37:41 2 min. Wojciech Stachura #19 Ostrość
38:00 4 min. Michał Kasperczyk #11 Ostrość
38:00 4 min. Grzegorz Pasiut #61 Ostrość
38:00 4 min. Damian Piotrowicz #81 Ostrość
40:00 2 min. Roman Šimíček #31 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:19 2 min. Grzegorz Piekarski #16 Ostrość
50:04 2 min. Peter Tabaček #55 Zahaczenie
55:14 2 min. Michał Kasperczyk #11 Trzymanie przeciwnika
59:21 2 min. Mariusz Jakubik #10 Rzucenie na bandę
60 min. - GOOOL! 3:1! Tabaczek do pustej bramki i koniec!.
60 min. - Da Costa strzelał, Baranyk dobijał. Nie ma bramki!
60 min. - A teraz przerwa techniczna dla Unii.
60 min. - Czas dla GKS-u.
59 min. - Tyszanie bez bramkarza. Będą grać 6 na 4. Będzie też kara dla oświęcimian.
58 min. - "Fiki" świetnie interweniuje.
56 min. - Dwie minuty kary dla Kasperczyka.
54 min. - Tyszanie w natarciu. Coraz śmielej nacierają na bramkę Fikrta.
53 min. - Dobre zawody rozgrywa dzisiaj Michał Kasperczyk. Znakomicie broni w przeciwieństwie do Angela Nikolva.
52 min. - GOOOL! 2:1 Szimiczek do Bagińskiego, a ten musiał tylko przyłożyć łopatkę kija.
51 min. - Dwie minuty dla Tabaczka.
50 min. - Modrzejewski ładnie "skasował" pod bandą Wanackiego.
50 min. - Ładna kontra oświęcimian. Modrzejewski do Tabaczka, ten do Hrinii, ale słowacki defensor nie pakuje gumy do pustej bramki!
47 min. - Tyszanie w natarciu, ale Fikrt jak na razie pewnie interweniuje.
45 min. - Baranyk efektownie wjechał do oświęcimskiej tercji, odegrał do Ziona, a ten strzałem między parkany próbował zaskoczyć Fikrta. Czech znów świetnie interweniuje.
45 min. - Da Costa dwukrotnie próbował zaskoczyć Fikrta. Efekt? Czeski golkiper dalej zachowuje czyste konto.
43 min. - Tyszanie w komplecie. Sporo błędów przy wyprowadzaniu krążka z tercji.
42 min. - Hrinia! Ładnie uderzył z klepy, ale kapitalna interwencja Witka.
41 min. - Ostatnie 20 minut przed nami. Oświęcimianie w przewadze.

40 min. - Syrena kończąca drugą tercję wybrzmiała. Tyszanie ostatnią odsłonę zaczną w osłabieniu. Na ławce kar będzie odpoczywał Szimiczek.
39 min. - Tyszanie zdeterminowani, chcą przed przerwa zdobyć kontaktowego gola. Fikrt jednak pewnie interweniuje.
38 min. - Troszkę nerwowo i troszkę pięściarsko się zrobiło. 2+2 dla Kasperczyka i Piotrowicza i taki sam wymiar kar dla Pasiuta i Da Costy. Wcześniej po dwie minuty dla Stachury i Szimiczka.
37 min. - Teraz przycisnęli tyszanie. Dutka z niebieskiej. Broni Fikrt.
35 min. - Siadło tempo tego meczu.
34 min. - Nic z tego niestety nie wyszło. Jedno groźne uderzenie Hrinii, ale Witek na posterunku.
33 min. - Ależ błąd Nikolova... Tyszanie nie potrafili wykorzystać jego potknięcia.
32 min. - Dwie minuty dla Da Costy. Oświęcimianie będą grać w przewadze.
30 min. - Wojtarowicz sam na sam z Witkiem, ale nie potrafił znaleźć sposobu na tyskiego golkipera.
29 min. - Tabaczek wędruje na ławkę kar i tyszanie zagrają w przewadze.
28 min. - GOOOL! 2:0! Rzeszutko przechwycił krążek, położył na lodzie Witka, ale krążek po jego strzale zatrzymał się na słupku. Do gumy dojechał Piotrowicz, uderzył z powietrza i mamy drugiego gola.
27 min. - Kontra oświęcimian. Jakubik wyłożył krążek jak na tacy Wojtarowiczowi, ten jednak w niego nie trafił. Powinno być 2:0.
26 min. - Sarnik ostro potraktował pod bandą Sokoła. Sędzia nie dopatrzył się faulu.
25 min. - Druga tercja w porównaniu do pierwszej wygląda... jałowo
23 min. - Tyszanie próbują sklecić akcję, jednak brakuje im dokładności. Chyba też pomysłu.
22 min. - Sarnik z nadgarstka, ale krążek łapie Witek.
21 min. - Łopuski uderzył z prawego bulika, ale guma przeleciała obok słupka.
21 min. - Zaczynamy drugą odsłonę, krążek dla Aksam Unii.

20 min. - Modrzejewski wzdłuż bramki do Rzeszutki, ale ten nie trafił w krążek.
19 min. - Dziwnie zagubieni są tyszanie...
18 min. - Bagiński podaniem wzdłuż bramki szukał Łopuskiego, ale Skrzypkowski skutecznie przyblokował "Mikiego".
17 min. - Głośny doping o oświęcimskich kibiców z pewnością dodaje im sił.
16 min. - Sporo niedokładności w poczynaniach jednych i drugich...
15 min. - Tabaczek odebrał krążek Jakeszowi i popędził na bramkę Witka. Strzał, ale słupek. Tabo był jednak zahaczany przez Jakesza.
14 min. - Teraz tyszanie zagrają w przewadze. Kilka niecelnych uderzeń, nic poza tym.
13 min. - Strzał Pasiuta broni Fikrt. Poprawka Da Costy obok bramki.
12 min. - Ładnie grają oświęcimianie. Dobrze wybijają tyszan z rytmu.
10 min. - GOOOL! 1:0! Jakubik otwiera wynik spotkania. Biało-niebiescy wykorzystują odsiadkę Jakesza.
9 min. - Kotłuje się pod bramką Witka. Brakuje szczęścia oświęcimianom.
8 min. - Fiedor wzdłuż bramki do Kwadransa, jednak młody napastnik przestrzelił. Wcześniej był zahaczany przez Jakesza. Dwie minuty dla czeskiego defensora.
7 min. - Adamus z ostrego kąta, ale nad poprzeczką!
6 min. - Sarnik! Miał doskonałą sytuacje, ale krążek z linii bramkowej wybił Sokół.
4 min. - Różański przekombinował. Kiwał, zamiast zagrać do Rzeszutki.
3 min. - Obie drużyny na cztery ataki.
2 min. - Błąd tyszan przy zmianie. Wojtarowicz zabrał się z krążkiem, ale powinien strzelać z klepy. A tak, gumę przejął Ciura.
1 min. - Bagiński strzelał z lewego bulika, ale broni Fikrt.
1 min. - Zaczynamy szóstą odsłonę "Świętej Wojny".
#55 Peter Tabaček ŚR 1 0 0 0 1 1 4 2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Wojciech Wojtarowicz PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Adam Żogała LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Arkadiusz Sobecki B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Przemysław Witek B 2 2.03 26 26 0 0 0 0 92.31 59:03 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#3 Adam Bagiński PS 1 0 0 0 1 -2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Milan Baranyk LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0