34:20 2 min. Mateusz Bryk #69 Opóźnianie gry
35:04 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Rzucenie na bandę
35:04 2 min. Grzegorz Pasiut #61 Ostrość
35:32 2 min. Teddy Da Costa #80 Przeszkadzanie
35:54 2 min. Branislav Jánoš #38 Uderzanie kijem
43:33 2 min. Kacper Guzik #21 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:33 10 min. Kacper Guzik #21 Kara za niesportowe zachowanie 10min
53:29 2 min. Damian Kapica #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
Stan rywalizacji 2:0 dla JKH

Najlepsi zawodnicy meczu: Danieluk, Parzyszek.

KONIEC DOGRYWKI

65min. Zion wprost na parkan Kosowskiego.
65min. Krążek zamrożony przy bandzie. Gra będzie wznowiona w tercji Jastrzębia.
64min. Zatko kręci kółka, jednak jest zmuszony do wyjechania z tercji ataku.
63min. Dudka dobrze powstrzymuje kontrę wybijając krążek spod kija Danieluka.
62min. Najpierw Parzyszek, później Jakes. Obaj niecelnie.
61min. Kral ogrywa Łopuskiego. Podaje do Danieluka a ten do Zatki który wychodzi z groźnym strzałem.
61min. Wznowienie dla GKS Tychy.

DOGRYWKA

KONIEC III TERCJI

60min. Urbanowicz mija Ziona, później Csoricha, strzela niecelnie.
60min. Pasiut w doskonałej sytuacji dostaje podanie od Galanta, jednak myli się w tak ważnym momencie.
59min. Uwolnienie. gra wznowiona w tercji Jastrzębia.
59min. Krążek przytrzymany przez hokeistów pod bandą. Gra przerwana.
58min. Strzał Zdenka poszybował wysoko na siatkę ochroną.
57min. Csorich przyjmuje na ciało strzał Słodczyka.
56min. Na koniec przewagi Dutka mocno z niebieskiej, bardzo niecelnie.
55min. GKS zdecydowanie nie ma żadnego pomysłu na przewagę. Hokeiści tracą krążek przy najprostszym jego wyprowadzaniu.
54min. JKH wychodzi z groźną kontrą w osłabieniu. Idealny moment na to aby wyjść na prowadzenie. Strzał niecelny.
53min. Oba zespoły jakby chciały uśpić rywala i zadać w końcówce decydujący cios.
51min. Pasiut strzela i znów Kosa górą. Chwilę później strzela Galant. Zdecydowanie zbyt lekko aby pokonać dobrze dysponowanego dziś bramkarza JKH.
51min. Kilka kółeczek Ziona i strzał. Kosowski z łatwością wychodzi obronną ręką mimo, iż był mocno zasłaniany.
50min. Danieluk z łatwością przebił się przez linie obrony, jednak oddanie strzału przysporzyło więcej problemów.
49min. Kosowski domyka parkany i nie dopuszcza krążka do bramki po zbyt lekkim strzale Simicka.
48min. Lipina zmyślnie utrzymuje krążek na niebieskiej linii i podaje do Górnego, który oddaje strzał minimalnie obok słupka.
47min. Parzyszek strzela. Kosowski broni odbijaczką.
46min. Sokół z kilku metrów wprost w bramkarza.
44min. Na razie gra wygląda tak jakby gracze chcieli za wszelką cenę uniknąć kar. Jednak sztuka ta nie udaje się zbyt długo.
43min. Kapica strzela wprost w łapawicę Witka.
43min. Obie ekipy dokonują spokojnych zmian.
42min. Poruszona bramka JKH. Gra przerwana.
42min. Początek wygląda dość badawczo i spokojnie.
41min. Pierwsze wznowienie dla gości.

III TERCJA SPOTKANIA

KONIEC II TERCJI

40min. Da Costa z ostrego kąta obok bramki.
39min. Kosowski spokojnie łapie lobowany krążek.
38min. Bardzo groźna akcja Jastrzębia. Jakes z Witkiem wspólnie zagradzają krążkowi drogę do bramki.
37min. GOL! Zamek w wykonaniu Jastrzębian bezbłędny. Krążek wędruje jak po sznurku. Bramka była kwestią czasu. Danieluk strzela pod poprzeczkę.
34min. Niedozwolone zagranie krążka ręką i znów zacniemy w tercji neutralnej.
34min. Drobne spięcie pod bramką Kosowskiego po strzale Bernata. Gra wycofana do tercji neutralnej.
33min. Bernat powstrzymuje Danieluka w dobrej próbie objechania bramki.
33min. Niedozwolone podanie krążka wysokim kijem. Gra przerwana. Wznowienie w tercji Tyszan.
32min. Mecz nabrał niezbyt ciekawego charakteru. Sypią się kary. Hokeistom puszczają nerwy
31min. Mamy faul w tercji neutralnej Woźnica opatrywany przez lekarzy. Bagiński chciał sam wymierzyć sprawiedliwość Zatce wchodząc z nim w pojedynek pięściarski.
30min. Jastrzębie pokazuje pazur i w chwili kryzysu stara się przechylić szalę na swoją korzyść. Tyszanie grają nieco ospale w tercji neutralnej.
29min. GOL! Zatko samotnie prowadzi krążek aby zatrzymać go sobie na niebieskiej linii i oddać celny strzał.
26min. kilka niegroźnych strzałów Tyszan.
25min. GKS Tychy na fali. Hokeiści wyraźnie chcą wypracować bezpieczną przewagę, zmuszając rywali do błędu.
24min. Zmiana bramkarza. Kosowski będzie teraz strzegł bramki JKH.
24min. GOL! Parzyszek objeżdża bramkę dostając dobre podanie od Baranyka i strzela w krótki słupek.
23min. GOL! Łopuski kilkukrotnie dobija krążek z parkanu Sopko, aż ostatecznie umieszcza go w bramce.
23min. Zion samotnie prowadzi krążek przez około 30 sekund. Nie ma komu podać. W zasadzie w pojedynkę zamknął Jastrzębie we włąsnej tercji.
22min. Witecki przeszkodził Pasiutowi w prowadzeniu krążka.
21min. Pierwsze wznowienie dla gości

II TERCJA SPOTKANIA

KONIEC I TERCJI

20min. Baranyk strzela wprost na kij obrońcy.
20min. Krążek poza taflą.
19min. Łopuski z trudem wprowadza krążek do tercji rywala.
18min. Zion traci krążek w tercji rywala. kontra gości zbyt wolna aby mogła zaskoczyć.
17min. GOL! Odpowiedź Tyszan przyszła bardzo szybko. Janos wykorzystuje dokładne podanie Baranyka i precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę doprowadza do remisu.
16min. GOL! Lipina dobija strzał z najbliższej odległości.
15min. Uwolnienie po stronie Jastrzębia.
15min. Piękny zwód Witeckiego, podanie do Galanta, ten oddaje znów do Witeckiego. Sopko broni strzał.
14min. Dąbkowski urwał się wszystkim defensorom GKS-u. Oddaje strzał, który trafia w słupek.
13min. Trochę chaosu wdarło się w grę obu ekip.
11min. Sopko wychodzi z bramki i... podaje tuż pod kij Pasiuta, ten odgrywa do Witeckiego. Golkiper jednak zdążył wrócić do bramki i zażegnał niebezpieczeństwo.
10min. Nieporozumienie Pasiuta i Witeckiego skutkuje spalonym na linii niebieskiej.
10min. Rompkowski wpada na bramkę GKS Tychy. Gra przerwana.
9min. Mecz od początku stoi na wysokim poziomie szybkościowym.
8min. Bernat w próbie strzału wytrącony skutecznie z równowagi.
7min. Od początku Jastrzębianie zamykają gospodarzy w zamku przez niecałą minutę, oddając kilka strzałów. Żaden z nich nie wędruje w światło bramki.
6min. Najazd na bramkę, w wykonaniu Łopuskiego, górą Sopko.
6min. Danieluk strzela z okolic "wąsów". lecz Zion znów dokłada łopatkę kija tam gdzie powinien.
5min. Maciej Rompkowski przed dobrą sytuacją. Zion blokuje strzał.
4min. Galant z niebieskiej wprost do łapawicy. Chwilę później Witecki ponad bramką.
3min. Csorich z dystansu, krążek próbował przekierować jeszcze Parzyszek, jednak Sopko radzi sobie z tym strzałem.
3min. Kral kradnie kolejne sekundy.
2min. Tyszanie na razie bez pomysłu, tracąc krążek w środku tercji.
1min. Uwolnienie po stronie Jastrzębia.
1min. Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.
#18 Arkadiusz Sobecki B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Przemysław Witek B 4 3.69 24 24 0 0 0 0 83.33 65:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 1