24:20 2 min. Sebastian Łabuz Spowodowanie upadku przeciwnika
26:01 2 min. Maciej Sulka Spowodowanie upadku przeciwnika
32:01 2 min. Marek Puławski Atak kijem trzymanym oburącz
39:23 2 min. Marian Csorich Trzymanie przeciwnika
49:29 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
51:58 2 min. Marek Puławski Atak kijem trzymanym oburącz
55:52 2 min. Robert Mrugała Natarcie
58:00 10 min. Roman Šimíček Kara za niesportowe zachowanie 10min
59:58 2 min. Marian Csorich Spowodowanie upadku przeciwnika
- Trwa I tercja
- 5 min. 0-0. Mecz zaczął się spokojnie, obie drużyny grają zachowawczo. Mimo to jedną groźną aczkolwiek przypadkową sytuacją popisał się zespół Tychów próbując dziwnego strzału od pleksi.
- 6 min. - Zespół Tyski założył zamek i próbuje pokonać pewnie broniącego Rajskiego.
- 9 min. - Kolejna groźna sytuacja zespołu tyskiego. Broni Rajski. Podhale w pełnym zestawieniu.
12min, - błąd Rajskiego przy strzale Witeckiego i o mało co nie wpadł pierwszy gol tego meczu sędzia sygnalizuje kare
12:08 kara dla zawodnika Podhala. za uderzanie ukarany Łukasz Szumal
- 12:29 - Mamy pierwszy gol dla Tyskiej drużyny. Strzelającym był Łukasz Sokół. Asystowali Roman Simicek oraz Adam Bagiński
- 14min. - bardzo groźna próba w wykonaniu zawodnika Podhala. Sobecki z problemami broni strzał posyłając krążek w róg lodowiska
- 15min. - Niesamowita próba strzału zza bramki w wykonaniu Podhala krążek odbił się od poprzeczki jednak Sobecki zachował spokój i obronił strzał
- 16 min. - Kolejny groźny strzał Podhala. Sobecki zdezorientowany nakrył krążek ciałem. Podhale zaczyna przejmować inicjatywę
- 17min.- Niewiele brakło i po szybkiej kontrze zespołu Tyskiego Witecki zapisałby się na listę strzelców
- 18min. - kolejna akcja podbramkowa w wykonaniu jednego z braci Kozłowskich
- 19min. - Bardzo dobra gra ciałem Adama Bagińskiego pozwoliła wywalczyć krążek jednak nic z tego nie wyszło
- 20min. - Sobecki broni akcję sam na sam odpychając krążek kijem
20:00min - mamy karę dla zawodnika Podhala ukarany Kmiecik za niebezpieczną grę wysokim kijem oraz za niesportowe zachowanie 2+10
Koniec 1 tercji

Trwa II tercja
- 22min - drużyna Podhala próbowała założyć zamek w grze 5/3 jednak Tychy dobrze wybijają
- 25min. - Da Costa faulowany w akcji sam na sam kara dla Podhala
- 26min. - krążek opuszcza tafle po nieudanym zagraniu GKS
- 26min. - kolejny krążek poza tafla, zawodnicy chyba urządzili sobie zawody w wybijaniu krążka
- 27min. - Tychy założyły zamek i sygnalizowana kolejna kara dla Podhala
- 28min. - strzał Kotlorza niepewnie broni łapaczką Rajski
- 28min. - kolejny zamek Tychów niezakończony próbą strzału
- 28min. - Ciekawa akcja 3na 2 w wykonaniu Tychów. strzelającym był Teddy Da Costa
- 29min. - niewielka liczba strzałów w przewadze GKS została nadrobiona szybkimi dwoma strzałami Witeckiego
- 29min - Kotlorz zmyślnie zagrywa krążek łyżwą dezorientując zawodników Podhala
- 29min. - niedozwolone podanie krążka ręką po bardzo ładnym strzale Przygodzkiego
- 29min. - Rajski delikatnie zbija krążek odbijaczką
- 30min. - Csorich gubi krążek we własnej tercji jednak hokeiści GKS szybko odzyskali posiadanie
- 31min. czysta walka o krążek pozwoliła oddać celny strzał z tercji neutralnej jednak Rajski nie miał najmniejszych problemów z obroną
- 32min. - Simicek w akcji za bramką faulowany
- 32:01 - kara dla zawodnika Podhala Marek za atak kijem trzymanym oburącz
- 33:09 - gol w przewadze dla Tyskiego GKS strzelającym był Jakub Witecki. podawali Marian Csorich i Michał Kotlorz. Wynik 2:0
- 34min. - Podhala szybko bierze się do odrabiania strat jednak popełniają błąd przy wprowadzaniu krążka
- 34min. Sobecki popisuje się solidna obroną mocnego strzału
- 34min. - Jakes powalony przy próbie strzału
- 35min - Hokeiści GKS Tychy przez chwilę nie potrafili wyjść z tercji
- 36min - Wanacki sprytnie we własnej tercji podaje wybija krążek ręką
- 36 min. - Przygodzki sprintem rusza pod bramkę Podhala i podaje do Sośnierza jednak ten nie trafia w krążek
- 39min - Podhale nie pozwala Tychom wejść we własną tercję
- 39min - Sobecki broni na refleks po ekwilibrystycznej probie strzału Podhala tuz przed polem bramkowym
- 40min. - Gwiżdż dobrze gra ciałem we własnej tercji powodując lekki uraz zawodnika Podhala
- 40min. - Podhale nie zdołało zakończyć strzałem
- Koniec II tercji

- Trwa III tercja
- 40min - Kozłowski M. popisał się ładna akcją sam na sam zakończoną strzałem
- 42min. - Drużyna Tyska gra w pełnym zestawieniu
- 43min. - Majkowski po podaniu Banachewicza spróbował strzału jednak bramkarz Podhala nie miał najmniejszych problemów z obroną łapaczką
- 43min. - bardzo groźna akcja w wykonaniu Podhala. Sobecki broni na raty jednak daje rade
- 45 min. - Grozny strzał Podhala z linii niebieskiej. Sobecki broni na refleks i wybija krążek
- 47min. - obie drużyny bez skuteczności próbują wjeżdżać w tercję przeciwnika
- 47min. - Tychy wyprowadzają kolejną sytuację jednak Kozłowski został powstrzymany już na środku tafli
- 49min. - kolejne wznowienie wygrane przez Simicka jest bezbłędny w tym aspekcie gry
- 48:45 gol dla GKS Tychy strzelił Łukasz Sokół. asystował Roman Simicek i Michał Woźnica. Soczysty strzał z niebieskiej linii
- 48:45 kara za ostrość w grze dla Romana Simicka tuż po zdobyciu gola
- 49:29 kara dla Podhala za nadmierną liczbę zawodników na lodzie
- 50 min. - GOL! 4-0! hat-trick Sokoła. Mocny strzał z niebieskiej.
- 53 min. - Dwa mocne strzały Csoricha, broni Rajski. Poruszona bramka.
- 55 min. - Podhale nie wykorzystało najlepszej sytuacji do tej pory. Zawodnik miał krążek tuż przed bramkarzem.
- 58 min. - Nieuznana bramka dla gospodarzy, po kłótni z sędzia na 10 min. na ławkę kar odesłany Simiczek.
- 60 min. - Sytuacja sam na sam gości, Csorich trafia na ławkę kar 2 sekundy przed końcem meczu.
- Koniec Meczu 4-0