10:00 2 min. Martin Vozdecký #8 Rzucenie na bandę
32:09 2 min. Damian Słaboń #9 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
47:08 2 min. Jeffrey Terminesi #81 -
56:03 2 min. Jarosław Kłys #21 -
59:35 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
Koniec meczu! Trzy punkty dla Cracovii.
59 min. - Znów Mahbod i znów nieskutecznie. Trener Demkowicz powinien zafundować swoim podopiecznym solidny trening strzelecki.
58 min. - Kłys już na lodzie.
57 min. - Dwie minuty karne dla Kłysa. Czy sanoczanie zdobędą choć honorowego gola? Zaczynamy coraz bardziej wątpić.
56 min. - GOOOL! 3:0! Chmielewski strzela trzecią bramkę dla Pasów. Wydaje się, że jest już po herbacie.
55 min. - Kostourek znów do Kozłowskiego, soczysty strzał z klepy, jednak Murray broni.
53 min. - Szinagl, Mahbod... nie trafiają do bramki Radziszewskiego.
52 min. - Kostourek do Kozłowskiego, ale ten uderzył zbyt słabo by pokonać Murraya.
50 min. - Sebastian Kowalówka! Nie zdołał pokonać Murraya.
49 min. - Zvatora kropnął spod niebieskiej, ale nie ma bramki.
48 min. - Dwie minuty dla Terminesiego. Szansa dla krakowian by zdobyć bramkę i posłać rywali na łopatki.
46 min. - Nic się nie zmienia. Sanoczanie dalej biją głową w mur.
44 min. - Ależ sytuacja sanoczan. Jak to nie wpadło. Po strzale Haluzy Radziszewski z trudem odbił gumę. Poprawki Vozdeckiego i Szinagla. Słupek!
43 min. - Zderzenie Rafała Ćwikły z Patrykiem Noworytą. Uraz sanoczanina, który o własnych siłach zjeżdża do boksu.
42 min. - Zakotłowało się pod bramką Sanoka. Bez efektu bramkowego.
41 min. - Zaczynamy ostatnią tercję spotkania. Mamy nadzieję, że będzie ona znacznie lepsza od poprzedniej.

40 min. - Sasmson Mahbod, ale krążek zatrzymuje się na poprzeczce.
39 min. - Blisko pokonania Radziszewskiego był Strzyżowski. Brakuje sanoczanom szczęścia i skuteczności.
38 min. - Kontra sanoczan. Haluza!!! Dostał świetne podanie od Vozdeckiego, ale jest na bakier ze skutecznością.
38 min. - Jest już na lodzie Richter. Okres gry w przewadze niewykorzystany.
37 min. - Chmielewski, ależ miał dogodną sytuację. Nie potrafi jednak pokonać Radziszewskiego.
36 min. - Dwie minuty karne dla Richtera. Krakowianie będą grać w przewadze. Przypomnijmy, że podopieczni Rudolfa Rohaczka zdobyli już jedną bramkę zdobyli, gdy grali w przewadze.
35 min. - Szansa Słabonia. Broni Murray!
35 min. - Słaboń już na lodzie. A przed chwilą kibice rozpoczęli doping.
34 min. - Na razie sporo wożenia krążka, ale zdecydowanie za mało strzałów.
33 min. - Dwie minuty dla Słabonia i zobaczymy, co w przewadze pokażą sanoczanie.
31 min. - Kozłowski! Uderza wprost w Johna Murraya.
30 min. - Haluza. Miał dogodną sytuację, ale nie opanował krążka.
29 min. - Kostourek! Jego uderzenie zablokowane.
28 min. - Rozpędzają się sanoczanie, chcą narzucić krakowianom swój styl gry.
27 min. - Vozdecky. Ładnym zwodem minął krakowskiego obrońcę. Uderzył z nadgarstka, ale broni Radziszewski. Wyrasta nam na bohatera spotkania.
26 min. - Strzyżowski, bramki nie ma. Znakomicie interweniuje Radzik.
25 min. - Mahbod ponownie faulowany, wkrótce na ławkę kar zjedzie Łukasz Rutkowski.
24 min. - Dvorzak! Dostał znakomite podanie od Kostourka, ale zaprzepaścił znakomitą szansę.
23 min. - Bramkarz Cracovii wyciągnął się jak długi i nakrył krążek rakiem. Efektownie to wyglądało.
22 min. - "Radzik" pewnie interweniuje i Laszkiewicz jest już na tafli.
21 min. - Zaczynamy drugie dwadzieścia minut. Na ławce kar Daniel Laszkiewicz, sanoczanie w przewadze.

20 min. - Daniel Laszkiewicz nieprzepisowo zatrzymuje Mahobda i wędruje na ławkę kar.
19 min. - Strzyżowski za szybko wjechał do tercji i spalił akcję Chwedoruka.
18 min. - Teraz groźnie pod bramką Radziszewskiego. Strzelał Vozdecky, potem Szinagl, ale nie ma bramki.
18 min. - Jak na razie Comarch Cracovia prowadzi z Ciarko PBS Bank KH Sanok 2:0.
17 min. - Znakomita okazja Milana Kostourka, ale 30-letni Czech nie znalazł sposobu na "Jaśka Murarza".
16 min. - Chmielewski próbował sprytnym strzałem pokonać Murraya, ale amerykański golkiper znakomicie złapał krążek do raka.
13 min. - Pudło Tomasza Kozłowskiego. Nie potrafił trafić do siatki z odległości dwóch metrów.
11 min. - GOOOOL! 2:0! Dvorzak pakuje krążek do pustej bramki i wykorzystuje okres gry w przewadze.
9 min. - Uderzenie Nowooryty, ale broni Murray!
6 min. - Słaboń nie znajduje sposobu na sanockiego golkipera, choć okazję ku temu miał wyborną.
1 min. - GOOOOL! 1:0! Znakomity początek w wykonaniu Pasów. Chmielewski do Sebastiana Kowalówki i worek z bramkami rozwiązany.

Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 0 0.00 37 37 0 0 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0