07:03 2 min. Milan Furo #80 Atak kijem trzymanym oburącz
15:31 2 min. Zoltán Kubát #61 Trzymanie przeciwnika
26:12 2 min. Krzysztof Zapała #19 Atak kijem trzymanym oburącz
30:11 2 min. Adrian Labryga #22 Zahaczenie
32:08 2 min. Krystian Dziubiński #9 Uderzanie kijem
32:50 2 min. Sebastian Owczarek #24 Zahaczenie
43:34 2 min. Bogusław Rąpała #23 Przeszkadzanie
58:04 2 min. Milan Furo #80 Uderzanie kijem
59:07 2 min. Adrian Labryga #22 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
59:30 2 min. Richard Bordowski #8 -
59:30 2 min. Bogusław Rąpała #23 -
59:35 2 min. Petr Lipina #13 -
- Prosimy o klikanie w reklamy obok panelu logowania, pomoże to zebrać środki na utrzymanie strony. Dziękujemy!

- Labryga został przed meczem przywitany przez sanockich kibiców za gesty w poprzednim meczu.
- Trwa I tercja
- Broni Rączka i Kosowski.
- 1 min. - Z czerwonej Vozdecky, odbija spokojnie Kosowski.
- 3 min. - Kral przed bramką, ale uciekł mu krążek.
- 4 min. - Malasiński spod bandy, krążek wypuścił Kosowski - dobijał Dziubiński ale bezskutecznie. Było blisko!
- 4 min. - Niebezpiecznie strzelał Mermer, broni Kosowski.
- 5 min. - Strzał Kulasa zablokowany przez sanockiego obrońcę.
- 6 min. - Malasiński sam przed bramką, ale zahaczany przez przeciwnika, kara dla JKH.
- 7 min. - 1-0! GOL! Zapała wzdłuż bramki a Radwański dopełnił formalności trafiają do pustej bramki.
- 8 min. - Druga kara dla gości, rzucony na bandę Mermer.
- 9 min. - Ivicic, Zapała, Vozdecky - broni Kosowski.
- 10 min. - Suur dostał podanie zza bramki, ale nieczysto trafił w krążek.
- 11 min. - Najpierw Kubat a za moment Ivicic zablokował strzał Słodczyka, który był praktycznie sam przed bramką. Było groźnie!
- 13 min. - Spalony w polu bramkowym gości.
- 13 min. - Vozdecky do Ivicica ten z lewej strony najechał nieatakowany ale jego strzał bez problemów wyłapał Kosowski.
- 14 min. - Labryga zagrał przed bramkę, ale sanoczanie przejęli krążek wyjechał 3 na 1 ale Kosowski nie dał się pokonać po strzale Dziubińskiego.
- 16 min. - Z niebieskiej Bryk, odbija do boku Rączka. Zamieszanie pod bramką, za moment kara dla Kubata.
- 17 min. - Bordowski przez szansą dwukrotnie strzelał, ale Rączka świetnie broni.
- 17 min. - GOL! 1-1! Labryga z niebieskiej, odbija Rączka - Urbanowicz dopadł do krążka i ulokował gumę w siatce.
- 18 min. - Kosowski efektownie łapaczką broni strzał Ivicica z niebieskiej.
- 19 min. - Starcie przy bandzie i sędzia odsyła po dwóch zawodników z każdej drużyny na ławkę kar.
- 19 min. - Ivicic w rzucił gumę, odbija Kosowski - nikt nie zdążył dobić.
- Koniec pierwszej bardzo emocjonującej tercji.

- Trwa II tercja
- 22 min. - GOL! 2-1! Dziubiński wykorzystuje podanie przed bramkę i nie daje szans Kosowskiemu.
- 23 min. - Strzał Rimmela zablokowany.
- 25 min. - Furo mógł wyrównać, ale przestrzelił z dwóch metrów.
- 26 min. - Ivicic z niebieskiej, łapie spokojnie do raka - Kosowski.
- 27 min. - Jastrzębie zagra w przewadze, na ławkę siada Zapała.
- 27 min. - Lipina potężnie z okolicy bulika, broni Rączka.
- 28 min. - Z niebieskiej Dąbkowski - ładnie odbija Rączka.
- 30 min. - Kara dla Labrygi za zahaczenie Suura.
- 31 min. - Kontra Krala z Lipiną, ale powrót Vozdeckyego uratował gospodarzy przed utratą bramki.
- 32 min. - Goście poradzili sobie podczas gry osłabieniu. Teraz oni grają w przewadze.
- 33 min. - GOL! 2-2! Danieluk wyprzedził Owczarka i strzelił z backhandu pod poprzeczkę.
- 34 min. - GOL! 2-3! Strzał Urbanowicza odbił Rączka, ale z dobitką zdążył Kral i ulokował gumę w siatce.
- 35 min. - Starcie Zapały z Lipiną, ostrzyło pomiędzy tymi zawodnikami już w pierwszym meczu.
- 37 min. - Zapała z backhandu, obok bramki.
- 39 min. - GOL! 3-3! Dziubiński faulowany, sygnalizacja kary, goście zaspali a potężnym strzałem Kubat daje gospodarzom wyrównanie!
- 39 min. - Kral potężnie, nad poprzeczką.
- 40 min. - Koniec II tercji! Ależ emocje!

- Trwa III tercja
- 42 min. - Vozdecky uderzył zza niebieskiej, ale spalony.
- 43 min. - Przewaga Jastrzębia, ale gospodarze dobrze się bronili.
- 45 min. - Kontra KH, Vozdecky do Ivicica ten przy słupku, ale Kosowski jak długi - odbił gumę.
- 47 min. - Walka pod bandą i sanoczanie wybijają na uwolnienie.
- 48 min. - Goście mają więcej z gry, w drużynie gospodarzy dużo niedokładnych podań.
- 49 min. - Sędzia sprawdza VIDEO po strzale Zapały, krążek idealnie wpadł w samo okienko bramki Kosowskiego lub w spojenie gdyż od razu wypadł...
- 49 min. - GOL uznany! Zapała! 4-3!
- 56 min. - Wynik bez zmian.
- 57 min. - 5-3 ! Dziubiński dobija strzał Suura!
- 58 min. - Zapała wzdłuż bramki do Radwańskiego, ale niedokładnie. Kara dla gości.
- 59 min. - Dwa bramkowe podania Vozdeckyego, ale najpierw Radwański a za moment nie pokonali Kosowskiego.
- Koniec MEczu, jeszcze kara dla Labrygi, Bordowskiego i Rąpały.