03:22 2 min. Szymon Urbańczyk #42 Opóźnianie gry
03:42 2 min. Bogusław Rąpała #23 Opóźnianie gry
08:26 2 min. Maciej Mermer #22 Zahaczenie
19:46 2 min. Vojtěch Kloz #59 Atak w okolice głowy lub szyi
19:46 10 min. Vojtěch Kloz #59 Atak w okolice głowy lub szyi
35:55 2 min. Michał Kasperczyk #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:08 2 min. Damian Piotrowicz #81 Uderzanie kijem
44:26 2 min. Vojtěch Kloz #59 Wysoko uniesiony kij
46:43 2 min. Bogusław Rąpała #23 Przeszkadzanie
51:01 2 min. Tomáš Jakeš #46 Zahaczenie
59:43 2 min. Tomáš Jakeš #46 Zahaczenie
59:59 10 min. Anthony Aquino #26 Kara za niesportowe zachowanie 10min
57 min. - Jaros przechwycił krążek i znalazł się w sytuacji sam na sam, ale Murray zwycięża ten pojedynek.
56 min. - 4:33 do końca.
54 min. - Witek rozgrywa dziś dobre zawody. Tym razem zatrzymał strzał Kosteckiego. Szykuje się emocjonująca końcówka.
53 min. - Terminesi wrzuca spod niebieskiej i krążek trafia w słupek. 6 sekund do końca kary Jakesza.
52 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Unii, sanoczanie byli bliscy wykorzystania gry w przewadze.
49 min. - Sanok w pełnym składzie.
47 min. - Mahbod sam przed bramką Witka i po raz enty, Witka nie omija szczęście! Chwilkę później Jaros miał , aż trzy szanse na zdobycie gola nr 3 dla Unii, ale ani jednej nie zdołał zamienić na bramkę.
46 min. - Strzyżowski do Pociechy, jego strzał z nadgarstka okazał się zbyt słaby na to, aby pokonać Przemka Witka.
44 min. - Jakesz wrzuca krążek pod bramkę, Tabaczek zbija krążek, ale ten zatrzymuje się na słupku bramki "Jaśka Murarza"!
42 min. - Tabaczek przed doskonałą okazją, minął obrońcę, ale nie dał już rady pokonać Murraya.
41 min. - Pierwsze wznowienie w ostatniej odsłonie spotkania dla Unii.

Koniec drugiej tercji.
39 min. - GOL! 2:1! Wyśmienita kontra w wykonaniu Unitów. Stachura do Modrzeja, a ten umieszcza krążek pod pachą Murraya i mamy małą niespodziankę w Oświęcimiu.
38 min. - Unia w pełnym zestawieniu.
36 min. - Karny dla Unii. Tabaczek nie wykorzystuje karnego.
34 min. - Milan oddaje niesygnalizowany strzał z nadgarstka. Witek nie dał się zaskoczyć.
33 min. - Fiedor świetnie podał do Malickiego, ten probówał zwieść Murraya tak bardzo, że... zgubił krążek.
30 min. - Jaros dobrze wypatrzył Wojtarowicza, ten mocnym uderzeniem posłał krążek obok prawego słupka bramki Murraya.
29 min. - Druga formacja Sanoka wprowadza dziś zdecydowanie najwięcej zamieszania w szeregach obronnych Unii.
26 min. - Mermer próbował wyprowadzić Sanok na prowadzenie, jego strzał z prawego skrzydła, Witek bez problemu broni.
25 min. - Jaros indywidualnie w boczną siatkę. Chwilę później Szinagl trafia w spojenie słupka z poprzeczką.
22 min. - Sanok w pełnym zestawieniu.
21 min. - Pierwszy bulik w tej tercji dla Unii.

Koniec pierwszej tercji, jałowej dla obu drużyn.
20 min. - GOL! 1:1! Unia niespodziewanie doprowadza do wyrównania. Stachura zza bramki do Modrzejewskiego, a ten zupełnie niepilnowany strzela pierwszą bramkę dla Unii w tym meczu.
18 min. - Kasperczyk mocnym uderzeniem z klepy starał się zdobyć wyrównującą bramkę, ale Murray pewnie zbija krążek do boku.
15 min. - Mahbod ponownie przez dobrą okazją, ale znów nie udało mu się pokonać bramkarza Unii.
12 min. - GOL! 0:1! Kloz do Kosteckiego, ten zupełnie niepilnowany uderzył w prawy górny róg bramki Witka i Sanok obejmuje prowadzenie w tym meczu.
11 min. - Solowa akcja Piotrowicza, jednak krążek ląduje obok lewego słupka bramki Murraya.
10 min. - Aquino dwukrotnie był przez znakomitą okazją na strzelenie gola dla Sanoka podczas gry w osłabieniu.
8 min. - Kocioł pod bramką Murraya. Gabrisz wrzuca krążek pod sanocką bramkę, przejmuje go Jaros i oddaje zaskakujące uderzenie. Murray jednak stoi na posterunku i w dalszym ciągu wynik bezbramkowy.
6 min. - Drużyny grają w pełnych składach.
5 min. - Indywidualna akcja Mahboda, ale Witek wybija kijem krążek.
2 min. - Mahbod dobrze wypatrzył Kosteckiego, ale ten nie zagroził nawet bramce Witka.
1 min. - Pierwszy bulik dla drużyny gości.
Za kilka chwil początek spotkania. Przed rozpoczęciem spotkania została oddana cześć zmarłemu we wtorek byłemu zawodnikowi Zagłębia Sosnowiec i sędziemu ekstraklasy hokejowej, Markowi Wieruszewski.
#37 Michal Fikrt B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Przemysław Witek B 1 1.00 36 36 0 0 0 0 97.22 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#42 Szymon Urbańczyk PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Wojciech Wojtarowicz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Piotr Naparło PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0