04:05 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
11:53 2 min. Patryk Wajda #13 Trzymanie przeciwnika
18:47 2 min. Ivo Kotaška #6 Trzymanie przeciwnika
28:16 2 min. Dariusz Gruszka #31 Zahaczenie
33:08 2 min. Josef Vítek #73 Trzymanie przeciwnika
45:59 2 min. Jarosław Rzeszutko #13 Zahaczenie
51:59 2 min. Tomasz Połącarz #23 Zahaczenie
55:55 2 min. Michał Kasperczyk #11 Przeszkadzanie
58:36 2 min. Andrej Prokopczik #29 Zahaczenie
58:47 2 min. Peter Tabaček #55 Ostrość
- KONIEC MECZU 2-8!
- 58 min. - 1:49 sanoczanie w przewadze 5 na 3.
- 58 min. - Gruszka faulowany w sytuacji sam na sam, ale tym razem nie ma rzutu karnego!
- 56 min. - GOL! 2-8! Vitek dobił strzał Kolusza. Sanoczanie gromią oświęcimian.
- 55. min - Oświęcimianie w pełnym składzie
- 53 min. - Vozdecky... wprost w parkany oświęcimskiego golkipera
- 53 min. - Ładna wymiana krążka, ale uderzenie Bartosza mija prawy słupek bramki Stańczyka
- 52. Połącarz z niebieskiej, ale był to raczej strzał na wiwat. Tylko nie ma tu czego wiwatować.
- 50. sanoczanie nie zrobili użytku z okresu gry w przewadze
- 46 min. - GOL! 2-7 Radwański strzela z korytarza międzybulikowego, guma odbija się od kija Stańczyka i wpada do siatki.
- 46 min. - GOL! 2-6! Za szybko pochwalilismy Stanczyka. Dziubiński wygrał wznowienie, Kubat uderzył, Stańczyk popisał się nieskuteczną interwencją.
- 46. min. Bartosz do Kotaszki, ale znów pewna interwencja oświęcimskiego golkipera.
- 45 min. - Vitek do Zapały, strzał bez przyjęcia, ale Stańczyk na posterunku.
- 43 min. - Kolusz dalekim podaniem uruchamia Vitka, ale strzał czeskiego skrzydłowego trafia wprost w Stańczyka
- 41 min. - Sporo niedokładności na początku drugiej odsłony.
- Trwa III tercja

- Koniec II tercji
- 38. min. Kolusz mając przed sobą pustą bramkę, strzelił w Sebastiana Stańczyka.
- 35 min. - GOL! 2-5! Rzeszutko objechał bramkę i sprytnym strzałem między parkanami zaskoczył Odrobnego.
- 34 min. - GOL! 1-5! Vozdecky dostał dobre podanie od Kotaszki i miał przed sobą już tylko Stańczyka. Seria zwodów, strzał z bekhendu i Stańczyk musiał wyciągnąć gumę z siatki
- 33 min. Łucznikow strzał z nadgarstka, ale broni Wiedźmin
- 32. min Połącarz.... i nie ma gola. Oświęcimski defensor spudłował w dogodnej okazji
- 30 min. - GOL! 1-4! Mamy trafienie dla oświęcimian. "Różak" z powietrza dobił strzał Chomki. Asystę przy tym trafieniu zaliczył także Rzeszutko.
- 30 min. - Krążek zginął w gąszczu nóg sanockich defensorów
- 29 min. - Połącarz próbował strzałem z nadgarstka pokonać Odrobnego, ale bez efektu bramkowego.
- 28 min. - ani Chomko ani Rzeszutko nie potrafili znaleźć sposobu na Odrobnego.
- 25 min. - Zmiana bramkarza. Sedlarza zastępuje Stańczyk
- 25 min. - GOL! 0-4! W zamieszaniu pod bramką Sedlarza najszybciej odnalazł się Dziubiński i posłał krażek pod poprzeczkę
- 25 min. - 0-3 GOL! Bartosz ładnie wymanewrował Sedlarza i strzałem z backhandu posłał gumę do siatki.
- 25 min Bartosz do Vozdeckiego, niesygnalizowany strzał Martina broni Sedlarz
- 24 min. - ładna akcja Chomki z Rzeszutką, jednak strzał reprezentanta Polski instynktownie broni "Wiedźmin"
- 21 min. - GOL! 0-2! Kolejny błąd oświęcimskiej defensywy i sanoczanie strzelaja drugiego gola. Zapała umieszcza krążek w pustej bramce.
- Trwa II tercja

- Koniec I tercji
- 19 min. - Biało-niebiescy mają spore problemy z wyprowadzeniem krążka z własnej tercji. Prokopczik chciał uruchomić podaniem Różańskiego i... uwolnienie.
- 18 min. - Jarosław Różański dynamicznie zjechał z lewego skrzydła i miał przed sobą już tylko Przemysława Odrobnego. Strzał "Różaka" instynktownie broni Odrobny. To była najlepsza okazja oświęcimian.
- 17 min. - zagranie zza bramki Jakubika do Stachury, ale strzał "Staszka" w ostatniej chwili zablokowany.
- 16 min. - Sporo niedokładności w szeregach obu drużyn
- 15 min. - Rzeszutko... ale nie ma bramki. Krążek po jego niesygnalizowanym strzale minął prawy słupek bramki Odrobnego.
- 14 min. - Sanoczanie w pełnym zestawieniu.
- 14 min. - 18 sekund do końca wykluczenia Wajdy. Pierwszy celny strzał - Prokopczik! Ale "Wiedźmin" na posterunku.
- 13 min. - Minęło właśnie 60 sekund kary, a oświęcimianie nie oddali jeszcze żadnego strzału.
- 12 min. - teraz oświęcimiainie zagrają w liczebnej przewadze.
- Jak na razie czeski golkiper biało-niebieskich dobrze się prezentuje. Niestety podobnej opinii nie można wystawić jego kolegom z obrony, którzy mają problemy z powstrzymaniem sanockich napastników
- 11 min. - Dronia spod linii niebieskiej, ale po raz kolejny świetna interwencja Dalibora Sedlarza.
- 8 min. - Bartosz z nadgarstka, ale Sedlarz kolejny raz dobrze broni.
- 7 min. - I nie ma bramki. Doskonała interwencja Sedlarza!
- 6:44 - rzut karny dla sanoczan. Gruszka nieprzepisowo powstrzymany w sytuacji sam na sam.
- 7 min. - oświęcimianie w komplecie
- 6 min. - Podopieczni Milana Stasa nie maja pomysłu na rozegranie zamka.
- 5 min. - Sanoczanie mają okazję podwyższyć prowadzenie. Gospodarze popełniają prosty błąd przy zmianie i sędzia główny nakłada karę.
- 4 min. - GOL! 0-1 Sanoczanie wychodzą na prowadzenie. Strzał Vitka dobił do pustej bramki Kolusz. Pytanie gdzie była wtedy oświęcimska obrona? Ta bramka zdecydowanie obciąża konto Żogały i Urbańczyka
- 1 min. - Szybki początek spotkania. Obie drużyny niesamowicie zmobilizowane
- Spotkanie obserwuje selekcjoner kadry Igor Zacharkin w towarzystwie Tomasza Rutkowskiego.
- Spotkanie poprzedziła minuta ciszy ku czci zmarłego przed paroma dniami Adama Pisza.
#30 Dalibor Sedlář B 4 9.49 13 13 0 0 0 0 69.23 25:18 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#35 Sebastian Stańczyk B 4 6.92 26 26 0 0 0 0 84.62 34:42 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#25 Gleb Łucznikow LS 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Marek Modrzejewski PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Grzegorz Piekarski PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Petr Valušiak LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Wojciech Wojtarowicz LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Adam Żogała LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Ciarko PBS Bank
#90 Przemysław Odrobny B 2 2.00 26 26 0 0 0 0 92.31 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#30 Mateusz Skrabalak B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0