39:18 2 min. Tomasz Landowski #15 Uderzanie kijem
51:00 2 min. Mateusz Tylka -
- Trwa I tercja
- 1 min. - Kara dla Różańskiego
- 1 min. - GOL! 0-1 Paweł Dronia! Obrońca gości wykorzystuje okres gry w przewadze.
- 2 min. - Groźny strzał Neupauera, broni Odrobny.
- 2 min. - GOL! 0-2! Mocny strzał Strzyżowskiego ląduje w bramce Niesłuchowskiego!
- 3 min. - GOL! 1-2! Kmiecik lokuje krążek pomiędzy parkanami Odrobnego!
- 5 min. - Strzał z nadgarstka Gruszki, pewnie łapie Niesłuchowski.
- 6 min. - Krzak strzela obok bramki.
- 8 min. - Efektowna parada rakiem bramkarskim Niesłuchowskiego po strzale Kubata.
- 10 min. - Dwa strzał Maciejewskiego z niebieskiej, broni bramkarz "Szarotek"
- 10 min. - Kolusz objechał bramkę i był bliski wpakowania krążka do bramki, ale Niesłuchowski zakrył słupek.
- 11 min. - Pierwszy atak sanoczan zamieszał pod bramką gospodarzy. Strzał Zapały łapie "Suchy"
- 13 min. - GOL! 1-3! Krzak przymierzył i nie dał szans strzałem przy słupku Niesłuchowskiemu.
- 13 min. - Strzał Ziętary pewnie broni Odrobny.
- 14 min. - GOL! 1-4! Vozdecky idealnie strzela w okienko bramki Podhala!
- 16 min. - Strzał Ziętary z ostrego kąta obok bramki.
- 17 min. - GOL! 1-5! Radwański wzdłuż bramki do Mermera, ten lekkim strzałem po lodzie pokonuje bramkarza MMKS.
- 18 min. - Zamieszanie pod bramką gospodarzy po strzale Dziubińskiego , ale Gruszka zablokowany przy próbie dobitki.
- 19 min. - Groźnie strzelał Vitek, ale odbija Niesłuchowski. Strzał z niebieskiej - łapie bramkarz Szarotek.
- Koniec I tercji

- Trwa II tercja
- Do bramki wchodzi Rajski za Niesłuchowskiego.
- 21 min. - Mocno Kotaska - broni Tomasz Rajski.
- 22 min. - Fantastyczna interwencja Rajskiego, po strzale Malasińskiego. Bramkarz Szarotek już leżał na lodzie i łapaczką wygarnął krążek lecący do bramki.
- 22 min. - GOL! 1-6! Krzak do Kubata ten mocnym strzałem pokonał Rajskiego.
- 23 min. - Strzał z boku Ziętary broni Odrobny.
- 24 min. - GOL! 1-7! Rzut karny wykorzystuje poszkodowany - Zapała.
- 24 min. - Za Odrobnego wchodzi Kachniarz.
- 25 min. - Gruszka blisko zdobycia gola, broni Rajski.
- 27 min. - Czuy wjechał przed bramkę, oddał strzał, ale Kachniarz nie dał się pokonać.
- 28 min. - Gruszka z Dziubińskim jechali 2 na 1, ale nie zdołali oddać strzału.
- 28 min. - Błąd obrony gospodarzy, blisko zdobycia gola Vitek. Rajski broni.
- 29 min. - Biały do Kubata, prosto w Rajskiego.
- 29 min. - GOL! 2-7! Kmiecik do Bomby, rozklepana defensywa gości i drugi gol dla gospodarzy.
- 30 min. - GOL! 2-8! Z niebieskiej mocno uderzył Maciejewski i zaskoczył Rajskiego.
- 32 min. - Vitek objechał bramkę ale nie zdołał pokonać Rajskiego.
- 33 min. - Strzał Białego broni Rajski.
- 34 min. - GOL! 2-9! Mojzis mocno z niebieskiej pokonuje Rajskiego.
- 36 min. - GOL! 2-10! Malasiński w sytuacji sam na sam nie daje szans Rajskiemu.
- 37 min. - Vitek wjechał przed bramkę, ale Rajski z pomocą Cecuły mrozi gumę.
- 38 min. - Dwa groźne strzały Zapały w przewadze - broni Rajski.
- 38 min. - Bomba w dobrej sytuacji prosto w Kachniarza.
- Koniec II tercji

- Trwa III tercja
- 41 min. - GOL! 3-11! Strzał Mojzisza wturlał się do bramki Rajskiego.
- 42 min. - Vitek idealnie przed bramkę do Strzyżowskiego, ale ten strzela prosto w Rajskiego.
- 43 min. - Strzał Maciejewskiego wychodzi przed bramkę, ale Biały nie potrafi wpakować gumy do odsłoniętej części bramki Rajskiego.
- 44 min. - Indywidualna akcja Vozdeckyego, strzela - ale Rajskie odbija parkanem.
- 46 min. - Lekki strzał Kosa odbija Kachniarz.
- 48 min. - Strzał Białego, nieznacznie obok bramki.
- 50 min. - Strzał Kmiecika, broni parkanem Kachniarz.
- 51 min. - GOL! 3-12! Mocny strzał Krzaka, po łapaczce Rajskiego wpada do bramki.
- 52 min. - Gości bombardują bramkę Rajskiego, ale dobrych okazji nie wykorzystał Radwański i Mermer.
- 53 min. - Wilusz, Malasiński - broni Rajski.
- 54 min. - Pusta bramka gości, ale Tylko źle podaje do Ziętary i ten nie zdołał posłać krążka do bramki!
- 56 min. - Strzał Kosa, odbija z trudem Kachniarz.
- 57 min. - Radwański do Mermera, ten z bliska nie trafia w bramkę.
- 58 min. - Mocno Bomba, ale bardzo niecelnie.

MMKS Podhale
Bartłomiej Niesłuchowski B 5 15.00 17 17 0 0 0 0 70.59 20:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
Tomasz Rajski B 7 10.50 27 27 0 0 0 0 74.07 40:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
Bartłomiej Bomba PS 1 0 0 0 1 0 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Władysław Bryniczka LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Dominik Cecuła PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Kelly Czuy LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Piotr Kmiecik LS 1 2 2 0 3 0 0 0 0 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kacper Kos PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Tomasz Landowski PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Bartłomiej Niesłuchowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Daniel Kachniarz B 2 3.34 11 11 0 0 0 0 81.82 35:54 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 1 2.49 7 7 0 0 0 0 85.71 24:06 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0