKA 1-1: Michał Piotrowski wykorzystuje szybkie podanie Bieli wzdłuż bramki - odjeżdża 1-2 metry i strzela w samo okienko, obok zasłoniętego Odrobnego

8. Gospodarze już w 4
7. Cracovia w podwójnej przewadze - gdańszczanie bronią się rozpaczliwie - i jak na razie skutecznie

5.40 BRAMKA 1-0: Marzec wykorzystuje prezwagę liczebną Stoczniowców, jedzie wzdłuż bramki i strzela w jej pustą część nim Radzik zdążył się przesunąć

4. Goście w pełnym zestawieniu - gorąco pod bramką Stoczniowca, ale sędzia wskazuje spalonego i krakowianie muszą wyjechać
3. Gospodarze w przewadze - ależ błąd Rompkowskiego, który wyłożył krążek wprost na patkę Kłysa - jednak Odrobny naprawił błąd kolegi
2. Pierwsza okazja dla gości - Pasiut za mocno nagrał i L.Laszkiewicz nie zdążył dokładnie dołożyć kija. Po wznowieniu szybka kontra gospodarzy - Maj przed szansą, ale Radzik mrozi gumę.
1. Poszli - bulik dla Cracovii
Zawodnicy obu drużyn na lodzie - na trybunach mniejszej hali w Gdańsku kilkuset kibiców rozpoczęło żywiołowy doping.