3:1 David Kostuch #97 ( Petr Dvořák #20 ) 5/5 16:29
3:2 Mikołaj Łopuski #28 ( Damian Słaboń #9, Michał Piotrowski #91 ) 5/5 38:40
3:3 Daniel Laszkiewicz #22 (+1) 5/4 56:42
4:3 Michał Radwański #20 ( Zoltán Kubát #61, Martin Ivičič #77 ) (+1) 5/4 59:13
00:27 2 min. Martin Vozdecký #8 Uderzanie kijem
06:15 2 min. Jarosław Kłys #21 Spowodowanie upadku przeciwnika
08:51 2 min. Mikołaj Łopuski #28 Przeszkadzanie
11:11 2 min. Wojciech Milan #27 Uderzanie kijem
12:45 2 min. Kara tech. dla drużyny Opóźnianie gry
15:11 2 min. Rafal Martynowski #27 Atak kijem trzymanym oburącz
19:57 2 min. David Kostuch #97 Ostrość
24:03 2 min. Petr Dvořák #20 Przeszkadzanie
25:15 2 min. David Kostuch #97 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
KONIEC MECZU 4-3.
- 59 min. - Czas dla Cracovii. Goście bez bramkarza.
- 59 min. - GOL! 4-3! Radwański zmienił lot kierunku krążka po strzale Kubata.
- 59 min. - Cracovia z kontrą, ale Laszkiewicz przed pustą bramką nie opanował krążka.
- 58 min. - Zapała efektownie rzucił przeciwnika na bandę
- 57 min. - GOL! 3-3! Plaskiewicz wybił kijem krążek przed bramkę a tam D. Laszkiewicz wpakował gumę pod poprzeczkę. Remis.
- 56 min. - Świetna akcja indywidualna L. Laszkiewicza, ale Plaskiewicz ładnie z najbliższej odległości parkanami odbija krążek.
- 55 min. - Kara dla Sanoka za nadmierną ilość graczy na lodzie.
- 54 min. - Mermer spod bandy ale zbyt lekko.
- 52 min. - Plaskiewicz fantastycznie broni strzał Piotrowskiego i jego dobitkę, napastnik Pasów był sam przed bramką.
- 51 min. - Kara dla Kosedy, za grę ... bez kasku.
- 50 min. - Plaskiewicz odbija strzały braci Laszkiewiczów. Cracovia coraz groźniej atakuje.
- 49 min. - Cracovia 2 na 1. L. Laszkiewicz dostał podanie wzdłuż bramki, broni Plaskiewicz parkanem. Suur podcięty, sędzia milczy.
- 48 min. - Z niebieskiej potężnie Kłys - broni Plaster.
- 47 min. - Radwański z pierwszej, broni Radzik rakiem.
- 45 min. - L. Laszkiewicz mocno, krążek odbija się od klatki Plaskiewicza i uderza go w kask.
- 45 min. - Rąpała z niebieskiej, broni Radzik.
- 44 min. - Kara dla Łopuskiego.
- 43 min. - Z niebieskiej Dulęba odbija Plaster.
- 41 min. - Cracovia od początku rzuciła się do ataków.
- Trwa III tercja

Skandal! Sędzia w przerwie wmawiał że na zegarze nie było 5 minutowej przewagi dla gości. A fakty są całkiem inne.

- Koniec II tercji
- 40 min. - Radwański po kiju przeciwnika i krążek obok bramki.
- 39 min. - GOL! Łopuski dostał przed bramkę krążek i strzelił pomiędzy parkanami Plaskiewicza.
- 38 min. - Piotrowski z bliska, broni Plaskiewicz.
- 37 min. - Suur z niebieskiej, obok bramki. Zamieszanie pod bramka Cracovii, Radzik mrozi gumę.
- 36 min. - Przez prawie minutę gospodarze grają 5 na 3.
- 35 min. - Gospodarze już w pełnym zestawieniu. Cracovia nie wykorzystała przewag. Ivicic z niebieskiej broni Radzik.
- 34 min. - Słaboń przy słupku, Plaster rakiem łapie gumę.
- 33 min. - L. Laszkiewicz dostał podanie wzdłuż bramki ale szpagatem Plaster odbija gumę.
- 32 min. - Plaskiewicz broni strzał z bliska Laszkiewicza.
- 31 min. - Cracovia w natarciu, ale gospodarze bronią się skutecznie.
- 29 min. - Kara meczu dla Vozdeckyego... niby za uderzanie sędziego. Prawie 4 tys. ludzi krzyczy różne epitety pod adresem sędziego!
- 29 min. - Kłys z niebieskiej, łapie rakiem Plaskiewicz.
- 28 min. - Kara dla Zapały i Cracovia gra 5 na 3 przez 1:17.
- 28 min. - Dziubiński indywidualna akcja z backhandu ale zbyt lekko i Radzik odbija do boku.
- 27 min. - Zapała do Radwańskiego ten z bliska strzela obok bramki!. Ivicic potężnie Radzik odbija gumę nad bramkę.
- 26 min. - Kara dla gości za wybycie krążka poza lodowisko, 48 sekund gospodarze zagrają w podwójnej przewadze.
- 26 min. - Kubat z pierwszej, mocno prosto w Radzika.
- 25 min. - Kara dla gości. Na ławkę siada Dvorak.
- 24 min. - Łopuski z nadgarstka, krążek pod pachą mrozi Plaskiewicz.
- 23 min. - Vozdecky do Radawńskiego przed bramkę, ale ten obok bramki w dobrej sytuacji.
- 23 min. - Dulęba potężnie z niebieskiej - odbija Plaster. Milan przy słupku, Radzik odbija kijem.
- 22 min. - Radwański zza bramki do Kubata ale ten nie opanował dobrze krążka i Cracovia wybija.
- 21 min. - Vozdecky obok bramki. Pasiut wjechał w tercję uderzył, barkiem odbija Plaster.
- Trwa II tercja

- Koniec I tercji.
- 20 min. - Wymiana ciosów pod bramką Radzika. Kostuch zaatakował Gruszkę. Kara dla gości.
- 20 min. - Strzał Słabonia z łatwością łapie Plaskiewicz. Milan z kontrą potężnie w okolicy okienka ale rak Radzika na posterunku.
- 19 min. - Strzał Pasiuta odbija barkiem do boku Plaster.
- 18 min. - Malasiński sam na sam, ale krążek zatrzymał się w parkanach Radzika.
- 17 min. - Vozdecky wycofał do Ivicica, jego potężny strzał łapie rakiem efektownie Radziszewski.
- 17 min. - Groźna akcja Cracovii, zamieszanie pod bramką po strzale Laszkiewicza, mrozi Plaster.
- 17 min. - GOL! 3-1! Szybka odpowiedź Cracovii, Kostuch strzela pod poprzeczkę.
- 16 min. - GOL! 3-0! Kubat dobił strzał z najbliższej odległości po strzale Zapały.
- 16 min. - Potężnie Ivicic, Radziszewski zatrzymuje parkanami krążek.
- 15 min. - Zamieszanie pod bramką Plaskiewicza, ale po chwili obrońcy wyjaśniają sytuację wybijając gumę z własnej tercji.
- 14 min. - Słaboń strzela ze środka ale Plaskiewicz łapie krążek do raka.
- 13 min. - Dziwna decyzja sędziego, kara dla gospodarzy za celowe opóźnianie gry. Cracovia gra 5 na 3.
- 12 min. - Plaskiewicz mrozi krążek po strzale zawodnika gości.
- 11 min. - Gości wybronili się w liczebnym osłabieniu. Teraz na ławkę siada Milan.
- 10 min. - Łopuski w dobrej sytuacji ale obok bramki.
- 9 min. - Milan strzela z okolicy bulika, Radzik odbija do boku tam z dobitką jechał Słowakiewicz ale został nieprzepisowo zatrzymany przez rywala.
- 8 min. - Ivicic do Vozdeckyego ten zmienił kierunek lotu krążka, ale Radziszewski odbija gumę.
- 7 min. - GOL! 2-0! Martin Vozdecky przejął krążek po kontrze Łopuskiego, minął go, przejechał pół lodowiska, wjechał między dwóch obrońców i uderzył nad parkanem Radziszewskiego.
- 5 min. - Groźna kontra gości, pojechali 2 na 1, Kostuch do Martynowskiego ten z pierwszej nad bramką.
- 4 min. - Noworyta z bliska strzelił obok bramki.
- 3 min. - GOL! 1-0! Gospodarze w osłabieniu zdobywają gola. Błąd defensorów gości w rozgrywaniu zamka, gumę przejmuje Dziubiński położył obrońcę gości, zwodem minął Radziszewskiego i strzelił z backhandu pod poprzeczkę.
- 2 min. - Słaboń dostał podanie przed bramkę ale uderzył obok słupka.
- 1 min. - Kara dla Vozdeckyego, za uderzanie.
- Rozpoczęła się I tercja. Pierwszy krążek dla gości.
- Przed meczem młodzi adepci hokeja, Niedźwiadki Sanok wręczyły koszulkę z nr. 18 Andrzejowi Kraśnickiemu, prezesowi PKOL, dzięki jego pomocy powstała Arena Sanok.