25:12 10 min. Roman Šimíček #31 Kara za niesportowe zachowanie 10min
25:23 2 min. Michał Działo #12 Zahaczenie
28:21 2 min. Adam Bagiński #3 Zahaczenie
31:56 10 min. Mikołaj Łopuski #82 Kara za niesportowe zachowanie 10min
38:36 2 min. Rafał Cychowski #7 Atak kijem trzymanym oburącz
44:51 2 min. Radosław Galant #24 Zahaczenie
53:10 2 min. Rafał Cychowski #7 Zahaczenie
57:02 2 min. Grzegorz Pasiut #61 Zahaczenie
57:22 2 min. Krzysztof Majkowski #44 Atak kijem trzymanym oburącz
58:16 2 min. Teddy Da Costa #80 Opóźnianie gry
59:55 2 min. Michał Kotlorz #87 Przeszkadzanie
--

58 min - Zagłębie wzięło czas i gra bez bramkarza

52 min - Gramy dalej, po ok.7 minutach naprawiono usterkę

52 min - Krótka przerwa w grze, gdyż po starciu zawodników uszkodzona została reklama na jednej z band. Sędzia liniowy pomyka z wkrętarką lecz nie wiadomo, czy zdoła naprawić usterkę

50 min - Po strzale Da Costy krążek odbił się od kasku... arbitra głównego. Bez obaw Tomasz Radzik żyje i gramy dalej. GKS kontroluje przebieg spotkania, strzał Kotlorza z niebieskiej linii broni Elżbieciak

47 min - Grając z przewagą jednego zawodnika sosnowiczanie założyli zamek, krążek po strzale Luki przeleciał nad poprzeczką

44 min - Luka dostał kijem od jednego z zawodników GKS,nie ma kary. Po chwili Czech zjechał do boksu o własnych siłach

42 min - Da Costa wpadł w tercję Zagłębia i szalał pod bramką, lecz ostatecznie nie zdołał podwyższyć prowadzenia. Ruszona bramka Zagłębia, po chwili gramy dalej

39 min - Kozłowski wyjechał w osłabieniu u strzelił nad lodem, krążek parkanem do boku zbił Witek

36 min - Galant dwukrotnie z bliska, na raty broni bramkarz miejscowych

32 min - Łopuski po gwizdku wystrzelił w Elżbieciaka za co otrzymał 10 karnych minut, po strzale napastnika GKS lekkie przepychanki pod bramką Zagłębia

31 min - Zamieszanie pod bramką Witka, Marcin Kozłowski leżąc próbował skierować krążek do siatki, lecz gola nie ma

27 min - Słupek po strzale Da Costy

25 min - Simicek wprasował w bandę Zachariasza za co dostał karę za niesportowe zachowanie

23 min - GKS zamyka gospodarzy we własnej tercji, strzał Sokoła broni jednak Elżbieciak

21 min - Dobre otwarcie w wykonaniu Zagłębia, Bernat mocno po lodzie, guma mija słupek

20 min - Koniec pierwszej tercji, po której zdecydowanie przeważają hokeiści GKS-u

16 min - GOOL! Pasiut po błędzie Cychowskiego pomknął na bramkę Elżbieciaka i pewnie podwyższył prowadzenie gości

15 min - Da Costa w swoim stylu minął dwóch obrońców, lecz nie trafił w światło bramki

14 min - Sosnowiczanie mimo gry w przewadze nie potrafią założyć zamka

12 min - Luka próbował samotnie przejechać między zawodnikami GKS, bez efektu bramkowego

10 min - Witecki lewą stroną, jego najazd powstrzymał jednak Cychowski

7 min - Podsiadło wyjechał samotnym rajdem, lecz jego rajd powstrzymał jeden z obrońców gości

5 min - Nasze bystre oko jednak jest omylne, w bramce gości stanął dzisiaj Witek, a nie jak wcześniej podaliśmy Sobecki

4 min - GOOL! Dwójkowa akcja zakończona sukcesem szybka wymiana krążka i mamy bramkę

3 min - Dwójkowa akcja Zagłębia, Voznik wyłożył gumę Bernatowi a ten strzelił w parkany Witka

2 min - Csorich z niebieskiej obok słupka, w odpowiedzi Podsiadło z bulika wprost w Witka

1 min - Goście w szybko zagrają z przewagą jednego zawodnika, na ławkę kar powędrował Cychowski

1 min - Gramy, pierwsze wznowienie dla Zagłębia

0 min - Witamy z Sosnowca za ok 10 min początek pojedynku
#33 Tomasz Dzwonek B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#94 Michał Elżbieciak B 2 2.05 26 26 0 0 0 0 92.31 58:37 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#18 Arkadiusz Sobecki B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Przemysław Witek B 1 1.00 31 31 0 0 0 0 96.77 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0