65:00 10 min. Daniel Laszkiewicz Kara za niesportowe zachowanie 10min
65:00 25 min. Aron Chmielewski Kara meczu
65:00 20 min. Aron Chmielewski Kara za niesportowe zachowanie 10min
65:00 10 min. Aron Chmielewski Kara za niesportowe zachowanie 10min

Sanok wygrywa 1:0 w serii rzutów karnych. Jutro o 17:30 finał Sanok - JKH.

Pierwszy karny i od razu niespodzianka... Analiza video rzutu karnego.

O tym kto jutro zagra z Jastrzębiem w finale zadecyduje seria rzutów karnych.

Koniec dogrywki.
65. min - Radziszewski po raz kolejny świetnie interweniuje! 25 sekund do końca.
65. min - Rozpoczęła się ostatnia minuta dogrywki.
64. min - Kara dla Witowskiego! Sanoczanie będą grać w przewadze, na razie jednak proszę o przerwę w grze.
63. min - Dobry strzał Vozdeckiego, ale Radziszewski nie daje się zaskoczyć.
62. min - Jak na razie, po minucie dogrywki Sanok bez strzału na bramkę rywala. Cracovia atakuje.
61. min - Besch mocno spod niebieskiej.
61. min - Dogrywka rozpoczęta.

Koniec 3 tercji spotkania. Dogrywka!
60. min - W Sanoku pachnie kolejną dogrywką...
59. min - Bartos wjeżdża do tercji, strzela, Radziszewski broni.
58. min - Obustronne wykluczenie. Vozdecky i Dudas na ławce kar.
57. min - Leszek Laszkiewicz z indywidualną akcją. Odrobny broni.
55. min - Bartos nad bramką.
54. min - Szykuje się gorąca końcówka spotkania w Sanoku. Jak na razie akcja za akcję.
52. min - GOL! 4:4! - REMIS! Chmielewski wyrównuje po błędzie Strzyżowskiego.
51. min - Vozdecky mocno, ale nad bramką.
49. min - Cracovia prosi o czas.
49. min - GOL! 4:3! - Vozdecky sam na sam z Radziszewskim. Okazji nie marnuje i Sanok na prowadzeniu!
48. min - Bramka Dziubińskiego dodała skrzydeł gospodarzom. Bramka Radziszewskiego pod ostrzałem.
48. min - GOL! 3:3! - MAMY REMIS! Wynik spotkania wyrównuje Dziubiński!
47. min - Zapała po raz kolejny! Radziszewski, który rozgrywa świetnie spotkanie, ponownie bez błędu.
45. min - Bartos wjeżdża do tercji gości, oddaje strzał, ale Radziszewski pewnie wyłapuje gumę.
44. min - Zapała strzela, Radziszewski broni.
43. min - Oba zespoły już w pełnych zestawieniach.
42. min - Gorąco pod bramką gospodarzy! Odrobny mrozi krążek.
42. min - Sanoczanie w trójkę przeciwko czwórce krakowian. Jak na razie gospodarze czujnie w obronie.
41. min - Trzecia tercja rozpoczęta, pierwsze wznowienie dla Cracovii.
40. min - Trzecią tercję rozpoczynamy od kary dla Sanoka za opóźnienie gry.

Koniec drugiej tercji spotkania.
40. min - Na zakończenie drugiej tercji obustronne wykluczenie - Fojtik i Strzyżowski ukarani za nadmierną ostrość w grze.
40. min - Pociacha spod niebieskiej, Radziszewski odbija gumę wysoko w trybuny.
39. min - Ładna akcja gospodarzy. Zapała kończy akcje Sanoka mocnym strzałem, niestety trafia wprost w dobrze ustawionego Radziszewskiego.
38. min - Błąd Radziszewskiego! Goalkiper Pasów wyjechał zza bramkę po krążek, źle wybił gumę i Sanok o krok od zdobycia trzeciej bramki.
37. min - Sanoczanie w natarciu. Wpierw indywidualna, niezbyt udana kontra Kolusza, a chwilę po tym ładny strzał Malasińskiego spod niebieskiej.
36. min - Trybuny po drugiej bramce STS-u ponownie ożyły.
35. min - GOL! 2:3 - Bramka kontaktowa Sanoka! Dziubiński ładnym, precyzyjnym strzałem z nadgarstka pakuje gumę do siatki Pasów!
34. min - Dronia z nadgarstka spod niebieskiej, pewna interwencja Radziszewskiego.
33. min - GOL! 1:3 - Kolejna bramka dla Pasów! Piotrowski na drugi słupek do Chmielewskiego, a ten strzałem pod poprzeczkę pokonuje Odrobnego!
31. min - Gra ponownie toczy się w tercji gospodarzy. Cracovia coraz śmielej w ataku.
29. min - GOL! 1:2 - Cracovia wykorzystuje przewagę! Fojtik strzela po lodzie spod niebieskiej, zasłonięty Odrobny i guma ląduje w siatce gospodarzy.
28. min - Daniel Laszkiewicz wprost w Odrobnego. Kontra Sanoka. Strzela Vozdecky, goalkiper przeciwnej drużyny również interweniuje skutecznie.
27. min - Kostecki wjeżdża do tercji gospodarzy, podaje na środek, ale partnerzy z drużyny nie odczytali jego zamiarów.
26. min - Chmielewski w słupek!
23. min - Strzał Milana pewnie łapie Radzik.
22. min - Cracovia nie wykorzystała przewagi.

Jak donoszą nasi sanoccy korespondenci dzisiaj na sanockim lodowisku czeka nas nietypowa ceremonia zaręczyn...

Koniec 1 tercji spotkania.
20. min - Witowski strzela, Odrobny broni parkanami.
20. min - W ostatnich sekundach pierwszej tercji spotkania gospodarze łapią karę za nadmierną ilość zawodników na lodzie.
19. min - Daniel Laszkiewicz po lodzie, Odrobny bez większych problemów.
18. min - Tempo spotkania trochę spadło.
17. min - Zamieszanie pod bramką Cracovii, goście wybijają gumę na uwolnienie.
17. min - Vozdecky strzela, dobitka Radwańskiego, Radziszewski jednak nie daje się pokonać.
16. min - Zapała spod niebieskiej, ale koło słupka.
16. min - Sanok po raz drugi w przewadze.
15. min - Bartos przejeżdża przez całą szerokość lodowiska, mija zawodników Cracovii i w sytuacji sam na sam trafia w parkany Radziszewskiego.
14. min - Świetna podanie Kolusza do Zapały, Zapała minimalnie nie trafia w krążek.
13. min - Pierwsze wykluczenie w dzisiejszym spotkaniu. Kłys odesłany na ławkę kar za atak kijem trzymanym oburącz.
11. min - Strzyżowski blokowany w tercji gości. Indywidualna kontra Piotrowskiego, strzał powędrował nad bramkę.
10. min - Leszek Laszkiewicz blokuje strzał Mojzisa.
10. min - Niesygnalizowany strzał Kmiecika spod niebieskiej, niestety nad bramką.
9. min - Ładny strzał z nadgarstka Dudasia, Odrobny broni.
7. min - GOL! 1:1 - W Sanoku już remis! Mojzis podaje do Kolusza, ten znajduje się w sytuacji sam na sam z Radziszewskim i pokonuje go mocnym strzałem pod poprzeczkę.
5. min - GOL! 0:1 - Noworyta spod niebieskiej, Piotrowski zmienia tor lotu krążka i guma ląduje w siatce gospodarzy!
4. min - Chmielewski z bliskiej odległości prosto w Odrobnego.
3. min - Wajda próbował objechać bramkę i zaskoczyć Radziszewskiego jednak goalkiper Cracovii nie dał się zaskoczyć.
1. min - Pierwsza akcja gospodarzy! Radwański zza bramki do Vozdeckiego, ale ten obok bramki.
1. min - Rozpoczynamy drugi półfinał! Pierwsze wznowienie dla Cracovii.

Odbyła się także krótka ceremonia otwarcia turnieju.

Przed spotkaniem Damian Słaboń otrzymał gratulacje od prezesa PZHL, Piotra Hałasika, za 200 rozegranych spotkań w barwach reprezentacji Polski.

Już za kilka minut początek drugiego półfinału Pucharu Polski, w którym gospodarze turnieju - Ciarko PBS Bank Sanok zmierzy się z ComArch Cracovią Kraków.

#44 Daniel Kachniarz B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 4 3.69 25 25 0 0 0 0 84.00 65:00 0 0 0 0.00 0 0 1 0 0 0 0