43:37 2 min. Łukasz Chrzanowski #10 -
44:40 2 min. Michał Garbocz #28 -
46:45 2 min. Kamil Kalinowski #88 -
48:20 2 min. Artur Gwiżdż #37 -
53 min - Paweł Połącarz wykonuje rzut karny. Górą Sebastian Zgórski - bramkarz GKS.
52 min - GOL DLA GKS. Vitek wprowadza krążek w tercję gości i podaje do boku do Banacheiwcza. Młody napastnik mierzonym strzałem pokonuje bramkarza gości.
50 min - Gwiżdż wraca do gry.
48 min - Goście grają w pełnym zestawieniu.
48 min - Gwiżdż wybija krążek poza taflę i dostaje karę. Siły na lodzie wyrównane.
48 min - Szybka akcja gości. Marmurowicz strzela wzdłuż bramki. Zgórski nie musiał interweniować.
46 min - Na ławkę kar odesłany K. Kalinowski.
44 min - Kara dla Garbocza. Goście grają w przewadze.
43 min - GOL DLA GKS. Gonera mocnym strzałem posyła krążek między parkanami bramkarza gości.
43 min - Kara dla Chrzanowskiego.
43 min - Csorich mocno z niebieskiej. Pierwsza interwencja Wąsika bardzo pewna.
41 min - Zmiana bramkarza w ekipie gości. Między słupki wjechał Michał Wąsik.
41 min - Rozpoczyna się ostatnia część gry.

40 min - KONIEC II TERCJI.
40 min - Połącarz przez dłuższą chwilę nie podnosi się z lodu, ale ostatecznie zjeżdża do boksu o własnych siłach.
39 min - Prochu wraca do gry.
36 min - Kara dla Proszkiewicza.
36 min - GOL DLA GKS. Garbocz wykorzystuje podanie Majkowskiego i pokonuje zasłoniętego bramkarza gości.
36 min - Galant strzela mocno z bulika. Witkowski tym razem wyłapuje krążek.
35 min - Marmurowicz mocno na bramkę GKS. Pewnie broni Zgórski.
32 min - GOL DLA GKS. Csorich potężnym strzałem z niebieskiej zdobywa dziesiątą bramkę dla GKS.
30 min - Kara dla Winiarskiego. GKS gra w przewadze.
29 min - Zmiana w bramce GKS. Między słupkami staje Zgórki.
29 min - GOL DLA GKS. Niepilnowany Gurazda oddaje mocny strzał z środka tercji.
26 min - GOL DLA NESTA. Szybką akcję gości wykańcza z najbliższej odległości Połącarz.
25 min - GOL DLA GKS. Zaraz po wznowieniu tyszanie wjechali w tercję gości, a Galant z ostrego konta pokonał bramkarza z Torunia.
25 min - GOL DLA GKS. Tyszanie szybko zakładają zamek, a Woźnica z najbliższej odległości umieszcza krążek w bramce.
24 min - Kara dla Bluksa - gospodarze grają w przewadze.
24 min - Goście zamknięci we własnej tercji.
23 min - Garbocz strzela z okolicy bulika. Tym razem Witkowski nie dał się zaskoczyć.
21 min - GOL DLA GKS. Simicek podaje do Bagińskiego, który strzałem z środka tercji podwyższa na 6:0.
21 min. - Rozpoczyna się druga tercja. Pierwszy krążek dla gości.

20 min - Koniec pierwszej tercji. Gospodarze są niezwykle skuteczni, a goście mają problem z konstruowaniem dokłądnych akcji.
16 min - GOL DLA GKS. Galant wykłada krążek przed bramkę do Csoricha. Obrońca tyskiego zespołu mocnym strzałem pokonał bramkarza gości.
15 min. - GOL DLA GKS Napór gospodarzy trwa. Paciga technicznym strzałem pokonuje Witkowskiego.
13 min. - Szybka kontra gości. Chyliński nie trafia w sytuacji sam na sam.
13 min. - GOL DLA GKS. Woźnica wykańcza dokładne podanie Bagińskiego.
12 min. - GOL DLA GKS. Paciga pokonuje bramkrza z najbliższej odległości.
8 min. - GKS gra w pełnym zestawieniu.
8 min. GOL DLA GKS. Szybka kontra GKS i Majkowski otwiera wynik spotkania.
7 min. - Adamovics mocno strzela z niebieskiej. Jakubowski pewnie broni.
6 min. - Goście grają w podwójnej przewadze.
5 min. - Kara dla Sławomira Krzaka.
5 min. - Kara dla Krzysztofa Majkowskiego.
5. min - Chrzanowski strzela minimalnie obok bramki GKS.
4 min. - Póki co bramkarze nie mieli okazji aby się wykazać.
1 min. Rozpoczyna się mecz w Tychach. Bronią Jakubowski - GKS i Witkowski - Nesta.