15:46 2 min. Kasper Bryniczka #13 Uderzanie kijem
16:49 2 min. Artur Kostecki #22 Trzymanie przeciwnika
24:38 2 min. Aron Chmielewski #92 Przeszkadzanie
36:34 2 min. Filip Drzewiecki Atak kijem trzymanym oburącz
43:48 2 min. Damian Kapica #17 Uderzanie kijem
46:14 2 min. Kamil Kapica #11 Uderzanie kijem
46:32 2 min. Michał Smeja #44 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:46 2 min. Sebastian Łabuz #23 Trzymanie przeciwnika
55:23 10 min. Jarosław Różański #77 Kara za niesportowe zachowanie 10min
57:53 2 min. Kamil Kapica #11 Uderzanie kijem

-Jeśli chcesz pomóc Hokej.Net (jesteśmy z wami 8 lat!!!) w rozwoju klikaj w reklamy obok panelu logowania lub nad shoutboxem. Dziękujemy!!

Koniec meczu MMKS tańczy na lodzie :D i gra dalej o 5 miejsce z Sanokiem, natomiast Stoczniowiec staje do rywalizacji z Zagłębiem
60. Do końca zostało 30 sek. czas dla Stoczni. Gospodarze ściągają bramkarza i grają w 6 na 4 choć gorąco w tercji gości to bramki nie ma.
59. To co się zadziało pod bramką Rajskiego jest niemożliwe !!!! Rajski wybrania trzy stuprocentowe strzały - łącznie ze strzałem na pustą bramkę !!!!
58. szansa dla gospodarzy, ostatnie dwie minuty zagrją w przewadze
57. Wróbel strzela z bliskiej odległości, ale Rajski łapie krążek
56. Łabuz na lodzie gramy 5 na 5
54. Rozpędzony Chmielewski faulowany w tercji gości przez Łabuza
53. Na lód pada Kapica D. chwilę zwija się na lodzie jednak przy pomocy kolegów wstaje i zjeżdża z lodu
51. Piękna akcja Stoczniowca najpierw z niebieskiej mocno strzela Skrzypkowski, dobić próbuje Chmielewski, ale Rajski broni na raty i zamraża krążek
49. Obie drużyny grają w pełnym zestawieniu
47. Stoczniowiec nie długo cieszy się przewagą - gramy 4 na 4
46. Podhale gra w pełnym składzie. Jankowski blisko bramki, ale obrońcy Podhala ściągają mu krążek z kija tuż przed wystrzałem
45. Stoczniowcy zakładają zamek, Skrzypkowski strzela z niebieskiej, ale prosto w Rajskiego. Szarotki wyjeżdżają z własnej tercji. Budzą się wreszcie, bardzo niemrawi dziś, kibice Stoczniowca domagając się bramki!
44. Wróbel strzela mocno ze środka tercji, ale Rajski pewnie broni
43. akcja meczu przenosi się z tercji do tercji niewiele jest jednak groźnych strzałów po obu stronach
41. rozpoczynamy III tercję

40. Koniec II tercji
36. Najpierw bardzo gorąco pod bramką gospodarzy, a już za chwilę akcja przeniosła się pod bramkę górali, ale wynik się nie zmienia
34. Skutchan w dogodnej sytuacji, ale obrońcy Szarotek nie pozwalają mu oddać strzału
33. Piękny strzał Kabata jednak bramki nie ma
31. Drzewiecki próbuje samotnej akcji- strzela z zerowego kąta, ale Rajski łapie krążek
27. Zamieszanie w tercji gospodarzy Baranyk podaje do Różańskiego, a ten strzela w nieosłoniętą prawie bramkę gospodarzy
26. Kolejna świetna akcja gości podanie do Kolusza tuż przed bramką, ale temu ostatniemu nie udaje się zaskoczyć Odrobnego
25. Szarotki natychmiast zakładają zamek. Łabuz wystrzeliwuje krążek z niebieskiej i wyrównuje wynik meczu
24. w II tercji zrobiło się jakby wolniej i nudniej
22. Szarotki grają w pełnym zestawieniu
21. rozpoczynamy II tercję Stoczniowcy grają 5 na 4

20. Gorąco pod bramką Rajskiego, który zamraża krążek, rozpędzony Wróbel wjeżdża w bramkarza, a w odpowiedzi Kmiecik rzuca go na bandę i siada na karze za nadmierną ostrość
19. Drużyna gospodarzy gra w pełnym składzie
18. Odrobny wyjeżdża za bramkę w tym czasie krążek trafia na świetnie ustawionego Bryniczkę - w jaki sposób Przemek zdążył tak szybko wrócić przed bramką tego nie wie nikt, ale się wybronił
16. Jest pierwszy gol tego spotkania, Chmielewski strzela na bramkę, krążek odbija się od słupka i trafia prosto na Kantora,który wykańcza akcję
15. Zamieszanie pod bramką gości krążek odbija się od bandy i wraca za plecami Rajskiego jednak ten zatrzymuje krążek tuż przed linią
14. Z ławki kar schodzą Marzec i Sulka a siada Neupauer
12. Sulka ściera się pod bandą z Marcem obaj upadają i zaczynają się szarpać. Kiedy Sulka ściąga kask Marca sędzia odgwizduje karę i rozdziela graczy. Najpierw na ławkę odesłany zostaje sam Sulka, ale po protestach z podhalańskiego boksu Marzec również trafia na ławkę
10. Bomba huknął krążkiem z niebieskiej, ale Odrobny wybija gumę. Baranyk urywa się obrońcom gospodarzy. W ostatnim momencie fauluje go Kostecki i mamy karnego dla gości - jednak strzał Baranyk nie zbyt trudny do obrony wynik się nie zmienia
9. Ziółkowski mocno z niebieskiej, ale prosto w Rajskiego.Szarotki graja w pełnym składzie
8. Przepychanka pod bramką gości - Strużyk dynamicznie wjechał pod bramkę, Baranyk agresywnie i mała przepychanka
7. Drzewiecki wjeżdża dynamicznie w tercję gości, zagrywa do Skrzypkowskiego, ale ten nieczysto powstrzymywany przez Gaja - kara
6. Wznowienie pod bramką gości, którzy wyjeżdżają z szybką kontrą, ale palą na niebieskiej
5. Kostecki potężnie uderzył niemal z czerwonej - guma ląduje prosto w łapaczce Rajskiego
4. Chmielewski bliski szczęścia, ale zamieszaniu podbramkowym uderzył prosto w dobrze ustawionego Rajskiego
3. Strużyk wykłada na czystą pozycję Janeczce, ale ten nie trafia w zagrany na wysokości kolan krążek