22:11 2 min. Dariusz Błażejczyk #87 Trzymanie przeciwnika
26:01 4 min. Mateusz Rompkowski #91 Ostrość
26:01 2 min. Michał Radwański #20 Ostrość
28:57 2 min. Aron Chmielewski #92 Zahaczenie
32:29 2 min. Petr Janečka #73 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:49 10 min. Michał Smeja #44 Kara za niesportowe zachowanie 10min
38:49 2 min. Michał Smeja #44 Atak z tyłu
41:56 2 min. Dmitri Rodin #5 Uderzanie kijem
47:50 2 min. Maciej Mermer #22 Zahaczenie
49:35 2 min. Dmitri Rodin #5 Zahaczenie
53:15 2 min. Krzysztof Zapała #19 Zahaczenie
56:45 2 min. Michał Smeja #44 Zahaczenie
- 53 min. - Stocznia coraz bardziej atakuje, znów wykluczenie dla gospodarzy - Zapała na ławce kar.
- 51 min. - Plaskiewicz wygarnął rakiem strzał lecący w okienko jego bramki. Uderzył Janecka.
- 51 min. - Steber ładnie wjechał przed bramkę, ale Plaskiewicz stał przy słupku i nie dał się zaskoczyć.
- 51 min. - Ziółkowski z backhandu obok bramki.
- 50 min. - Druga kara dla gospodarzy i 14 sekund stocznia będzie grała w podwójnej przewadze.
- 49 min. - Plaskiewicz pewnie odbija mocny strzał Jankowskiego.
- 48 min. - GOL! 6-4 Piękna akcja Malasińskiego z Gruszką. Pojechali na 2 na 1. Wymieniali pomiędzy sobą krążek, Malaś podał wzdłuż bramki do Gruszki, który strzelił po lodzie nie dając szan Odrobnemu.
- 47 min. - Zapała uderza obok bramki.
- 46 min. - GOL! 5-4! Kontaktowa bramka dla gości, w sytuacji sam na sam Steber po lodzie w przy słupku umieścił krążek w bramce.
- 45 min. - Wilusz sam na sam, ale Odrony łapie do raka.
- 44 min. - Malasiński z bliska, broni Odrobny.
- 43 min. - GOL! 5-3! Piękny strzał Jankowskiego z bulika. Krążek odbija się od poprzeczki i ląduje w bramce.
- Trwa III tercja

- 40 min. - GOL! 5-2! Kubat z najbliżej odległości dobił strzał Radwańskiego.
- 39 min. - GOL! 4-2! Szybka odpowiedź drużny z Sanoka, Gruszka z pociągnięcia będąc przed bramkarzem strzelił po długim rogu.
- 38 min. - GOL! 3-2! Sygnalizowana kara dla gospodarzy, Jankowski dostał podanie od Drzewieckiego i umieścił krążek przy słupku bramki Plaskiewicza.
- 37 min. - Strzał Zapały zatrzymuje Odrobny.
- 35 min. - Radwański dostał podanie od Ivicic, część bramki było odsłonięte ale strzelił nad bramką.
- 34 min. - Korhon, Ivicic - uderzali obok bramki. Goście już w pełnym zestawieniu.
- 32 min. - Dziubiński dostał dobre podanie pod bramkę, ale obrońca Stoczni skutecznie go zablokował. Gospodarze ponownie w przewadze.
- 30 min. - Błąd Kosedy, kontra 2 na 1. Skutchan w parkany Plaskiewicza.
- 29 min. - Suur z niebieskiej, krążek odbił i się od kija obrońcy i trafił w klatkę Odrobnego.
- 28 min. - Drzewiecki był sam z boku przed Plastrem, ale strzelił nad bramką.
- 26 min. - Na środku przepychanka Rompkowskiego i Radwańskiego. Sędzia obu wysyła na ławkę kar.
- 26 min. - Świetna interwencja Plaskiewicza, który efektownie łapie strzał Stebera.
- 26 min. - UFFFF! Krążek z linii bramkowej wybijają obrońcy, było gorąco.
- 25 min. - Mermer zza bramki, odbija Odrobny.
- 24 min. - Korhon z bliska, ciałem gumę zasłania Odrobny. Gruszka z boksu, odbija Odrobny.
- 23 min. - Śmieszna sytuacja, Błażejczyk który dostał karę podjechał do boksu kar gospodarzy, następnie skierował się zagubiony do swojego bosku a następnie wrócił już do boksu kar drużyny gości.
- 22 min. - Steber próbował za bramki, ale Plaskiewicz mrozi gumę.
- 21 min. - Ziółkowski po kiju obrońcy i guma ląduje na siatce otaczającą lodowisko.

- Koniec I tercji
- 20 min. - Strzał Rompkowskiego, łapie Plaskiewicz.
- 19 min. - GOL! 3-1! Odrobny odbił krążek po strzale Zapały, ale przy dobitce Korhona nie miał szans.
- 19 min. - Mermer z bliska znów nie dał rady pokonać Odrobnego.
- 18 min. - Chmielewski uderzył w słupek.
- 17 min. - GOL! 2-1! Zapała wykorzystał odsłoniętą część bramki i nie dał szans Odrobnemu.
- 16 min. - Mermer z okolicy bulika, ale Odrobny ze spokojem zatrzymuje krążek.
- 15 min. - Odrobny leżąc broni strzał Radwańskiego i dobitkę Kubata.
- 14 min. - Chmielewski był przed bramką Plaskiewicz, ale został zablokowany przez obrońcę.
- 13 min. - Z niebieskiej uderzył Smeja, odbił Plaskiewicz - obrońcy wyjaśniają sytuację.
- 11 min. - Suur obok bramki.
- 10 min. - Rompkowski z niebieskiej, mrozi Plaster.
- 9 min. - Mermer z bliska, Odrobny odbija gumę.
- 8 min. - Skutchan dostał podanie przed bramkę ale z bliska strzela prosto w bramkarza.
- 7 min. - Atakują gospodarze, Gruszka sam na sam krążek odbił się od Odrobnego i zatrzymał się w polu bramkowym jego bramki.
- 5 min. - GOL! 1-1 Malasiński zza bramki do Dziubińskiego ten strzela obok parkanu Odrobnego.
- 5 min. - Rąpała dwukrotnie, Odrobny bez problemu odbija.
- 4 min. - Dziubiński z okolicy bulika, mrozi Odrobny. Kara dla gości.
- 4 min. - Kostecki wjechał do tercji, oddał strzał który odbił Plaskiewicz, a jego dobitkę złapał do raka.
- 3 min. - Zamieszanie pod bramką, Radwański dobija strzał, ale Odrobny na posterunku. Obustronna kara dla Korhona i Drzewieckiego.
- 2 min. - GOL! 0-1! Zasłoniętego Plaskiewicza pokonał Skutchan z podania Chmielewskiego.
- 1 min. - Dziubiński z bliska, broni Odrobny.